Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
sruba - 27-12-2008, 01:31
| Rafal_Szczecin napisał/a: | to na bank sa mity |
tak to sobie tlumaczcie
a pozniej - ide do garazu samochod naprawiac.
albo jeszcze lepiej - wyrzucic smieci
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:31
WOLNIEJ
Starsi są tu i składnie literek wolno im idzie
pawliku - 27-12-2008, 01:31
| harpagan napisał/a: | | Poplakalem sie | mamy na zapleczu basen
sruba - 27-12-2008, 01:31
tym razem pierwszy jestem ja
jacek11 - 27-12-2008, 01:31
| Juiceman napisał/a: | | O wilku mowa xD |
Faktycznie tempo jest zabójcze.
pawliku - 27-12-2008, 01:32
| Marcin-Krak napisał/a: | | WOLNIEJ | weż no wrzuć wyższy bieg
Juiceman - 27-12-2008, 01:32
Londolut sie zdziwi jak przyjdzie xD
karolgt - 27-12-2008, 01:32
dzieci.... nie kłócić się
pawliku - 27-12-2008, 01:32
| Sruba napisał/a: | | tym razem pierwszy jestem | no kurde nie zdążyłęm
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:32
Rafal_Szczecin, to kiedy ślub
A co do teściów, to ja z uwagi na zaistniałą dość skomplikowaną sytuację spędzam z nimi sylwestra
sruba - 27-12-2008, 01:33
ide jarac.
tylko pawliku z tym 300 postem to poczekaj az wroce
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:33
| Sruba napisał/a: | a pozniej - ide do garazu samochod naprawiac.
albo jeszcze lepiej - wyrzucic smieci |
a potem w telewizji w programie kto kolwiek widzial kto kolwiek wie
wyszedl po fajki do sklepu i nie wrocil
to fakt , tempo dzisiaj jest porazajace
harpagan - 27-12-2008, 01:33
Sruba o tej porze to Ty nam juz tu takich horrorow nie przedstawiaj bo my spac nie bedziemy mogli
Swoja droga to niezla swiateczna ekipa sie tu zebrala
pawliku - 27-12-2008, 01:33
| Juiceman napisał/a: | | Londolut sie zdziwi jak przyjdzie | sie chyba załamie albo monitor popluje o te cyce
harpagan - 27-12-2008, 01:33
| Marcin-Krak napisał/a: | A co do teściów, to ja z uwagi na zaistniałą dość skomplikowaną sytuację spędzam z nimi sylwestra |
Pantofel
|
|
|