To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Cezar - 27-12-2008, 01:39

Marcin-Krak napisał/a:
trzeba szybciej pisać :mrgreen:

i szybciej odswiezac strone :wink:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:40

Jeszcze Boreckiego brakuje - zaraz by tu jakąś grubą akcję wymyślił :twisted: :twisted:
harpagan - 27-12-2008, 01:40

Cytat:
hmm z tego co pamietam to pare lat wstecz taka wlasnie rajdowa przygode z pisaniem postow mielismy z Harpim ,Krakiem i Karolem, pamietacie ? :mrgreen:

To historia tego forum :)

pawliku - 27-12-2008, 01:40

Sruba napisał/a:
hehe zdazylem
no nie wiem już mi troche postów naleciało :D
sruba - 27-12-2008, 01:40

swoja droga - trzeba was leczyc, a nie sadzic :lol:
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:41

na leczenie tez juz za pozno :D
Cezar - 27-12-2008, 01:41

Sruba napisał/a:
trzeba was leczyc,

Tomek na to, to juz za pozno :lol:

pawliku - 27-12-2008, 01:41

sruba ale coś szybko tą fajke wypaliłeś no chyba że tak ci sie spieszyło że pół wywaliłeś :P
karolgt - 27-12-2008, 01:41

Rafal_Szczecin napisał/a:
hmm z tego co pamietam to pare lat wstecz taka wlasnie rajdowa przygode z pisaniem postow mielismy z Harpim ,Krakiem i Karolem, pamietacie ? :mrgreen:


Pamiętamy 8)

jacek11 - 27-12-2008, 01:41

Cezar napisał/a:
i szybciej odswiezac strone :wink:


pasowałoby jeszcze poczytać :mrgreen:

sruba - 27-12-2008, 01:42

chociaz na nogi...
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:42

Cytat:
swoja droga - trzeba was leczyc, a nie sadzic :lol:

Miałeś jarać

harpagan,
Miałeś spać

czy ja iósz nie wiem co czytam :?: :roll:

Cezar - 27-12-2008, 01:42

jacek11 napisał/a:
Cezar napisał/a:
i szybciej odswiezac strone :wink:


pasowałob :D y jeszcze poczytać :mrgreen:

szkoda czasu :wink:

pawliku - 27-12-2008, 01:43

Marcin-Krak napisał/a:
iósz
:lol:
sruba - 27-12-2008, 01:43

pawliku napisał/a:
sruba ale coś szybko tą fajke wypaliłeś no chyba że tak ci sie spieszyło że pół wywaliłeś :P


normalnie.
pogadac nie mialem z kim w garazu, to szybko pracowalem pluacmi (tzn resztkami).
i poszlo :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group