Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Cezar - 27-12-2008, 01:55
| Cytat: | | jak sie wku.rwie to skoncze |
a kiedy to bedzie?
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:55
McDoune, jest i Tatusiek
sruba - 27-12-2008, 01:55
| karolgt napisał/a: | | a moze wygooglaj sobie jak wyglądaja Twoje płuca po paleniu i inne "zniszczone organy", podobno niektórym to pomaga. |
to mi nie robi.
zreszta - jakby tak, to z domu najlepiej nie wychodzic
Juiceman - 27-12-2008, 01:55
McDoune Dobranocka
McDoune - 27-12-2008, 01:56
| Marcin-Krak napisał/a: | McDoune, jest i Tatusiek |
ja wszyscy to i ja
jacek11 - 27-12-2008, 01:56
| Sruba napisał/a: | | probowales ? |
Jasne
pozostaje tylko przyzwyczajenie do sięgania np.po jedzeniu.
po za tym,objawów głodu nikotynowego nie zaobserwowałem
pawliku - 27-12-2008, 01:56
| Cezar napisał/a: | | a kiedy to bedzie? | za... niewiadomo kiedy
Marcin-Krak - 27-12-2008, 01:57
| Cytat: | ja wszyscy to i ja |
To jeszcze tylko Boreckiego brakuje
sruba - 27-12-2008, 01:57
| pawliku napisał/a: | no ile palisz bo ja 17 rok żyje ty ty jeden no |
zaczalem palic, jak Ty jeszcze zycia plodowego nie miales w planach
jakos tak bedzie od 1990 roku...
Cezar - 27-12-2008, 01:58
| Marcin-Krak napisał/a: | jeszcze tylko Boreckiego brakuje |
to ktory dzwoni po Boreckiego?
pawliku - 27-12-2008, 01:58
co wy za plan knujecie ??
P.S jeeeeeeeeeeeeeest 300 post
sruba - 27-12-2008, 01:58
| jacek11 napisał/a: | Jasne |
no to w pierwszej kolejnosci na te wstrzasy ide.
McDoune - 27-12-2008, 01:58
| Marcin-Krak napisał/a: | | Cytat: | ja wszyscy to i ja |
To jeszcze tylko Boreckiego brakuje |
ale ja już nie doczekam, stonka usnęła, lecę z psem w kimę na chwilkę chociaż miłego spa....
no tej miłej wymiany poglądów
pawliku - 27-12-2008, 01:58
| Sruba napisał/a: | | zaczalem palic, jak Ty jeszcze zycia plodowego nie miales w planach | ale żeś dowciapny
[ Dodano: 27-12-2008, 01:59 ]
cośik tempo opada
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:00
| Cezar napisał/a: | to ktory dzwoni po Boreckiego? |
Masz numer
|
|
|