Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Cezar - 27-12-2008, 01:39
| Marcin-Krak napisał/a: | trzeba szybciej pisać |
i szybciej odswiezac strone
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:40
Jeszcze Boreckiego brakuje - zaraz by tu jakąś grubą akcję wymyślił
harpagan - 27-12-2008, 01:40
| Cytat: | hmm z tego co pamietam to pare lat wstecz taka wlasnie rajdowa przygode z pisaniem postow mielismy z Harpim ,Krakiem i Karolem, pamietacie ? |
To historia tego forum
pawliku - 27-12-2008, 01:40
| Sruba napisał/a: | | hehe zdazylem | no nie wiem już mi troche postów naleciało
sruba - 27-12-2008, 01:40
swoja droga - trzeba was leczyc, a nie sadzic
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:41
na leczenie tez juz za pozno
Cezar - 27-12-2008, 01:41
| Sruba napisał/a: | | trzeba was leczyc, |
Tomek na to, to juz za pozno
pawliku - 27-12-2008, 01:41
sruba ale coś szybko tą fajke wypaliłeś no chyba że tak ci sie spieszyło że pół wywaliłeś
karolgt - 27-12-2008, 01:41
| Rafal_Szczecin napisał/a: | hmm z tego co pamietam to pare lat wstecz taka wlasnie rajdowa przygode z pisaniem postow mielismy z Harpim ,Krakiem i Karolem, pamietacie ? |
Pamiętamy
jacek11 - 27-12-2008, 01:41
| Cezar napisał/a: | i szybciej odswiezac strone |
pasowałoby jeszcze poczytać
sruba - 27-12-2008, 01:42
chociaz na nogi...
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:42
| Cytat: | swoja droga - trzeba was leczyc, a nie sadzic |
Miałeś jarać
harpagan,
Miałeś spać
czy ja iósz nie wiem co czytam
Cezar - 27-12-2008, 01:42
| jacek11 napisał/a: | Cezar napisał/a:
i szybciej odswiezac strone
pasowałob y jeszcze poczytać |
szkoda czasu
pawliku - 27-12-2008, 01:43
| Marcin-Krak napisał/a: | | iósz |
sruba - 27-12-2008, 01:43
| pawliku napisał/a: | sruba ale coś szybko tą fajke wypaliłeś no chyba że tak ci sie spieszyło że pół wywaliłeś |
normalnie.
pogadac nie mialem z kim w garazu, to szybko pracowalem pluacmi (tzn resztkami).
i poszlo
|
|
|