Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 01:16
| Rafal_Szczecin napisał/a: | | pawliku ladnie posty trzepie | heh dziękuje bardzo
sruba - 27-12-2008, 01:16
| Juiceman napisał/a: | | Śruba, gdzie Ty chcesz na dół w taką zimnice złazić:) |
do garazu
w domu od roku mam zakaz nalozony, przez ta do ktorej Rafal sie pcha
pawliku - 27-12-2008, 01:16
i znowu ja zaczołem kolejną strone
sruba - 27-12-2008, 01:17
normalnie spamer
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:17
czy Was pogięło
tyleście już napisali
Dawniej to nic się tu nie działo a teraz
Bry tak poza tym
Juiceman - 27-12-2008, 01:17
Jacek się załamie dopiero 1 godzina 15min a już 7 stron
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:17
| Sruba napisał/a: | | domu od roku mam zakaz nalozony, przez ta do ktorej Rafal sie pcha |
Kaska Ci zabronila ?? tuz to ona sama pali
pawliku - 27-12-2008, 01:17
| Sruba napisał/a: | | normalnie spamer | wy sie nie zdąrzycie obejrzeć jak was dogonie
sruba - 27-12-2008, 01:18
ahoj Krakusie
dzisiaj jest "spam atack day"
Juiceman - 27-12-2008, 01:18
Siema Marcin
[ Dodano: 27-12-2008, 01:18 ]
| Sruba napisał/a: |
dzisiaj jest "spam atack day" |
Chyba night
pawliku - 27-12-2008, 01:19
kurna chata wy tak szybko piszecie że nie nadążem z czytaniem
Juiceman - 27-12-2008, 01:20
Pawliku no masz norme do wyrobienia dziś 130 postów więc pomagamy
pawliku - 27-12-2008, 01:20
dziękuje bardzo
sruba - 27-12-2008, 01:20
| Rafal_Szczecin napisał/a: | Kaska Ci zabronila ?? tuz to ona sama pali |
najpierw pali, potem przestanie, pozniej bedziesz dostawal 10 zl na piwo z kolegami (ale zebys sie nie upil i przyniosl reszte), pozniej kupisz sobie rodzinny samochod, wreszcie wylysiejesz, a pozniej to juz z gorki
karolgt - 27-12-2008, 01:21
Marcin-krak witamy, cos Ty taki nie-spamer ostatnio ?
|
|
|