Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
sruba - 27-12-2008, 01:51
brakuje cyckow
pawliku - 27-12-2008, 01:51
| Juiceman napisał/a: | | Strona 490 rozwiniecie akcji 495;p | a masz filie Biedronki
Cezar - 27-12-2008, 01:51
| Sruba napisał/a: | to wyjde wieczorem na dzielnie i kogos dla ukojenia nerwow zaj... |
toc tam u Ciebie to spokojna okolica
a;e moge sie mylic
jacek11 - 27-12-2008, 01:52
| Sruba napisał/a: | | mam zamiar isc na elektrowstrzasy |
dobry sposób
sruba - 27-12-2008, 01:52
| Cezar napisał/a: | | toc tam u Ciebie to spokojna okolica |
to pojde na sasiednia
Juiceman - 27-12-2008, 01:52
| pawliku napisał/a: | | Juiceman napisał/a: | | Strona 490 rozwiniecie akcji 495;p | a masz filie Biedronki |
nie zauwazylem
Cezar - 27-12-2008, 01:53
| Sruba napisał/a: | Cezar napisał/a:
toc tam u Ciebie to spokojna okolica
to pojde na sasiednia |
no to juz co innego
sruba - 27-12-2008, 01:53
| jacek11 napisał/a: | dobry sposób |
probowales ?
karolgt - 27-12-2008, 01:53
| Sruba napisał/a: | ja tu do Was powaznie, z przerazeniem, a Wy sie tu z mojego zrywania z nalogiem nasmiewacie.
mam zamiar isc na elektrowstrzasy, kupie sobie plasterki, zastrzyki, gumy, a jak i to nie pomoze, to wyjde wieczorem na dzielnie i kogos dla ukojenia nerwow zaj... |
a moze wygooglaj sobie jak wyglądaja Twoje płuca po paleniu i inne "zniszczone organy", podobno niektórym to pomaga.
ale ja sie nie znam, nie pale
pawliku - 27-12-2008, 01:53
oj sruba jak zaczołeś to nie skończysz
sruba - 27-12-2008, 01:54
| pawliku napisał/a: | oj sruba jak zaczołeś to nie skończysz |
czego ?
palenia ?
pale dluzej niz Ty zyjesz
skoncze.
jak sie wku.rwie to skoncze
McDoune - 27-12-2008, 01:54
he he Panowie, coś Wam tempo spada
3majcie się
BRANOC
Juiceman - 27-12-2008, 01:55
| Sruba napisał/a: | | pawliku napisał/a: | oj sruba jak zaczołeś to nie skończysz |
czego ?
palenia ?
pale dluzej niz Ty zyjesz
skoncze.
jak sie wku.rwie to skoncze |
Kazdy tak mowi
karolgt - 27-12-2008, 01:55
| Sruba napisał/a: |
jak sie wku.rwie to skoncze |
to moze po polskiemu: "Założe sie ze nie rzucisz"
pawliku - 27-12-2008, 01:55
| Sruba napisał/a: | | pale dluzej niz Ty zyjesz | no ile palisz bo ja 17 rok żyje ty ty jeden no
|
|
|