To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Cezar - 27-12-2008, 01:33

AVE :D
jacek11 - 27-12-2008, 01:34

Marcin-Krak napisał/a:
A co do teściów, to ja z uwagi na zaistniałą dość skomplikowaną sytuację :mrgreen: spędzam z nimi sylwestra :roll:


fajerwerki będą na bank :D :twisted:

Juiceman - 27-12-2008, 01:34

To co Panowie do 1000 strony dzis dojdziemy czy odposcimy sobie na kiedy indziej :)
pawliku - 27-12-2008, 01:34

Sruba napisał/a:
tylko pawliku z tym 300 postem to poczekaj az wroce
nie wiem jak mi to pójdzie ale postaram sie poczekać :)
karolgt - 27-12-2008, 01:34

harpagan napisał/a:
Marcin-Krak napisał/a:
A co do teściów, to ja z uwagi na zaistniałą dość skomplikowaną sytuację :mrgreen: spędzam z nimi sylwestra :roll:

Pantofel :D


ożesz no to przepadłeś :finga:

Juiceman - 27-12-2008, 01:34

No Cezar Przyszedł ;) jakieś pare stron wstecz wspominaliśmy, że wpadniesz :biggrin:
harpagan - 27-12-2008, 01:35

Cezar napisał/a:
AVE :D

No to mamy komplet :D

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:35

Cezar napisał/a:
AVE :D

AVE Cezar :mrgreen:

jacek11 napisał/a:
fajerwerki będą na bank :D :twisted:

Oj będą :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

karolgt - 27-12-2008, 01:35

Juiceman napisał/a:
No Cezar Przyszedł ;) jakieś pare stron wstecz wspominaliśmy, że wpadniesz :biggrin:


to mało sie stara ze go nie widac :P

pawliku - 27-12-2008, 01:35

Juiceman napisał/a:
To co Panowie do 1000 strony dzis dojdziemy czy odposcimy sobie na kiedy indziej
spróbujemy spróbujemy :D
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:36

Marcin-Krak napisał/a:
Rafal_Szczecin, to kiedy ślub

nic sie nie boj,w razie si zaprosze Cie

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:36

Cytat:
ożesz no to przepadłeś :finga:

Jak to było: jak narzeczona - to na spoty jeszcze można, jak już żona to trzeba auto zmieniać i koniec ze spotami :roll: - hmmmmmm :|

Juiceman - 27-12-2008, 01:36

karolgt napisał/a:
Juiceman napisał/a:
No Cezar Przyszedł ;) jakieś pare stron wstecz wspominaliśmy, że wpadniesz :biggrin:


to mało sie stara ze go nie widac :P


Pare postów wcześniej xD

Cezar - 27-12-2008, 01:36

Widze ze ekipie sie BARDZO nudzi ze tu ponad 130 postow nastukala? :lol: :P
jacek11 - 27-12-2008, 01:36

pawliku napisał/a:
nie wiem jak mi to pójdzie ale postaram sie poczekać :)


obiecanki cacanki :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group