Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
karolgt - 27-12-2008, 02:03
to nie dzwońcie tylko smsa z internetu... oczywiscie anonimowego
Juiceman - 27-12-2008, 02:03
| Sruba napisał/a: | | Juiceman napisał/a: | Sruba piszesz szybciej niz mi sie strona odswieza to nie fair |
zmien dostawce internetu |
Tylko i wylacznie tepsa na osiedle dochodzi
pawliku - 27-12-2008, 02:04
| Sruba napisał/a: | to moze ja po akbiego zadzwonie ?
albo po Hubiego ? | dzwoń to dostaniesz akiego RB że sie pod miotłą schowasz
sruba - 27-12-2008, 02:04
to wyrwij chwasta
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:04
| Cezar napisał/a: | zgadnij |
Hmmm ... ale On mnie praktycznie nie zna
Podpiszę się Karol z Mitsumaniaków - ja znam co najmniej 4
jacek11 - 27-12-2008, 02:04
| Sruba napisał/a: | to moze ja po akbiego zadzwonie ?
albo po Hubiego ?
niech tez chlopaki maja cos z zycia |
to by się przy najbliższej okazji RB posypało
sruba - 27-12-2008, 02:05
| pawliku napisał/a: | dzwoń to dostaniesz akiego RB że sie pod miotłą schowasz |
akbi by musial sie z Gdanska wyprowadzic, a Hubert z wieczna emigracja
po co to im...
karolgt - 27-12-2008, 02:05
e tam Karol, podpisz ze "Szczęsław", pewnie i tak gdzies poje to mu potem powiemy ze napewno wysłał tylko nie pamieta
sruba - 27-12-2008, 02:06
| Marcin-Krak napisał/a: | Podpiszę się Karol z Mitsumaniaków - ja znam co najmniej 4 |
oplulem monitor
Cezar - 27-12-2008, 02:06
| Marcin-Krak napisał/a: | Podpiszę się Karol z Mitsumaniaków - ja znam co najmniej 4 |
o to to, super pomysl
pawliku - 27-12-2008, 02:07
| Sruba napisał/a: | | oplulem monitor | to se go kulturalnie wytrzyj świntuchu
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:07
Cezar, wykonać sms do Borka z dopiskiem wykonać natychmiast
sruba - 27-12-2008, 02:07
Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u"
pawliku - 27-12-2008, 02:08
| Sruba napisał/a: | | Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u" | ale by były jaja normalnie jak berety
sruba - 27-12-2008, 02:09
| pawliku napisał/a: | to se go kulturalnie wytrzyj świntuchu |
po co ?
"przewrocilo sie niech lezy,
caly luksus polega na tym,
ze nie musze sie podnosic,
bede sie potykal czasem..."
|
|
|