To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:16

Cytat:
dziadek bo ci załatwie douczanie z j. polskiego :lol: :lol: :lol:

hłopcze - ja mam prywatnom osobistom naótrzycielkę :P

karolgt - 27-12-2008, 02:16

Marcin-Krak napisał/a:
Cytat:
ja napisze kolejnego z podpisem ekipy krakowskiej i w ten sposob zagadka faktycznego sprawcy nigdy nie zostanie rozwiklana :lol:

Bedzie chit :mrgreen: Jak Kod Leonarda :mrgreen:


to ja tez, i pierwsze co pomyśli odbiorca to to ze nadawca chce wrobić tych z krakowa, a skoro chce wrobić Kraków to pewnie jest z Warszawy :P

sruba - 27-12-2008, 02:16

pawliku napisał/a:
a może DODA


ale to do zony Boreckiego, a nie do niego :lol:

Juiceman - 27-12-2008, 02:17

No no ale z tym ps. teskie to pojechales :mrgreen:
pawliku - 27-12-2008, 02:17

karolgt napisał/a:
to ja tez, i pierwsze co pomyśli odbiorca to to ze nadawca chce wrobić tych z krakowa, a skoro chce wrobić Kraków to pewnie jest z Warszawy
kogel mogel że tak powiem :lol:
Cezar - 27-12-2008, 02:18

karolgt napisał/a:
pierwsze co pomyśli odbiorca to to ze nadawca chce wrobić tych z krakowa, a skoro chce wrobić Kraków to pewnie jest z Warszawy :P

bo to zawsze ich wina :lol: :wink:

sruba - 27-12-2008, 02:18

karolgt napisał/a:
to pewnie jest z Warszawy :P


to moze po prostu podpiszmy "McDoune, harpagan i Beata".

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:18

Cytat:
No no ale z tym ps. teskie to pojechales :mrgreen:


Juice a Ty nie tęsknisz :?: :p

Juiceman - 27-12-2008, 02:19

Marcin-Krak napisał/a:
Cytat:
No no ale z tym ps. teskie to pojechales :mrgreen:


Juice a Ty nie tęsknisz :?: :p


Nawet nie wiesz jak bardzo :D

pawliku - 27-12-2008, 02:19

Sruba napisał/a:
to moze po prostu podpiszmy "McDoune, harpagan i Beata
napisz "tygrysek" myśle że sie za to nie obrazi ;)
sruba - 27-12-2008, 02:20

a Tygrysek ma fajne cycki ?
bo Beata ma 8)

Cezar - 27-12-2008, 02:20

lepiej tygrysek i przyjaciele :)
Juiceman - 27-12-2008, 02:20

Za 4 posty bedzie trzeba w kimono uderzyc : )

[ Dodano: 27-12-2008, 02:21 ]
A Pawliku ma jeszcze 86hyhy

pawliku - 27-12-2008, 02:21

Cezar napisał/a:
lepiej tygrysek i przyjaciele
NAJLEPIEJ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:21

pawliku napisał/a:
napisz "tygrysek" myśle że sie za to nie obrazi ;)

Ale od razu bedzie wiadomo od kogo to :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group