To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 00:56

Deo napisał/a:
pawliku, ja pochodzic z dalekiej krainy gdzie piwna rzeka gdzie zielona trawka rosnie a woda krystaliczna 40% z gorskich zrodel wyplywa
OOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D a gdzie sie taka kraina znajdować :D
Anonymous - 27-12-2008, 00:57

a jak sie nie pojawie? i bede jak ten sen na jawie
zwykle marzenie ale kazdy czeka na jego spelnienie

pawliku - 27-12-2008, 00:57

:P zaczołem strone nr 754 :D

[ Dodano: 27-12-2008, 00:58 ]
Deo napisał/a:
a jak sie nie pojawie? i bede jak ten sen na jawie
zwykle marzenie ale kazdy czeka na jego spelnienie
aaaaaaaaaa dobra to idz już ale mi sie tu pojaw obowiązkowo ale w innym wcieleniu :D
karolgt - 27-12-2008, 00:58

harpagan napisał/a:

Jak pogoda w krk ? U nas tylko przez sekunde mozna bylo sie w tym roku cos poslizgac, mam niedosyt tymbardziej ze nauczylem sie oglupiac abs :)


w sumie wczoraj wieczorem troszke zaczelo sypac, teraz jest tak ze tylko troche biało. Tez mam niedosyt ze slizganiem sie w tym roku, ale za pare dni pojade w gory to moze nadrobie, a jak nei autem to na sankach :P :P

sruba - 27-12-2008, 00:59

heloł :lol:
Anonymous - 27-12-2008, 00:59

pawliku, to tylko nieliczni wiedza gdzie sie znajduje kraina ta
bez smutkow trosk i problemow gdzie filozofia zycia w szalenstwie kroluje a szekspir obrazy maluje xD dobra ja juz zmykam i sie nie odzywam bo gadam dzis glupoty zaraz kaza mi skakac przez ploty

jacek11 - 27-12-2008, 00:59

pawliku napisał/a:
:D a gdzie sie taka kraina znajdować :D


łeeee,ja to myślę,że on to w tym barze to był wcześniej :D

Anonymous - 27-12-2008, 01:00

Sruba, dobry :D

[ Dodano: 27-12-2008, 01:00 ]
jacek11, w barze nie ale spotkalem kumpli po 5 latach :D

jacek11 - 27-12-2008, 01:01

Sruba napisał/a:
heloł :lol:

Bry

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:01

:)
sruba - 27-12-2008, 01:02

ja tylko na chwilke.
w zasadzie to juz spadam spac.

Anonymous - 27-12-2008, 01:02

to ja mowie wszem i wobec ladnie dobranoc
niech w miskach pojawi sie mega moc
nie mam na imie Adam
wiec już stad spadam :)
dobranoc misiaki

pawliku - 27-12-2008, 01:02

jacek11 napisał/a:
łeeee,ja to myślę,że on to w tym barze to był wcześniej
tak myślałem i pomyślałem że ta kraina to u niego za płotem jest bo mówi że idzie na piwo do baru a za 10 min przyłazi i mówi że już wypił
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:03

przezylem wieczor u tesciow :D mowcie mi mistrzu ;)
Anonymous - 27-12-2008, 01:03

pawliku, bo ja szybki lopez jestem :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group