To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

sruba - 27-12-2008, 01:51

brakuje cyckow :lol:
pawliku - 27-12-2008, 01:51

Juiceman napisał/a:
Strona 490 rozwiniecie akcji 495;p
a masz filie Biedronki :lol:
Cezar - 27-12-2008, 01:51

Sruba napisał/a:
to wyjde wieczorem na dzielnie i kogos dla ukojenia nerwow zaj... :lol:

toc tam u Ciebie to spokojna okolica :D
a;e moge sie mylic :P

jacek11 - 27-12-2008, 01:52

Sruba napisał/a:
mam zamiar isc na elektrowstrzasy


dobry sposób :)

sruba - 27-12-2008, 01:52

Cezar napisał/a:
toc tam u Ciebie to spokojna okolica


to pojde na sasiednia :lol:

Juiceman - 27-12-2008, 01:52

pawliku napisał/a:
Juiceman napisał/a:
Strona 490 rozwiniecie akcji 495;p
a masz filie Biedronki :lol:


nie zauwazylem :mrgreen:

Cezar - 27-12-2008, 01:53

Sruba napisał/a:
Cezar napisał/a:
toc tam u Ciebie to spokojna okolica


to pojde na sasiednia

no to juz co innego :D

sruba - 27-12-2008, 01:53

jacek11 napisał/a:
dobry sposób :)


probowales ?

karolgt - 27-12-2008, 01:53

Sruba napisał/a:
ja tu do Was powaznie, z przerazeniem, a Wy sie tu z mojego zrywania z nalogiem nasmiewacie.
mam zamiar isc na elektrowstrzasy, kupie sobie plasterki, zastrzyki, gumy, a jak i to nie pomoze, to wyjde wieczorem na dzielnie i kogos dla ukojenia nerwow zaj... :lol:


a moze wygooglaj sobie jak wyglądaja Twoje płuca po paleniu i inne "zniszczone organy", podobno niektórym to pomaga.

ale ja sie nie znam, nie pale :P

pawliku - 27-12-2008, 01:53

oj sruba jak zaczołeś to nie skończysz :P
sruba - 27-12-2008, 01:54

pawliku napisał/a:
oj sruba jak zaczołeś to nie skończysz :P


czego ?
palenia ?
pale dluzej niz Ty zyjesz :lol:
skoncze.
jak sie wku.rwie to skoncze

McDoune - 27-12-2008, 01:54

he he Panowie, coś Wam tempo spada :P

3majcie się

:D BRANOC

Juiceman - 27-12-2008, 01:55

Sruba napisał/a:
pawliku napisał/a:
oj sruba jak zaczołeś to nie skończysz :P


czego ?
palenia ?
pale dluzej niz Ty zyjesz :lol:
skoncze.
jak sie wku.rwie to skoncze


Kazdy tak mowi :D

karolgt - 27-12-2008, 01:55

Sruba napisał/a:

jak sie wku.rwie to skoncze


to moze po polskiemu: "Założe sie ze nie rzucisz" :butthead:

pawliku - 27-12-2008, 01:55

Sruba napisał/a:
pale dluzej niz Ty zyjesz
no ile palisz bo ja 17 rok żyje ty ty jeden no :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group