Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:09
| Sruba napisał/a: | Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u" |
E tam podpiszę się od razu ekipa pomorska: Akbi, Hubert, Sruba, i jeszcze Jackego dopiszę
pawliku - 27-12-2008, 02:09
| Sruba napisał/a: | | Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u" | oj ale tak apropo jak to hubercik zobaczy to obdaryje kogoś RB
Cezar - 27-12-2008, 02:10
| Marcin-Krak napisał/a: | ezar, wykonać sms do Borka z dopiskiem wykonać natychmiast |
eeee ja umywam raczki, co zlego to nie ja tylko Marcin
jacek11 - 27-12-2008, 02:11
| Cytat: | eeee ja umywam raczki, co zlego to nie ja tylko Marcin |
znaczy,że nie będzie dyrektorskiego gniewu
sruba - 27-12-2008, 02:12
| Marcin-Krak napisał/a: | | E tam podpiszę się od razu ekipa pomorska: Akbi, Hubert, Sruba, i jeszcze Jackego dopiszę |
smialo
ja napisze kolejnego z podpisem ekipy krakowskiej i w ten sposob zagadka faktycznego sprawcy nigdy nie zostanie rozwiklana
pawliku - 27-12-2008, 02:12
| Cezar napisał/a: | | eeee ja umywam raczki, co zlego to nie ja tylko Marcin | jezuuu ale macie problemy jak stare bacie co ino w kościele przesiadują i myślą z kim to sie dzisiaj kowalski przespi
karolgt - 27-12-2008, 02:13
| pawliku napisał/a: | | Sruba napisał/a: | | Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u" | oj ale tak apropo jak to hubercik zobaczy to obdaryje kogoś RB |
dlaczego RB ?
RB dostaje sie za zachowanie na forum, a nie poza nim
podpisz po prostu
"Marcin - Mitsumaniak
p.s tęsknie"
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:13
| Cytat: | | eeee ja umywam raczki, |
Cienias
| Cytat: | jezuuu ale macie problemy jak stare bacie co ino w kościele przesiadują i myślą z kim to sie dzisiaj kowalski przespi |
Daj Mu numer, niech dzwoni cffaniak
sruba - 27-12-2008, 02:13
| pawliku napisał/a: | z kim to sie dzisiaj kowalski przespi |
z Raczkowska
pawliku - 27-12-2008, 02:13
| karolgt napisał/a: | podpisz po prostu
"Marcin - Mitsumaniak
p.s tęsknie" |
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:14
| Cytat: | ja napisze kolejnego z podpisem ekipy krakowskiej i w ten sposob zagadka faktycznego sprawcy nigdy nie zostanie rozwiklana |
Bedzie chit Jak Kod Leonarda
pawliku - 27-12-2008, 02:14
| Marcin-Krak napisał/a: | | Daj Mu numer, niech dzwoni cffaniak | dziadek bo ci załatwie douczanie z j. polskiego
sruba - 27-12-2008, 02:15
| karolgt napisał/a: | podpisz po prostu
"Marcin - Mitsumaniak
p.s tęsknie"
|
a nie lepiej po prostu Beata ?
pawliku - 27-12-2008, 02:15
| Sruba napisał/a: | | a nie lepiej po prostu Beata ? | a może DODA
sruba - 27-12-2008, 02:16
| Marcin-Krak napisał/a: | | Leonarda |
a tego nie znam
|
|
|