To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Juiceman - 27-12-2008, 02:00

No to chyba do 1000 nie dojdziemy heh
sruba - 27-12-2008, 02:00

pawliku napisał/a:
ale żeś dowciapny :D


tam zaraz dowciapny.
zaraz mi sie kolejne zycie plodowe skonczy i bede mial kolejna gadatliwa babe w domu :lol:

Juiceman - 27-12-2008, 02:00

pierwszy
sruba - 27-12-2008, 02:01

drugi :lol:
pawliku - 27-12-2008, 02:01

Juiceman napisał/a:
No to chyba do 1000 nie dojdziemy heh
no dzisiaj to raczej nie :( no ale zostało mi jeszcze 100 postów do napisania :)
Cezar - 27-12-2008, 02:01

Marcin-Krak napisał/a:
Cezar napisał/a:
to ktory dzwoni po Boreckiego? :twisted:

Masz numer :?: :twisted:

mam , ale ja nie dzwonie :P :wink:

Juiceman - 27-12-2008, 02:01

Sruba piszesz szybciej niz mi sie strona odswieza to nie fair :finga:
pawliku - 27-12-2008, 02:01

czeci :D
jacek11 - 27-12-2008, 02:01

Juiceman napisał/a:
pierwszy


he he,jaki zadowolony :D

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:02

Cezar napisał/a:
mam , ale ja nie dzownie :P :wink:

Bardzo by się zdenerwował :?: :roll: :mrgreen:

sruba - 27-12-2008, 02:02

to moze ja po akbiego zadzwonie ? :lol:
albo po Hubiego ?
niech tez chlopaki maja cos z zycia :lol:

pawliku - 27-12-2008, 02:02

bo to komputer za niego pisze :P on tylko dyktuje a wygląda że gada jak najęty :D
sruba - 27-12-2008, 02:02

Juiceman napisał/a:
Sruba piszesz szybciej niz mi sie strona odswieza to nie fair :finga:


zmien dostawce internetu :lol:

Cezar - 27-12-2008, 02:03

Marcin-Krak napisał/a:
Bardzo by się zdenerwował :?: :roll: :mrgreen:

zgadnij :twisted:

Juiceman - 27-12-2008, 02:03

jacek11 napisał/a:
Juiceman napisał/a:
pierwszy


he he,jaki zadowolony :D


No ba jak Pawliku zdominowal pierwsze strony ;]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group