To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 01:16

Rafal_Szczecin napisał/a:
pawliku ladnie posty trzepie
heh dziękuje bardzo :D
sruba - 27-12-2008, 01:16

Juiceman napisał/a:
Śruba, gdzie Ty chcesz na dół w taką zimnice złazić:)


do garazu :D
w domu od roku mam zakaz nalozony, przez ta do ktorej Rafal sie pcha :lol:

pawliku - 27-12-2008, 01:16

i znowu ja zaczołem kolejną strone :D
sruba - 27-12-2008, 01:17

normalnie spamer :D
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:17

czy Was pogięło :?:
tyleście już napisali :?: :roll:
Dawniej to nic się tu nie działo a teraz :roll:

Bry tak poza tym

Juiceman - 27-12-2008, 01:17

Jacek się załamie dopiero 1 godzina 15min a już 7 stron :mrgreen:
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:17

Sruba napisał/a:
domu od roku mam zakaz nalozony, przez ta do ktorej Rafal sie pcha


Kaska Ci zabronila ?? :D tuz to ona sama pali :P

pawliku - 27-12-2008, 01:17

Sruba napisał/a:
normalnie spamer
wy sie nie zdąrzycie obejrzeć jak was dogonie :D
sruba - 27-12-2008, 01:18

ahoj Krakusie :D

dzisiaj jest "spam atack day" :lol:

Juiceman - 27-12-2008, 01:18

Siema Marcin :)

[ Dodano: 27-12-2008, 01:18 ]
Sruba napisał/a:


dzisiaj jest "spam atack day" :lol:


Chyba night :rolleyes:

pawliku - 27-12-2008, 01:19

kurna chata wy tak szybko piszecie że nie nadążem z czytaniem
Juiceman - 27-12-2008, 01:20

Pawliku no masz norme do wyrobienia dziś 130 postów więc pomagamy :wink:
pawliku - 27-12-2008, 01:20

dziękuje bardzo :)
sruba - 27-12-2008, 01:20

Rafal_Szczecin napisał/a:
Kaska Ci zabronila ?? :D tuz to ona sama pali :P


najpierw pali, potem przestanie, pozniej bedziesz dostawal 10 zl na piwo z kolegami (ale zebys sie nie upil i przyniosl reszte), pozniej kupisz sobie rodzinny samochod, wreszcie wylysiejesz, a pozniej to juz z gorki :lol:

karolgt - 27-12-2008, 01:21

Marcin-krak witamy, cos Ty taki nie-spamer ostatnio ? :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group