To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:43

nie wyrabiam :P

[ Dodano: 27-12-2008, 01:43 ]
pierwszy :)

karolgt - 27-12-2008, 01:43

Sruba napisał/a:
chociaz na nogi...


dokładnie, jak pić to na obie :D

Cezar - 27-12-2008, 01:44

Rafal_Szczecin napisał/a:
nie wyrabiam :P

to witam w klubie :D

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:44

Ma ktoś białą flaszkę :?:
pawliku - 27-12-2008, 01:44

Sruba napisał/a:
(tzn resztkami).
a masz wogóle zapasowe by wrazie czego można wymienić :lol:
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:44

ide spac :P
sruba - 27-12-2008, 01:44

karolgt napisał/a:
jak pić to na obie :D


ja dzisiaj tylko na 1.
ale dobrze, ze Asica ma prawko i potrafi jezdzic, to dowiozla mnie szczesliwie na kwadrat :twisted:

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:44

Marcin-Krak napisał/a:
Ma ktoś białą flaszkę

ja mam bialy pisak , moze byc ?

pawliku - 27-12-2008, 01:44

Marcin-Krak napisał/a:
Ma ktoś białą flaszkę
chyba niee
sruba - 27-12-2008, 01:45

Marcin-Krak napisał/a:
Ma ktoś białą flaszkę :?:


flaszki nie, ale myszki jak najbardziej :lol:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:45

pawliku, Ty się nie śmiej ze starszyh :!: Ja obcuję z polonistkom i po polskiemu pisadź ómiem :!: :P
sruba - 27-12-2008, 01:46

pawliku napisał/a:
a masz wogóle zapasowe by wrazie czego można wymienić :lol:


nie, ale:
1. podobno 6 stycznia rzucam palenie,
2. na cos trzeba umrzec

pawliku - 27-12-2008, 01:46

widać widać dziadku :D :lol:
karolgt - 27-12-2008, 01:46

święta a Wy o piciu i flaszkach, nie ładnie :evil:
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:47

Cytat:
1. podobno 6 stycznia rzucam palenie,

A 7 zaczynam na nowo :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group