To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Cezar - 27-12-2008, 01:55

Cytat:
jak sie wku.rwie to skoncze

a kiedy to bedzie? :P

Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:55

McDoune, jest i Tatusiek :mrgreen:
sruba - 27-12-2008, 01:55

karolgt napisał/a:
a moze wygooglaj sobie jak wyglądaja Twoje płuca po paleniu i inne "zniszczone organy", podobno niektórym to pomaga.


to mi nie robi.
zreszta - jakby tak, to z domu najlepiej nie wychodzic :lol:

Juiceman - 27-12-2008, 01:55

McDoune Dobranocka :)
McDoune - 27-12-2008, 01:56

Marcin-Krak napisał/a:
McDoune, jest i Tatusiek :mrgreen:


ja wszyscy to i ja :mrgreen:

jacek11 - 27-12-2008, 01:56

Sruba napisał/a:
probowales ?


Jasne :)

pozostaje tylko przyzwyczajenie do sięgania np.po jedzeniu.
po za tym,objawów głodu nikotynowego nie zaobserwowałem :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 01:56

Cezar napisał/a:
a kiedy to bedzie?
za... niewiadomo kiedy :D
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:57

Cytat:
ja wszyscy to i ja :mrgreen:

To jeszcze tylko Boreckiego brakuje :P

sruba - 27-12-2008, 01:57

pawliku napisał/a:
no ile palisz bo ja 17 rok żyje ty ty jeden no :D


zaczalem palic, jak Ty jeszcze zycia plodowego nie miales w planach :lol:
jakos tak bedzie od 1990 roku...

Cezar - 27-12-2008, 01:58

Marcin-Krak napisał/a:
jeszcze tylko Boreckiego brakuje :P

to ktory dzwoni po Boreckiego? :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 01:58

co wy za plan knujecie ??







P.S jeeeeeeeeeeeeeest 300 post :D

sruba - 27-12-2008, 01:58

jacek11 napisał/a:
Jasne :)


no to w pierwszej kolejnosci na te wstrzasy ide.

McDoune - 27-12-2008, 01:58

Marcin-Krak napisał/a:
Cytat:
ja wszyscy to i ja :mrgreen:

To jeszcze tylko Boreckiego brakuje :P

ale ja już nie doczekam, stonka usnęła, lecę z psem w kimę na chwilkę chociaż miłego spa....
no tej miłej wymiany poglądów :mrgreen:

pawliku - 27-12-2008, 01:58

Sruba napisał/a:
zaczalem palic, jak Ty jeszcze zycia plodowego nie miales w planach
ale żeś dowciapny :D

[ Dodano: 27-12-2008, 01:59 ]
cośik tempo opada :(

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:00

Cezar napisał/a:
to ktory dzwoni po Boreckiego? :twisted:

Masz numer :?: :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group