Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Juiceman - 27-12-2008, 02:00
No to chyba do 1000 nie dojdziemy heh
sruba - 27-12-2008, 02:00
| pawliku napisał/a: | ale żeś dowciapny |
tam zaraz dowciapny.
zaraz mi sie kolejne zycie plodowe skonczy i bede mial kolejna gadatliwa babe w domu
Juiceman - 27-12-2008, 02:00
pierwszy
sruba - 27-12-2008, 02:01
drugi
pawliku - 27-12-2008, 02:01
| Juiceman napisał/a: | | No to chyba do 1000 nie dojdziemy heh | no dzisiaj to raczej nie no ale zostało mi jeszcze 100 postów do napisania
Cezar - 27-12-2008, 02:01
| Marcin-Krak napisał/a: | Cezar napisał/a:
to ktory dzwoni po Boreckiego?
Masz numer |
mam , ale ja nie dzwonie
Juiceman - 27-12-2008, 02:01
Sruba piszesz szybciej niz mi sie strona odswieza to nie fair
pawliku - 27-12-2008, 02:01
czeci
jacek11 - 27-12-2008, 02:01
| Juiceman napisał/a: | | pierwszy |
he he,jaki zadowolony
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:02
| Cezar napisał/a: | mam , ale ja nie dzownie |
Bardzo by się zdenerwował
sruba - 27-12-2008, 02:02
to moze ja po akbiego zadzwonie ?
albo po Hubiego ?
niech tez chlopaki maja cos z zycia
pawliku - 27-12-2008, 02:02
bo to komputer za niego pisze on tylko dyktuje a wygląda że gada jak najęty
sruba - 27-12-2008, 02:02
| Juiceman napisał/a: | Sruba piszesz szybciej niz mi sie strona odswieza to nie fair |
zmien dostawce internetu
Cezar - 27-12-2008, 02:03
| Marcin-Krak napisał/a: | Bardzo by się zdenerwował |
zgadnij
Juiceman - 27-12-2008, 02:03
| jacek11 napisał/a: | | Juiceman napisał/a: | | pierwszy |
he he,jaki zadowolony |
No ba jak Pawliku zdominowal pierwsze strony ;]
|
|
|