Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
harpagan - 27-12-2008, 01:22
| Sruba napisał/a: | najpierw pali, potem przestanie, pozniej bedziesz dostawal 10 zl na piwo z kolegami (ale zebys sie nie upil i przyniosl reszte), pozniej kupisz sobie rodzinny samochod, wreszcie wylysiejesz, a pozniej to juz z gorki |
Ocenzurujcie to! Tego sie nie da czytac
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:22
| Sruba napisał/a: | | Rafal_Szczecin napisał/a: | Kaska Ci zabronila ?? tuz to ona sama pali |
najpierw pali, potem przestanie, pozniej bedziesz dostawal 10 zl na piwo z kolegami (ale zebys sie nie upil i przyniosl reszte), pozniej kupisz sobie rodzinny samochod, wreszcie wylysiejesz, a pozniej to juz z gorki |
czarno to widze moze jednak nie bedzie tak zle
pawliku - 27-12-2008, 01:22
| Sruba napisał/a: | | najpierw pali, potem przestanie, pozniej bedziesz dostawal 10 zl na piwo z kolegami (ale zebys sie nie upil i przyniosl reszte), pozniej kupisz sobie rodzinny samochod, wreszcie wylysiejesz, a pozniej to juz z gorki |
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:22
| karolgt napisał/a: | Marcin-krak witamy, cos Ty taki nie-spamer ostatnio ? |
Starzeje się
Poza tym daję szansę innym się wykazać.
Zresztą Cezarro też
Tygryska też nie widzę
Juiceman - 27-12-2008, 01:23
Marcin przyznaj sie czekałeś na tego 4300 posta xD
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:23
| Marcin-Krak napisał/a: |
Tygryska też nie widzę |
przeciez Misiu jestem otworz oczy !
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:23
harpagan, walnij do sąsiada. Się dzieciakami wymiguje, że niby czasu nie ma
Ale tu tłocz\no i szybko posty leca nie nadonrzam z zaległościami
pawliku - 27-12-2008, 01:23
| Marcin-Krak napisał/a: | | Tygryska | tygrysek poszedł w kimono
karolgt - 27-12-2008, 01:24
Tygrysek przyszedl na chwile i cos zniknal
przyjdzie i sie zdziwi ze 3 strony w 5 minut poszly
Cezar mrugnal na gg, zaraz sie pewnie pojawi
sruba - 27-12-2008, 01:24
| harpagan napisał/a: | | Ocenzurujcie to! Tego sie nie da czytac |
| Rafal_Szczecin napisał/a: | czarno to widze moze jednak nie bedzie tak zle |
| pawliku napisał/a: | | :salute: |
pozyjemy, zobaczymy
| Marcin-Krak napisał/a: | Tygryska też nie widzę |
a kto to taki ?
fajne cycki ma ?
harpagan - 27-12-2008, 01:25
| Marcin-Krak napisał/a: | harpagan, walnij do sąsiada. Się dzieciakami wymiguje, że niby czasu nie ma |
Posypala sie stara spamerska gwardia
Ale dobry wynik w typerze wykrecil to mu tym razem daruje
Juiceman - 27-12-2008, 01:25
Nie ma mocnych sa tylko zle uderzeni hyhy
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:25
| Cytat: | | Marcin przyznaj sie czekałeś na tego 4300 posta xD |
Nawet nie zauważyłem
| Rafal_Szczecin napisał/a: | przeciez Misiu jestem otworz oczy ! |
Misiu Ciebie widzę Tygryska nie
Zresztą do Ciebie to chyba teraz kto inny tak mówi
| pawliku napisał/a: | tygrysek poszedł w kimono |
A to kitajec
sruba - 27-12-2008, 01:25
| Marcin-Krak napisał/a: | | nie nadonrzam z |
Juiceman - 27-12-2008, 01:25
Cezar chyba w bojowych Barwach przyjdzie po opisie z gg
|
|
|