To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 01:26

Sruba napisał/a:
a kto to taki ?
fajne cycki ma ?
Tygrysek to londolut a czy fajne cycki ma to ci nie powiem bo nie widziałem :lol:
harpagan - 27-12-2008, 01:26

Sruba napisał/a:
pozyjemy, zobaczymy :lol:

Sruba patrzac na Twoj wieczny usmiech to musza byc jakies mity :D

karolgt - 27-12-2008, 01:26

Sruba napisał/a:

Marcin-Krak napisał/a:
Tygryska też nie widzę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a kto to taki ?
fajne cycki ma ?


a o to to pewnie Jogurta trzeba zapytac :P

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:26

harpagan napisał/a:

Posypala sie stara spamerska gwardia

jakie znow posypala ? ja przeciez jestem ,ale to fakt, wykrusza nam sie ekipa :P a ostatnio to sam zaniemoglem troszke .
ale jak widac mlodziez atakuje :P

sruba - 27-12-2008, 01:27

harpagan napisał/a:
Sruba patrzac na Twoj wieczny usmiech to musza byc jakies mity :D


ja moja marjolke w bibliotece zapoznalem, to i dobrze wychowana jest :lol:

Juiceman - 27-12-2008, 01:27

Pawliku co Ty masz jakis skrypt do pisania jako pierwszy na stronie ;]
pawliku - 27-12-2008, 01:27

karolgt napisał/a:
a o to to pewnie Jogurta trzeba zapytac
noooo oni to tam najbliżej są ze sobą :P
Juiceman - 27-12-2008, 01:28

Jacek widze probuje sie doczytac do tej strony :D
pawliku - 27-12-2008, 01:28

Juiceman napisał/a:
Pawliku co Ty masz jakis skrypt do pisania jako pierwszy na stronie ;]
no własnie nie wiem ale podoba mi sie to :D
jacek11 - 27-12-2008, 01:29

Zostawić ich na 5 minut :twisted:
McDoune - 27-12-2008, 01:29

harpagan napisał/a:
Marcin-Krak napisał/a:
harpagan, walnij do sąsiada. Się dzieciakami wymiguje, że niby czasu nie ma :twisted:

Posypala sie stara spamerska gwardia :)
Ale dobry wynik w typerze wykrecil to mu tym razem daruje


jestem 8)

karmie jednego, już nie wiem którego, normalnie doprowadziliśmy do tego ze we własnym domu jesteśmy mniejszością. Atak klonów nabiera nowego znaczenia ;)

Juiceman - 27-12-2008, 01:29

jacek11 napisał/a:
Zostawić ich na 5 minut :twisted:


O wilku mowa xD

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:29

Marcin-Krak napisał/a:
Misiu Ciebie widzę Tygryska nie
Zresztą do Ciebie to chyba teraz kto inny tak mówi


napewno nie tesciowa :D hyhy

harpagan napisał/a:
Sruba patrzac na Twoj wieczny usmiech to musza byc jakies mity

to na bank sa mity :D

pawliku - 27-12-2008, 01:30

jacek11 napisał/a:
Zostawić ich na 5 minut
a co nie podoba ci sie cos ??
harpagan - 27-12-2008, 01:30

Rafal_Szczecin napisał/a:

ale jak widac mlodziez atakuje :P

Dobrze ze postawilismy wysoko poprzeczke :)
Sruba napisał/a:


ja moja marjolke w bibliotece zapoznalem, to i dobrze wychowana jest :lol:

Poplakalem sie :D :D :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group