Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:43
nie wyrabiam
[ Dodano: 27-12-2008, 01:43 ]
pierwszy
karolgt - 27-12-2008, 01:43
| Sruba napisał/a: | | chociaz na nogi... |
dokładnie, jak pić to na obie
Cezar - 27-12-2008, 01:44
| Rafal_Szczecin napisał/a: | nie wyrabiam |
to witam w klubie
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:44
Ma ktoś białą flaszkę
pawliku - 27-12-2008, 01:44
| Sruba napisał/a: | | (tzn resztkami). | a masz wogóle zapasowe by wrazie czego można wymienić
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:44
ide spac
sruba - 27-12-2008, 01:44
| karolgt napisał/a: | jak pić to na obie |
ja dzisiaj tylko na 1.
ale dobrze, ze Asica ma prawko i potrafi jezdzic, to dowiozla mnie szczesliwie na kwadrat
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:44
| Marcin-Krak napisał/a: | | Ma ktoś białą flaszkę |
ja mam bialy pisak , moze byc ?
pawliku - 27-12-2008, 01:44
| Marcin-Krak napisał/a: | | Ma ktoś białą flaszkę | chyba niee
sruba - 27-12-2008, 01:45
| Marcin-Krak napisał/a: | Ma ktoś białą flaszkę |
flaszki nie, ale myszki jak najbardziej
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:45
pawliku, Ty się nie śmiej ze starszyh Ja obcuję z polonistkom i po polskiemu pisadź ómiem
sruba - 27-12-2008, 01:46
| pawliku napisał/a: | a masz wogóle zapasowe by wrazie czego można wymienić |
nie, ale:
1. podobno 6 stycznia rzucam palenie,
2. na cos trzeba umrzec
pawliku - 27-12-2008, 01:46
widać widać dziadku
karolgt - 27-12-2008, 01:46
święta a Wy o piciu i flaszkach, nie ładnie
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:47
| Cytat: | | 1. podobno 6 stycznia rzucam palenie, |
A 7 zaczynam na nowo
|
|
|