To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Outlander I GEN Techniczne - zwarcie po wymianie filtra

qbas62 - Wczoraj 19:43
Temat postu: zwarcie po wymianie filtra
Witam. Po wymianie filtra kabinowego i powietrza zasysanego do silnika coś się stało, że rozładowuje mi akumulator na maksa. na drugi dzień zero prądu. Po pomiarach wyszło, że pobór ma ponad 5 amperów. Sprawdzalem po kolei bezpieczniki i wyszło, że pobór jest na tych dwóch bezpiecznikach w żółtym boksie czy czymś takim. Jak się ten boks wysunie do góry to jest ok. Jutro będę rwał tego boksa bo chyba normalnie to nie da się go wyjąć i wtedy zobaczę na którym jest zwarcie, nr 22 czy 23. Dziwne jest to, że stało się to po wymianie filtrów, nic z elektryką nie robiłem, może miał ktoś taki przypadek i co to może być.
Bizi78 - Wczoraj 20:56

Te bezpieczniki są chyba od radia i lampek wewnątrz auta.
Ja bym najpierw odpiął radio i sprawdził pobór.
Chyba, że po zamknięciu auta świeci jakaś lampka.
Co do demontażu tej kostki z bezpiecznikami to tutaj Krzychu opisał demontaż.
https://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=112317&highlight=bezpieczniki

qbas62 - Wczoraj 23:15

Dzięki za post. Mam pytanie czy pod podstawą bezpieczników w komorze silnika są jeszcze jakieś przekażniki i od czegp bo coś tam cyka ale pewnie sam będę musiał to sprawdzić
Bizi78 - Wczoraj 23:37

W skrzynce są ale czy pod to nie wiem.
Tutaj masz lokalizację min przekaźników.
https://www.scribd.com/do...-etc-7da70845c9



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group