Off Topic - KˇCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
karolgt - 27-12-2008, 01:37
| Marcin-Krak napisał/a: |
| jacek11 napisał/a: | fajerwerki będ± na bank |
Oj będ± |
tylko pozwól Marcie zapalać bo jest bardziej odpowiedzialna od Ciebie
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:37
AVE
stara gwardia jest
pawliku - 27-12-2008, 01:37
co¶ strasznie szybko te stronnice lec±
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:37
Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar,
trzeba szybciej pisać
Juiceman - 27-12-2008, 01:37
Jacku spokojnie dzi¶ u Ciebie bedzie 1000
pawliku - 27-12-2008, 01:37
| Marcin-Krak napisał/a: | | Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, | zmień płyte
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:37
| karolgt napisał/a: | tylko pozwól Marcie zapalać bo jest bardziej odpowiedzialna od Ciebie |
Ona je trzymać będzie - a potem latać
pawliku - 27-12-2008, 01:38
| Juiceman napisał/a: | | Jacku spokojnie dzi¶ u Ciebie bedzie 1000 | czyżby¶ pisał o mnie ??
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:38
| jacek11 napisał/a: | obiecanki cacanki |
Macanki też
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:38
hmm z tego co pamietam to pare lat wstecz taka wlasnie rajdowa przygode z pisaniem postow mielismy z Harpim ,Krakiem i Karolem, pamietacie ?
harpagan - 27-12-2008, 01:39
Dobra nie nadazam czytac
Starosc nie radosc
Ide spac
Trzymajcie sie nocni klikacze
pawliku - 27-12-2008, 01:39
bo jak co to wiesz jak mam na imie
Juiceman - 27-12-2008, 01:39
z/w wrzuccie na jalowy bieg bo nie doczytam jak wroce
jacek11 - 27-12-2008, 01:39
| Juiceman napisał/a: | Jacku spokojnie dzi¶ u Ciebie bedzie 1000 |
to wtedy odwiedzę jeszcze jeden temat
sruba - 27-12-2008, 01:39
hehe zdazylem
|
|
|