To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

karolgt - 27-12-2008, 02:21

Juiceman napisał/a:
Marcin-Krak napisał/a:
Cytat:
No no ale z tym ps. teskie to pojechales :mrgreen:


Juice a Ty nie tęsknisz :?: :p


Nawet nie wiesz jak bardzo :D


no przecież to najbardziejwiększaprawda była a wy ze żart :D

Cezar - 27-12-2008, 02:21

Sruba napisał/a:
bo Beata ma 8)

a ktora to? :wink:

sruba - 27-12-2008, 02:21

a ja jeszcze 172 :lol:
Marcino - 27-12-2008, 02:22

Nocne pozdrowienia przesyłam i ja..
pawliku - 27-12-2008, 02:22

Marcin-Krak napisał/a:
Ale od razu bedzie wiadomo od kogo to
eeeeeeeeeee może sie nie skapnie zaspany bedzie :P
Juiceman - 27-12-2008, 02:22

171 nie oszukuj :wink:
sruba - 27-12-2008, 02:22

Cezar napisał/a:
a ktora to? :wink:


nie znasz Beaty :shock:

Juiceman - 27-12-2008, 02:23

Siemka Marcino
Cezar - 27-12-2008, 02:23

a mi 37 zostalo :)
sruba - 27-12-2008, 02:23

Marcino, witaj :P
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:23

Sruba napisał/a:
nie znasz Beaty :shock:

Dawaj foty :mrgreen:

To ja dobijam do 5000 :mrgreen:

karolgt - 27-12-2008, 02:23

Sruba napisał/a:
Cezar napisał/a:
a ktora to? :wink:


nie znasz Beaty :shock:


moze nie od tej strony :D

Cezar - 27-12-2008, 02:23

Sruba napisał/a:
Cezar napisał/a:
a ktora to? :wink:


nie znasz Beaty :shock:

no pare znam i dlatego pytam o wiecej szczegolow 8)

pawliku - 27-12-2008, 02:24

a mi spleśniały obliczył bo ja maty nio fresztein :D :D :D
Cezar - 27-12-2008, 02:24

karolgt napisał/a:
moze nie od tej strony

ciemno zawsze jest :lol:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group