To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:09

Sruba napisał/a:
Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u" :lol:

E tam podpiszę się od razu ekipa pomorska: Akbi, Hubert, Sruba, i jeszcze Jackego dopiszę

pawliku - 27-12-2008, 02:09

Sruba napisał/a:
Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u"
oj ale tak apropo jak to hubercik zobaczy to obdaryje kogoś RB :lol:
Cezar - 27-12-2008, 02:10

Marcin-Krak napisał/a:
ezar, wykonać :!: sms do Borka :mrgreen: :p z dopiskiem wykonać natychmiast :twisted:

eeee ja umywam raczki, co zlego to nie ja tylko Marcin :P :wink:

jacek11 - 27-12-2008, 02:11

Cytat:
eeee ja umywam raczki, co zlego to nie ja tylko Marcin :P :wink:


znaczy,że nie będzie dyrektorskiego gniewu :cry:

sruba - 27-12-2008, 02:12

Marcin-Krak napisał/a:
E tam podpiszę się od razu ekipa pomorska: Akbi, Hubert, Sruba, i jeszcze Jackego dopiszę


smialo :lol:

ja napisze kolejnego z podpisem ekipy krakowskiej i w ten sposob zagadka faktycznego sprawcy nigdy nie zostanie rozwiklana :lol:

pawliku - 27-12-2008, 02:12

Cezar napisał/a:
eeee ja umywam raczki, co zlego to nie ja tylko Marcin
jezuuu ale macie problemy jak stare bacie co ino w kościele przesiadują i myślą z kim to sie dzisiaj kowalski przespi :lol:
karolgt - 27-12-2008, 02:13

pawliku napisał/a:
Sruba napisał/a:
Marcin - idz na calosc, podpisz Hubert, przez 3 "u"
oj ale tak apropo jak to hubercik zobaczy to obdaryje kogoś RB :lol:


dlaczego RB ?
RB dostaje sie za zachowanie na forum, a nie poza nim :P

podpisz po prostu
"Marcin - Mitsumaniak
p.s tęsknie"

:finga:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:13

Cytat:
eeee ja umywam raczki,


Cienias :mrgreen:

Cytat:
jezuuu ale macie problemy jak stare bacie co ino w kościele przesiadują i myślą z kim to sie dzisiaj kowalski przespi :lol:

Daj Mu numer, niech dzwoni cffaniak :mrgreen:

sruba - 27-12-2008, 02:13

pawliku napisał/a:
z kim to sie dzisiaj kowalski przespi :lol:


z Raczkowska :lol:

pawliku - 27-12-2008, 02:13

karolgt napisał/a:
podpisz po prostu
"Marcin - Mitsumaniak
p.s tęsknie"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:14

Cytat:
ja napisze kolejnego z podpisem ekipy krakowskiej i w ten sposob zagadka faktycznego sprawcy nigdy nie zostanie rozwiklana :lol:

Bedzie chit :mrgreen: Jak Kod Leonarda :mrgreen:

pawliku - 27-12-2008, 02:14

Marcin-Krak napisał/a:
Daj Mu numer, niech dzwoni cffaniak
dziadek bo ci załatwie douczanie z j. polskiego :lol: :lol: :lol:
sruba - 27-12-2008, 02:15

karolgt napisał/a:
podpisz po prostu
"Marcin - Mitsumaniak
p.s tęsknie"


a nie lepiej po prostu Beata ?

pawliku - 27-12-2008, 02:15

Sruba napisał/a:
a nie lepiej po prostu Beata ?
a może DODA :!: :lol: :lol:
sruba - 27-12-2008, 02:16

Marcin-Krak napisał/a:
Leonarda


a tego nie znam :shock:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group