To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

karolgt - 27-12-2008, 02:03

to nie dzwońcie tylko smsa z internetu... oczywiscie anonimowego 8)
Juiceman - 27-12-2008, 02:03

Sruba napisał/a:
Juiceman napisał/a:
Sruba piszesz szybciej niz mi sie strona odswieza to nie fair :finga:


zmien dostawce internetu :lol:


Tylko i wylacznie tepsa na osiedle dochodzi :doubt:

pawliku - 27-12-2008, 02:04

Sruba napisał/a:
to moze ja po akbiego zadzwonie ?
albo po Hubiego ?
dzwoń to dostaniesz akiego RB że sie pod miotłą schowasz :lol:
sruba - 27-12-2008, 02:04

to wyrwij chwasta 8)
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:04

Cezar napisał/a:
zgadnij :twisted:

Hmmm ... ale On mnie praktycznie nie zna :twisted:
Podpiszę się Karol z Mitsumaniaków - ja znam co najmniej 4 :mrgreen: :twisted:

jacek11 - 27-12-2008, 02:04

Sruba napisał/a:
to moze ja po akbiego zadzwonie ? :lol:
albo po Hubiego ?
niech tez chlopaki maja cos z zycia :lol:


to by się przy najbliższej okazji RB posypało :D

sruba - 27-12-2008, 02:05

pawliku napisał/a:
dzwoń to dostaniesz akiego RB że sie pod miotłą schowasz :lol:


akbi by musial sie z Gdanska wyprowadzic, a Hubert z wieczna emigracja :lol:
po co to im...

karolgt - 27-12-2008, 02:05

e tam Karol, podpisz ze "Szczęsław", pewnie i tak gdzies poje to mu potem powiemy ze napewno wysłał tylko nie pamieta :P
sruba - 27-12-2008, 02:06

Marcin-Krak napisał/a:
Podpiszę się Karol z Mitsumaniaków - ja znam co najmniej 4 :mrgreen: :twisted:


oplulem monitor :D

Cezar - 27-12-2008, 02:06

Marcin-Krak napisał/a:
Podpiszę się Karol z Mitsumaniaków - ja znam co najmniej 4 :mrgreen: :twisted:

o to to, super pomysl :D

pawliku - 27-12-2008, 02:07

Sruba napisał/a:
oplulem monitor
to se go kulturalnie wytrzyj świntuchu :D
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:07

Cezar, wykonać :!: sms do Borka :mrgreen: :p z dopiskiem wykonać natychmiast :twisted:
sruba - 27-12-2008, 02:07

Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u" :lol:
pawliku - 27-12-2008, 02:08

Sruba napisał/a:
Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u"
ale by były jaja normalnie jak berety :lol:
sruba - 27-12-2008, 02:09

pawliku napisał/a:
to se go kulturalnie wytrzyj świntuchu :D


po co ?
"przewrocilo sie niech lezy,
caly luksus polega na tym,
ze nie musze sie podnosic,
bede sie potykal czasem..."



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group