To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

harpagan - 27-12-2008, 01:22

Sruba napisał/a:
najpierw pali, potem przestanie, pozniej bedziesz dostawal 10 zl na piwo z kolegami (ale zebys sie nie upil i przyniosl reszte), pozniej kupisz sobie rodzinny samochod, wreszcie wylysiejesz, a pozniej to juz z gorki :lol:


Ocenzurujcie to! Tego sie nie da czytac
:shock:

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:22

Sruba napisał/a:
Rafal_Szczecin napisał/a:
Kaska Ci zabronila ?? :D tuz to ona sama pali :P


najpierw pali, potem przestanie, pozniej bedziesz dostawal 10 zl na piwo z kolegami (ale zebys sie nie upil i przyniosl reszte), pozniej kupisz sobie rodzinny samochod, wreszcie wylysiejesz, a pozniej to juz z gorki :lol:


czarno to widze :D moze jednak nie bedzie tak zle :P

pawliku - 27-12-2008, 01:22

Sruba napisał/a:
najpierw pali, potem przestanie, pozniej bedziesz dostawal 10 zl na piwo z kolegami (ale zebys sie nie upil i przyniosl reszte), pozniej kupisz sobie rodzinny samochod, wreszcie wylysiejesz, a pozniej to juz z gorki
:salute:
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:22

karolgt napisał/a:
Marcin-krak witamy, cos Ty taki nie-spamer ostatnio ? :P

Starzeje się :P
Poza tym daję szansę innym się wykazać.
Zresztą Cezarro też :P

Tygryska też nie widzę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Juiceman - 27-12-2008, 01:23

Marcin przyznaj sie czekałeś na tego 4300 posta xD
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:23

Marcin-Krak napisał/a:

Tygryska też nie widzę

przeciez Misiu jestem :D otworz oczy !

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:23

harpagan, walnij do sąsiada. Się dzieciakami wymiguje, że niby czasu nie ma :twisted:
Ale tu tłocz\no i szybko posty leca nie nadonrzam z zaległościami :roll:

pawliku - 27-12-2008, 01:23

Marcin-Krak napisał/a:
Tygryska
tygrysek poszedł w kimono :)
karolgt - 27-12-2008, 01:24

Tygrysek przyszedl na chwile i cos zniknal :P

przyjdzie i sie zdziwi ze 3 strony w 5 minut poszly :P

Cezar mrugnal na gg, zaraz sie pewnie pojawi :P

sruba - 27-12-2008, 01:24

harpagan napisał/a:
Ocenzurujcie to! Tego sie nie da czytac

Rafal_Szczecin napisał/a:
czarno to widze :D moze jednak nie bedzie tak zle :P

pawliku napisał/a:
:salute:


pozyjemy, zobaczymy :lol:

Marcin-Krak napisał/a:
Tygryska też nie widzę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a kto to taki ?
fajne cycki ma ?

harpagan - 27-12-2008, 01:25

Marcin-Krak napisał/a:
harpagan, walnij do sąsiada. Się dzieciakami wymiguje, że niby czasu nie ma :twisted:

Posypala sie stara spamerska gwardia :)
Ale dobry wynik w typerze wykrecil to mu tym razem daruje

Juiceman - 27-12-2008, 01:25

Nie ma mocnych sa tylko zle uderzeni hyhy
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:25

Cytat:
Marcin przyznaj sie czekałeś na tego 4300 posta xD

Nawet nie zauważyłem :P

Rafal_Szczecin napisał/a:
przeciez Misiu jestem :D otworz oczy !

Misiu Ciebie widzę :mrgreen: Tygryska nie :cry: :mrgreen:
Zresztą do Ciebie to chyba teraz kto inny tak mówi :P

pawliku napisał/a:
tygrysek poszedł w kimono :)

A to kitajec :P

sruba - 27-12-2008, 01:25

Marcin-Krak napisał/a:
nie nadonrzam z


:lol:

Juiceman - 27-12-2008, 01:25

Cezar chyba w bojowych Barwach przyjdzie po opisie z gg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group