Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 01:08
| londolut napisał/a: | | EVO PIJAKI | Witoj ale kto tu jest pijakiem
[ Dodano: 27-12-2008, 01:08 ]
i zaczołem strone 756
sruba - 27-12-2008, 01:09
znaczy sie - spedziles wieczor z potencjalnymi tesciami
toooooooooo zmienia postac rzeczy
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:09
co nie zmienia faktu, ze tesc to spoko gosc, natomiast o mojej tesciowej to chyba sa te wszystkie kawaly
pawliku - 27-12-2008, 01:10
| Rafal_Szczecin napisał/a: | | tesciowej to chyba sa te wszystkie kawaly | pewno ją jeszcze polubisz
sruba - 27-12-2008, 01:10
taaaa...
tesciowie to swieci ludzie, ze z tymi tesciowymi tyle wytrzymuja
harpagan - 27-12-2008, 01:11
| karolgt napisał/a: | sumie wczoraj wieczorem troszke zaczelo sypac, teraz jest tak ze tylko troche biało. Tez mam niedosyt ze slizganiem sie w tym roku, ale za pare dni pojade w gory to moze nadrobie, a jak nei autem to na sankach |
Tez mam taki plan
Wszystko wskazuje na to ze atakuje szczyrk
| Cytat: | ja tylko na chwilke.
w zasadzie to juz spadam spac. |
Przyszedl podbil karte i ucieka
Pzdr | Rafal_Szczecin napisał/a: | mowcie mi mistrzu |
Ta ta i co jeszcze ?
pawliku - 27-12-2008, 01:12
| harpagan napisał/a: | | Ta ta | chyba ci sie spacja nacisneła
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:12
| harpagan napisał/a: | | Ta ta |
tata to jeszcze nie
Juiceman - 27-12-2008, 01:12
Londolut, Tu taki ruch jak na marszałkowskiej heh
sruba - 27-12-2008, 01:13
| harpagan napisał/a: | | Przyszedl podbil karte i ucieka |
nieee, jeszcze chwilke tu zostane.
kusi mnie zeby sobie isc zajarac, ale nie chce mi sie ruszac dupy na dol.
pewnie zaraz sie jednak przemoge i wtedy po dawce nikotyny faktycznie uwale sie do wyra.
pawliku - 27-12-2008, 01:14
eeeeee no własnie czemu sie nie odzywasz londolut ??
[ Dodano: 27-12-2008, 01:14 ]
| Sruba napisał/a: | | kusi mnie zeby sobie isc zajarac, ale nie chce mi sie ruszac dupy na dol. | no co za palacze jedne no
harpagan - 27-12-2008, 01:15
| Cytat: | | kusi mnie zeby sobie isc zajarac, ale nie chce mi sie ruszac dupy na dol. |
Eh te wasze nalogi
Juiceman - 27-12-2008, 01:15
Polazł kimać chyba heh
Śruba, gdzie Ty chcesz na dół w taką zimnice złazić:)
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:15
pawliku ladnie posty trzepie
Juiceman - 27-12-2008, 01:16
Dziś mu 400 myknie jak nic
|
|
|