To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 01:08

londolut napisał/a:
EVO PIJAKI
Witoj :!: ale kto tu jest pijakiem :?:

[ Dodano: 27-12-2008, 01:08 ]
i zaczołem strone 756 :D

sruba - 27-12-2008, 01:09

znaczy sie - spedziles wieczor z potencjalnymi tesciami :D

toooooooooo zmienia postac rzeczy :P

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:09

co nie zmienia faktu, ze tesc to spoko gosc, natomiast o mojej tesciowej to chyba sa te wszystkie kawaly :twisted:
pawliku - 27-12-2008, 01:10

Rafal_Szczecin napisał/a:
tesciowej to chyba sa te wszystkie kawaly
pewno ją jeszcze polubisz ;)
sruba - 27-12-2008, 01:10

taaaa...
tesciowie to swieci ludzie, ze z tymi tesciowymi tyle wytrzymuja :lol:

harpagan - 27-12-2008, 01:11

karolgt napisał/a:
sumie wczoraj wieczorem troszke zaczelo sypac, teraz jest tak ze tylko troche biało. Tez mam niedosyt ze slizganiem sie w tym roku, ale za pare dni pojade w gory to moze nadrobie, a jak nei autem to na sankach :P :P

Tez mam taki plan
Wszystko wskazuje na to ze atakuje szczyrk :)

Cytat:
ja tylko na chwilke.
w zasadzie to juz spadam spac.

Przyszedl podbil karte i ucieka

Pzdr ;)
Rafal_Szczecin napisał/a:
mowcie mi mistrzu ;)

Ta ta i co jeszcze :P ?

pawliku - 27-12-2008, 01:12

harpagan napisał/a:
Ta ta
chyba ci sie spacja nacisneła :D
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:12

harpagan napisał/a:
Ta ta

tata to jeszcze nie :D

Juiceman - 27-12-2008, 01:12

Londolut, Tu taki ruch jak na marszałkowskiej heh
sruba - 27-12-2008, 01:13

harpagan napisał/a:
Przyszedl podbil karte i ucieka


nieee, jeszcze chwilke tu zostane.
kusi mnie zeby sobie isc zajarac, ale nie chce mi sie ruszac dupy na dol.
pewnie zaraz sie jednak przemoge i wtedy po dawce nikotyny faktycznie uwale sie do wyra.

pawliku - 27-12-2008, 01:14

eeeeee no własnie czemu sie nie odzywasz londolut ??

[ Dodano: 27-12-2008, 01:14 ]
Sruba napisał/a:
kusi mnie zeby sobie isc zajarac, ale nie chce mi sie ruszac dupy na dol.
no co za palacze jedne no :D
harpagan - 27-12-2008, 01:15

Cytat:
kusi mnie zeby sobie isc zajarac, ale nie chce mi sie ruszac dupy na dol.

Eh te wasze nalogi :)

Juiceman - 27-12-2008, 01:15

Polazł kimać chyba heh

Śruba, gdzie Ty chcesz na dół w taką zimnice złazić:)

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:15

pawliku ladnie posty trzepie :D
Juiceman - 27-12-2008, 01:16

Dziś mu 400 myknie jak nic :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group