To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

jacek11 - 27-12-2008, 01:47

Sruba napisał/a:
flaszki nie, ale myszki jak najbardziej :lol:


ciekawe jak smakują :roll: :wink:

pawliku - 27-12-2008, 01:47

Sruba napisał/a:
na cos trzeba umrzec
nie ma nic lepszego niż nałóg nikotynowy :lol:
Cezar - 27-12-2008, 01:47

karolgt napisał/a:
święta a Wy o piciu i flaszkach

ale juz po swietach :wink:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:47

karolgt napisał/a:
święta a Wy o piciu i flaszkach, nie ładnie :evil:

Ojciec dyrektor :?:

sruba - 27-12-2008, 01:48

jacek11 napisał/a:
ciekawe jak smakują :roll: :wink:


to zalezy.
po drugiej bialej sciezce calkiem si :lol:

pawliku napisał/a:
nie ma nic lepszego niż nałóg nikotynowy :lol:


jak bedziesz w moim wieku bedziesz znal ciekawsze :lol:

pawliku - 27-12-2008, 01:48

Marcin-Krak napisał/a:
Cytat:
1. podobno 6 stycznia rzucam palenie,

A 7 zaczynam na nowo :P
bo sie pewnie 6 paczka kończy a 7 zaczyna sie nowa :D
Juiceman - 27-12-2008, 01:48

Marcin-Krak napisał/a:
Ma ktoś białą flaszkę :?:



Strona 490 rozwiniecie akcji 495;p

jacek11 - 27-12-2008, 01:49

Marcin-Krak napisał/a:
Ojciec dyrektor :?:


raczej zazdrosny :twisted:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:49

Sruba napisał/a:
jak bedziesz w moim wieku bedziesz znal ciekawsze :lol:


Jakie ? Jakie ?
Uświadom nas :mrgreen:

Rafal_Szczecin - 27-12-2008, 01:50

DOBRANOC

co byscie zauwazyli, ze napisalem :P

sruba - 27-12-2008, 01:50

ja tu do Was powaznie, z przerazeniem, a Wy sie tu z mojego zrywania z nalogiem nasmiewacie.
mam zamiar isc na elektrowstrzasy, kupie sobie plasterki, zastrzyki, gumy, a jak i to nie pomoze, to wyjde wieczorem na dzielnie i kogos dla ukojenia nerwow zaj... :lol:

Cezar - 27-12-2008, 01:50

kolorowych Rafal 8)
pawlos - 27-12-2008, 01:50

dobranoc :)
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:51

Rafal_Szczecin, Pa Misiu :mrgreen: :mrgreen:

A Tygryska dalej niet :finga: tak pusto tu jakoś :mrgreen:

Juiceman - 27-12-2008, 01:51

Rafal_Szczecin napisał/a:
DOBRANOC

co byscie zauwazyli, ze napisalem :P


Dobranocka ja chyba poczekam do 780



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group