Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:16
| Cytat: | dziadek bo ci załatwie douczanie z j. polskiego |
hłopcze - ja mam prywatnom osobistom naótrzycielkę
karolgt - 27-12-2008, 02:16
| Marcin-Krak napisał/a: | | Cytat: | ja napisze kolejnego z podpisem ekipy krakowskiej i w ten sposob zagadka faktycznego sprawcy nigdy nie zostanie rozwiklana |
Bedzie chit Jak Kod Leonarda |
to ja tez, i pierwsze co pomyśli odbiorca to to ze nadawca chce wrobić tych z krakowa, a skoro chce wrobić Kraków to pewnie jest z Warszawy
sruba - 27-12-2008, 02:16
| pawliku napisał/a: | | a może DODA |
ale to do zony Boreckiego, a nie do niego
Juiceman - 27-12-2008, 02:17
No no ale z tym ps. teskie to pojechales
pawliku - 27-12-2008, 02:17
| karolgt napisał/a: | | to ja tez, i pierwsze co pomyśli odbiorca to to ze nadawca chce wrobić tych z krakowa, a skoro chce wrobić Kraków to pewnie jest z Warszawy | kogel mogel że tak powiem
Cezar - 27-12-2008, 02:18
| karolgt napisał/a: | pierwsze co pomyśli odbiorca to to ze nadawca chce wrobić tych z krakowa, a skoro chce wrobić Kraków to pewnie jest z Warszawy |
bo to zawsze ich wina
sruba - 27-12-2008, 02:18
| karolgt napisał/a: | to pewnie jest z Warszawy |
to moze po prostu podpiszmy "McDoune, harpagan i Beata".
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:18
| Cytat: | No no ale z tym ps. teskie to pojechales |
Juice a Ty nie tęsknisz
Juiceman - 27-12-2008, 02:19
| Marcin-Krak napisał/a: | | Cytat: | No no ale z tym ps. teskie to pojechales |
Juice a Ty nie tęsknisz |
Nawet nie wiesz jak bardzo
pawliku - 27-12-2008, 02:19
| Sruba napisał/a: | | to moze po prostu podpiszmy "McDoune, harpagan i Beata | napisz "tygrysek" myśle że sie za to nie obrazi
sruba - 27-12-2008, 02:20
a Tygrysek ma fajne cycki ?
bo Beata ma
Cezar - 27-12-2008, 02:20
lepiej tygrysek i przyjaciele
Juiceman - 27-12-2008, 02:20
Za 4 posty bedzie trzeba w kimono uderzyc : )
[ Dodano: 27-12-2008, 02:21 ]
A Pawliku ma jeszcze 86hyhy
pawliku - 27-12-2008, 02:21
| Cezar napisał/a: | | lepiej tygrysek i przyjaciele | NAJLEPIEJ
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:21
| pawliku napisał/a: | napisz "tygrysek" myśle że sie za to nie obrazi |
Ale od razu bedzie wiadomo od kogo to
|
|
|