Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 01:04
| Deo napisał/a: | | dobranoc misiaki | Dobranoc Dobranoc panie DIDŻEJU
(nie dam ci teraz spokoju z tym przezwiskiem )
sruba - 27-12-2008, 01:04
| Rafal_Szczecin napisał/a: | przezylem wieczor u tesciow |
to ty masz juz tesciow ?
jacek11 - 27-12-2008, 01:04
| pawliku napisał/a: | | tak myślałem i pomyślałem że ta kraina to u niego za płotem jest bo mówi że idzie na piwo do baru a za 10 min przyłazi i mówi że już wypił |
taki to ma dobrze
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:05
| Sruba napisał/a: | | Rafal_Szczecin napisał/a: | przezylem wieczor u tesciow |
to ty masz juz tesciow ? |
tak wyszlo
pawliku - 27-12-2008, 01:05
| Deo napisał/a: | | szybki lopez | a nie jennifer Lopez czy jakoś tak
Anonymous - 27-12-2008, 01:06
pawliku, hehe goń się leszczu
jacek11, bo trzeba wiedzieć jak się ustawić
sruba - 27-12-2008, 01:06
Rafi - to kiedy przestales miec lepiej niz inni ?
bo jakos nie obilo mi sie o uszy, cobys sie chajtal...
pawliku - 27-12-2008, 01:06
| jacek11 napisał/a: | | pawliku napisał/a: | | tak myślałem i pomyślałem że ta kraina to u niego za płotem jest bo mówi że idzie na piwo do baru a za 10 min przyłazi i mówi że już wypił |
taki to ma dobrze | no ba kto by tak nie chciał mieć
karolgt - 27-12-2008, 01:06
| Rafal_Szczecin napisał/a: | przezylem wieczor u tesciow mowcie mi mistrzu |
wow, to Ty sie ożeniłeś ?
Juiceman - 27-12-2008, 01:07
Ciut się zaczytałem, a Wy już 5 stronek na spamowaliście hehe
londolut - 27-12-2008, 01:07
EVO PIJAKI
pawliku - 27-12-2008, 01:07
| Deo napisał/a: | | pawliku, hehe goń się leszczu | hehe idz tam do remzy poremiksuj hahah (nie obraz sie za to mój przyjacielu )
jacek11 - 27-12-2008, 01:07
| Rafal_Szczecin napisał/a: |
tak wyszlo |
Żony pogratulować
ale z teściami,to bym się wstrzymał
sruba - 27-12-2008, 01:07
| karolgt napisał/a: | wow, to Ty sie ożeniłeś ? |
na to wyglada
i sie nie pochwalil...
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:07
| Sruba napisał/a: | Rafi - to kiedy przestales miec lepiej niz inni ?
bo jakos nie obilo mi sie o uszy, cobys sie chajtal... |
jakis czas temu
oficjalnie jako tako oni jeszcze nie sa moimi tesciami ,aczkolwiek pewno za jakis czas beda
|
|
|