To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 01:04

Deo napisał/a:
dobranoc misiaki
Dobranoc Dobranoc panie DIDŻEJU :D













(nie dam ci teraz spokoju z tym przezwiskiem :D )

sruba - 27-12-2008, 01:04

Rafal_Szczecin napisał/a:
przezylem wieczor u tesciow :D


to ty masz juz tesciow ? 8)

jacek11 - 27-12-2008, 01:04

pawliku napisał/a:
tak myślałem i pomyślałem że ta kraina to u niego za płotem jest bo mówi że idzie na piwo do baru a za 10 min przyłazi i mówi że już wypił

taki to ma dobrze :wink:

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:05

Sruba napisał/a:
Rafal_Szczecin napisał/a:
przezylem wieczor u tesciow :D


to ty masz juz tesciow ? 8)

tak wyszlo :)

pawliku - 27-12-2008, 01:05

Deo napisał/a:
szybki lopez
a nie jennifer Lopez :P czy jakoś tak :D
Anonymous - 27-12-2008, 01:06

pawliku, hehe goń się leszczu :P
jacek11, bo trzeba wiedzieć jak się ustawić :P

sruba - 27-12-2008, 01:06

Rafi - to kiedy przestales miec lepiej niz inni ?
bo jakos nie obilo mi sie o uszy, cobys sie chajtal...

pawliku - 27-12-2008, 01:06

jacek11 napisał/a:
pawliku napisał/a:
tak myślałem i pomyślałem że ta kraina to u niego za płotem jest bo mówi że idzie na piwo do baru a za 10 min przyłazi i mówi że już wypił

taki to ma dobrze :wink:
no ba kto by tak nie chciał mieć :D
karolgt - 27-12-2008, 01:06

Rafal_Szczecin napisał/a:
przezylem wieczor u tesciow :D mowcie mi mistrzu ;)


wow, to Ty sie ożeniłeś ? :P :P

Juiceman - 27-12-2008, 01:07

Ciut się zaczytałem, a Wy już 5 stronek na spamowaliście hehe :)
londolut - 27-12-2008, 01:07

EVO PIJAKI :)
pawliku - 27-12-2008, 01:07

Deo napisał/a:
pawliku, hehe goń się leszczu
hehe idz tam do remzy poremiksuj :D hahah (nie obraz sie za to mój przyjacielu :) )
jacek11 - 27-12-2008, 01:07

Rafal_Szczecin napisał/a:

tak wyszlo :)


Żony pogratulować :)

ale z teściami,to bym się wstrzymał :twisted:

sruba - 27-12-2008, 01:07

karolgt napisał/a:
wow, to Ty sie ożeniłeś ? :P :P


na to wyglada :D
i sie nie pochwalil...

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:07

Sruba napisał/a:
Rafi - to kiedy przestales miec lepiej niz inni ?
bo jakos nie obilo mi sie o uszy, cobys sie chajtal...

jakis czas temu :)

oficjalnie jako tako oni jeszcze nie sa moimi tesciami ,aczkolwiek pewno za jakis czas beda ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group