Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 00:56
| Deo napisał/a: | | pawliku, ja pochodzic z dalekiej krainy gdzie piwna rzeka gdzie zielona trawka rosnie a woda krystaliczna 40% z gorskich zrodel wyplywa | OOOOOOOOOOOOOOOOOOO a gdzie sie taka kraina znajdować
Anonymous - 27-12-2008, 00:57
a jak sie nie pojawie? i bede jak ten sen na jawie
zwykle marzenie ale kazdy czeka na jego spelnienie
pawliku - 27-12-2008, 00:57
zaczołem strone nr 754
[ Dodano: 27-12-2008, 00:58 ]
| Deo napisał/a: | a jak sie nie pojawie? i bede jak ten sen na jawie
zwykle marzenie ale kazdy czeka na jego spelnienie | aaaaaaaaaa dobra to idz już ale mi sie tu pojaw obowiązkowo ale w innym wcieleniu
karolgt - 27-12-2008, 00:58
| harpagan napisał/a: |
Jak pogoda w krk ? U nas tylko przez sekunde mozna bylo sie w tym roku cos poslizgac, mam niedosyt tymbardziej ze nauczylem sie oglupiac abs |
w sumie wczoraj wieczorem troszke zaczelo sypac, teraz jest tak ze tylko troche biało. Tez mam niedosyt ze slizganiem sie w tym roku, ale za pare dni pojade w gory to moze nadrobie, a jak nei autem to na sankach
sruba - 27-12-2008, 00:59
heloł
Anonymous - 27-12-2008, 00:59
pawliku, to tylko nieliczni wiedza gdzie sie znajduje kraina ta
bez smutkow trosk i problemow gdzie filozofia zycia w szalenstwie kroluje a szekspir obrazy maluje xD dobra ja juz zmykam i sie nie odzywam bo gadam dzis glupoty zaraz kaza mi skakac przez ploty
jacek11 - 27-12-2008, 00:59
| pawliku napisał/a: | :D a gdzie sie taka kraina znajdować |
łeeee,ja to myślę,że on to w tym barze to był wcześniej
Anonymous - 27-12-2008, 01:00
Sruba, dobry
[ Dodano: 27-12-2008, 01:00 ]
jacek11, w barze nie ale spotkalem kumpli po 5 latach
jacek11 - 27-12-2008, 01:01
| Sruba napisał/a: | heloł |
Bry
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:01
sruba - 27-12-2008, 01:02
ja tylko na chwilke.
w zasadzie to juz spadam spac.
Anonymous - 27-12-2008, 01:02
to ja mowie wszem i wobec ladnie dobranoc
niech w miskach pojawi sie mega moc
nie mam na imie Adam
wiec już stad spadam
dobranoc misiaki
pawliku - 27-12-2008, 01:02
| jacek11 napisał/a: | | łeeee,ja to myślę,że on to w tym barze to był wcześniej | tak myślałem i pomyślałem że ta kraina to u niego za płotem jest bo mówi że idzie na piwo do baru a za 10 min przyłazi i mówi że już wypił
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:03
przezylem wieczor u tesciow mowcie mi mistrzu
Anonymous - 27-12-2008, 01:03
pawliku, bo ja szybki lopez jestem
|
|
|