Nasze Miśki - Galant 2,5 V6 1998 by fj_mike
fj_mike - 20-09-2015, 19:24
Dodam, że z drugiej strony jest OEM Hyundai. Trzyma się dobrze.
gm59 - 29-06-2016, 22:53
Extra się prezentuje
fj_mike - Wczoraj 11:42
Po wielu latach prosiaczek wrócił na lusterko wsteczne
Próbowałem znaleść oryginalnego ale bez rezultatów. Dzięki uprzejmości mojej sąsiadki, nowy, ręcznie robiony zawisł i dynda w czasie jazdy
|
|
|