Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 01:26
| Sruba napisał/a: | a kto to taki ?
fajne cycki ma ? | Tygrysek to londolut a czy fajne cycki ma to ci nie powiem bo nie widziałem
harpagan - 27-12-2008, 01:26
| Sruba napisał/a: | pozyjemy, zobaczymy |
Sruba patrzac na Twoj wieczny usmiech to musza byc jakies mity
karolgt - 27-12-2008, 01:26
| Sruba napisał/a: |
| Marcin-Krak napisał/a: | Tygryska też nie widzę |
a kto to taki ?
fajne cycki ma ? |
a o to to pewnie Jogurta trzeba zapytac
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:26
| harpagan napisał/a: |
Posypala sie stara spamerska gwardia |
jakie znow posypala ? ja przeciez jestem ,ale to fakt, wykrusza nam sie ekipa a ostatnio to sam zaniemoglem troszke .
ale jak widac mlodziez atakuje
sruba - 27-12-2008, 01:27
| harpagan napisał/a: | Sruba patrzac na Twoj wieczny usmiech to musza byc jakies mity |
ja moja marjolke w bibliotece zapoznalem, to i dobrze wychowana jest
Juiceman - 27-12-2008, 01:27
Pawliku co Ty masz jakis skrypt do pisania jako pierwszy na stronie ;]
pawliku - 27-12-2008, 01:27
| karolgt napisał/a: | | a o to to pewnie Jogurta trzeba zapytac | noooo oni to tam najbliżej są ze sobą
Juiceman - 27-12-2008, 01:28
Jacek widze probuje sie doczytac do tej strony
pawliku - 27-12-2008, 01:28
| Juiceman napisał/a: | | Pawliku co Ty masz jakis skrypt do pisania jako pierwszy na stronie ;] | no własnie nie wiem ale podoba mi sie to
jacek11 - 27-12-2008, 01:29
Zostawić ich na 5 minut
McDoune - 27-12-2008, 01:29
| harpagan napisał/a: | | Marcin-Krak napisał/a: | harpagan, walnij do sąsiada. Się dzieciakami wymiguje, że niby czasu nie ma |
Posypala sie stara spamerska gwardia
Ale dobry wynik w typerze wykrecil to mu tym razem daruje |
jestem
karmie jednego, już nie wiem którego, normalnie doprowadziliśmy do tego ze we własnym domu jesteśmy mniejszością. Atak klonów nabiera nowego znaczenia
Juiceman - 27-12-2008, 01:29
| jacek11 napisał/a: | Zostawić ich na 5 minut |
O wilku mowa xD
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:29
| Marcin-Krak napisał/a: | Misiu Ciebie widzę Tygryska nie
Zresztą do Ciebie to chyba teraz kto inny tak mówi |
napewno nie tesciowa hyhy
| harpagan napisał/a: | | Sruba patrzac na Twoj wieczny usmiech to musza byc jakies mity |
to na bank sa mity
pawliku - 27-12-2008, 01:30
| jacek11 napisał/a: | | Zostawić ich na 5 minut | a co nie podoba ci sie cos ??
harpagan - 27-12-2008, 01:30
| Rafal_Szczecin napisał/a: |
ale jak widac mlodziez atakuje |
Dobrze ze postawilismy wysoko poprzeczke | Sruba napisał/a: |
ja moja marjolke w bibliotece zapoznalem, to i dobrze wychowana jest |
Poplakalem sie
|
|
|