To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Nasze Miśki - Galant 2,5 V6 1998 by fj_mike

fj_mike - 20-09-2015, 19:24

Dodam, że z drugiej strony jest OEM Hyundai. Trzyma się dobrze.
gm59 - 29-06-2016, 22:53

Extra się prezentuje :)
fj_mike - Wczoraj 11:42

Po wielu latach prosiaczek wrócił na lusterko wsteczne :wink:
Próbowałem znaleść oryginalnego ale bez rezultatów. Dzięki uprzejmości mojej sąsiadki, nowy, ręcznie robiony zawisł i dynda w czasie jazdy :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group