Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Cezar - 27-12-2008, 01:33
AVE
jacek11 - 27-12-2008, 01:34
| Marcin-Krak napisał/a: | A co do teściów, to ja z uwagi na zaistniałą dość skomplikowaną sytuację spędzam z nimi sylwestra |
fajerwerki będą na bank
Juiceman - 27-12-2008, 01:34
To co Panowie do 1000 strony dzis dojdziemy czy odposcimy sobie na kiedy indziej
pawliku - 27-12-2008, 01:34
| Sruba napisał/a: | | tylko pawliku z tym 300 postem to poczekaj az wroce | nie wiem jak mi to pójdzie ale postaram sie poczekać
karolgt - 27-12-2008, 01:34
| harpagan napisał/a: | | Marcin-Krak napisał/a: | A co do teściów, to ja z uwagi na zaistniałą dość skomplikowaną sytuację spędzam z nimi sylwestra |
Pantofel |
ożesz no to przepadłeś
Juiceman - 27-12-2008, 01:34
No Cezar Przyszedł jakieś pare stron wstecz wspominaliśmy, że wpadniesz
harpagan - 27-12-2008, 01:35
| Cezar napisał/a: | AVE |
No to mamy komplet
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:35
| Cezar napisał/a: | AVE |
AVE Cezar
| jacek11 napisał/a: | fajerwerki będą na bank |
Oj będą
karolgt - 27-12-2008, 01:35
| Juiceman napisał/a: | No Cezar Przyszedł jakieś pare stron wstecz wspominaliśmy, że wpadniesz |
to mało sie stara ze go nie widac
pawliku - 27-12-2008, 01:35
| Juiceman napisał/a: | | To co Panowie do 1000 strony dzis dojdziemy czy odposcimy sobie na kiedy indziej | spróbujemy spróbujemy
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:36
| Marcin-Krak napisał/a: | | Rafal_Szczecin, to kiedy ślub |
nic sie nie boj,w razie si zaprosze Cie
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:36
| Cytat: | ożesz no to przepadłeś |
Jak to było: jak narzeczona - to na spoty jeszcze można, jak już żona to trzeba auto zmieniać i koniec ze spotami - hmmmmmm
Juiceman - 27-12-2008, 01:36
| karolgt napisał/a: | | Juiceman napisał/a: | No Cezar Przyszedł jakieś pare stron wstecz wspominaliśmy, że wpadniesz |
to mało sie stara ze go nie widac |
Pare postów wcześniej xD
Cezar - 27-12-2008, 01:36
Widze ze ekipie sie BARDZO nudzi ze tu ponad 130 postow nastukala?
jacek11 - 27-12-2008, 01:36
| pawliku napisał/a: | nie wiem jak mi to pójdzie ale postaram sie poczekać |
obiecanki cacanki
|
|
|