To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

sruba - 27-12-2008, 01:31

Rafal_Szczecin napisał/a:
to na bank sa mity :D


tak to sobie tlumaczcie :lol:

a pozniej - ide do garazu samochod naprawiac.
albo jeszcze lepiej - wyrzucic smieci :lol:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:31

WOLNIEJ :!: :P :twisted:
Starsi są tu :mrgreen: i składnie literek wolno im idzie

pawliku - 27-12-2008, 01:31

harpagan napisał/a:
Poplakalem sie
mamy na zapleczu basen :D
sruba - 27-12-2008, 01:31

tym razem pierwszy jestem ja :lol:
jacek11 - 27-12-2008, 01:31

Juiceman napisał/a:
O wilku mowa xD


Faktycznie tempo jest zabójcze. :D

pawliku - 27-12-2008, 01:32

Marcin-Krak napisał/a:
WOLNIEJ
weż no wrzuć wyższy bieg :D
Juiceman - 27-12-2008, 01:32

Londolut sie zdziwi jak przyjdzie xD :wink:
karolgt - 27-12-2008, 01:32

dzieci.... nie kłócić się :twisted: :finga:
pawliku - 27-12-2008, 01:32

Sruba napisał/a:
tym razem pierwszy jestem
no kurde nie zdążyłęm
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:32

Rafal_Szczecin, to kiedy ślub :?: :mrgreen:

A co do teściów, to ja z uwagi na zaistniałą dość skomplikowaną sytuację :mrgreen: spędzam z nimi sylwestra :roll:

sruba - 27-12-2008, 01:33

ide jarac.
tylko pawliku z tym 300 postem to poczekaj az wroce :wink:

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:33

Sruba napisał/a:
a pozniej - ide do garazu samochod naprawiac.
albo jeszcze lepiej - wyrzucic smieci

a potem w telewizji w programie kto kolwiek widzial kto kolwiek wie
wyszedl po fajki do sklepu i nie wrocil :P


to fakt , tempo dzisiaj jest porazajace :D

harpagan - 27-12-2008, 01:33

Sruba o tej porze to Ty nam juz tu takich horrorow nie przedstawiaj bo my spac nie bedziemy mogli :D

Swoja droga to niezla swiateczna ekipa sie tu zebrala :)

pawliku - 27-12-2008, 01:33

Juiceman napisał/a:
Londolut sie zdziwi jak przyjdzie
sie chyba załamie albo monitor popluje o te cyce :D
harpagan - 27-12-2008, 01:33

Marcin-Krak napisał/a:
A co do teściów, to ja z uwagi na zaistniałą dość skomplikowaną sytuację :mrgreen: spędzam z nimi sylwestra :roll:

Pantofel :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group