Pajero III - Problem pajero 3 3.5v6 nierówna praca na niskich obrotach
aro22242 - Dzisiaj 7:29 Temat postu: Problem pajero 3 3.5v6 nierówna praca na niskich obrotach Witam posiadaczy Pajero mam ostatnio duży problem z moją zabawką ;( a mianowicie praca na biegu jałowym i po zapięciu D jest nie równa i czasem auto gaśnie wyskakiwały dwa błądy p0335 czyjnik obwodu wału korbowego i p0340 czujnik obwodu wałka rozrządu wyczytałem na forum że moze to być wina rorządu aa ze nie wymieniałem to to zrobiłem przy okazji swiece i bez poprawy dziś rano jak zapaliłem to tez była nierówna praca i do tego wyskoczył błąd p0300 wypadanie zapłony ale myślę że przy takiej pracy musiało to wyskoczyć ale dziwno jest to że jak już wchodze na obroty to auto pracuje idealnie nic nie szarpie normalnie jedzie do czasu kolejnego zatrzymania się np na skrzywowaniu ;( czy macie jakieś pomysły ? bo ja już nie wiem
Pozdrawiam
Krzyzak - Dzisiaj 14:18
Przestałem czytać po pierwszej linijce. Czy kolega słyszał o znakach interpunkcyjnych?
|
|
|