Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
jacek11 - 27-12-2008, 01:47
| Sruba napisał/a: | flaszki nie, ale myszki jak najbardziej |
ciekawe jak smakują
pawliku - 27-12-2008, 01:47
| Sruba napisał/a: | | na cos trzeba umrzec | nie ma nic lepszego niż nałóg nikotynowy
Cezar - 27-12-2008, 01:47
| karolgt napisał/a: | | święta a Wy o piciu i flaszkach |
ale juz po swietach
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:47
| karolgt napisał/a: | święta a Wy o piciu i flaszkach, nie ładnie |
Ojciec dyrektor
sruba - 27-12-2008, 01:48
| jacek11 napisał/a: | ciekawe jak smakują |
to zalezy.
po drugiej bialej sciezce calkiem si
| pawliku napisał/a: | nie ma nic lepszego niż nałóg nikotynowy |
jak bedziesz w moim wieku bedziesz znal ciekawsze
pawliku - 27-12-2008, 01:48
| Marcin-Krak napisał/a: | | Cytat: | | 1. podobno 6 stycznia rzucam palenie, |
A 7 zaczynam na nowo | bo sie pewnie 6 paczka kończy a 7 zaczyna sie nowa
Juiceman - 27-12-2008, 01:48
| Marcin-Krak napisał/a: | Ma ktoś białą flaszkę |
Strona 490 rozwiniecie akcji 495;p
jacek11 - 27-12-2008, 01:49
| Marcin-Krak napisał/a: | Ojciec dyrektor |
raczej zazdrosny
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:49
| Sruba napisał/a: | jak bedziesz w moim wieku bedziesz znal ciekawsze |
Jakie ? Jakie ?
Uświadom nas
Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:50
DOBRANOC
co byscie zauwazyli, ze napisalem
sruba - 27-12-2008, 01:50
ja tu do Was powaznie, z przerazeniem, a Wy sie tu z mojego zrywania z nalogiem nasmiewacie.
mam zamiar isc na elektrowstrzasy, kupie sobie plasterki, zastrzyki, gumy, a jak i to nie pomoze, to wyjde wieczorem na dzielnie i kogos dla ukojenia nerwow zaj...
Cezar - 27-12-2008, 01:50
kolorowych Rafal
pawlos - 27-12-2008, 01:50
dobranoc
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:51
Rafal_Szczecin, Pa Misiu
A Tygryska dalej niet tak pusto tu jakoś
Juiceman - 27-12-2008, 01:51
| Rafal_Szczecin napisał/a: | DOBRANOC
co byscie zauwazyli, ze napisalem |
Dobranocka ja chyba poczekam do 780
|
|
|