To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KˇCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

karolgt - 27-12-2008, 01:37

Marcin-Krak napisał/a:

jacek11 napisał/a:
fajerwerki będ± na bank :D :twisted:

Oj będ± :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


tylko pozwól Marcie zapalać bo jest bardziej odpowiedzialna od Ciebie :P :P

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:37

AVE :D
stara gwardia jest :D

pawliku - 27-12-2008, 01:37

co¶ strasznie szybko te stronnice lec± :D
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:37

Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar,

trzeba szybciej pisać :mrgreen:

Juiceman - 27-12-2008, 01:37

Jacku spokojnie dzi¶ u Ciebie bedzie 1000 :twisted: :wink:
pawliku - 27-12-2008, 01:37

Marcin-Krak napisał/a:
Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar, Cezar,
zmień płyte ;)
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:37

karolgt napisał/a:
tylko pozwól Marcie zapalać bo jest bardziej odpowiedzialna od Ciebie :P :P

Ona je trzymać będzie - a potem latać :roll: :twisted: :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 01:38

Juiceman napisał/a:
Jacku spokojnie dzi¶ u Ciebie bedzie 1000
czyżby¶ pisał o mnie ??
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:38

jacek11 napisał/a:
obiecanki cacanki :wink:

Macanki też :?: :twisted:

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:38

hmm z tego co pamietam to pare lat wstecz taka wlasnie rajdowa przygode z pisaniem postow mielismy z Harpim ,Krakiem i Karolem, pamietacie ? :mrgreen:
harpagan - 27-12-2008, 01:39

Dobra nie nadazam czytac
Starosc nie radosc
Ide spac
Trzymajcie sie nocni klikacze 8)

pawliku - 27-12-2008, 01:39

bo jak co to wiesz jak mam na imie :D
Juiceman - 27-12-2008, 01:39

z/w wrzuccie na jalowy bieg bo nie doczytam jak wroce :lol:
jacek11 - 27-12-2008, 01:39

Juiceman napisał/a:
Jacku spokojnie dzi¶ u Ciebie bedzie 1000 :twisted: :wink:


to wtedy odwiedzę jeszcze jeden temat :)

sruba - 27-12-2008, 01:39

hehe zdazylem :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group