Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
karolgt - 27-12-2008, 02:21
| Juiceman napisał/a: | | Marcin-Krak napisał/a: | | Cytat: | No no ale z tym ps. teskie to pojechales |
Juice a Ty nie tęsknisz |
Nawet nie wiesz jak bardzo |
no przecież to najbardziejwiększaprawda była a wy ze żart
Cezar - 27-12-2008, 02:21
| Sruba napisał/a: | bo Beata ma |
a ktora to?
sruba - 27-12-2008, 02:21
a ja jeszcze 172
Marcino - 27-12-2008, 02:22
Nocne pozdrowienia przesyłam i ja..
pawliku - 27-12-2008, 02:22
| Marcin-Krak napisał/a: | | Ale od razu bedzie wiadomo od kogo to | eeeeeeeeeee może sie nie skapnie zaspany bedzie
Juiceman - 27-12-2008, 02:22
171 nie oszukuj
sruba - 27-12-2008, 02:22
| Cezar napisał/a: | a ktora to? |
nie znasz Beaty
Juiceman - 27-12-2008, 02:23
Siemka Marcino
Cezar - 27-12-2008, 02:23
a mi 37 zostalo
sruba - 27-12-2008, 02:23
Marcino, witaj
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:23
| Sruba napisał/a: | nie znasz Beaty |
Dawaj foty
To ja dobijam do 5000
karolgt - 27-12-2008, 02:23
| Sruba napisał/a: | | Cezar napisał/a: | a ktora to? |
nie znasz Beaty |
moze nie od tej strony
Cezar - 27-12-2008, 02:23
| Sruba napisał/a: | Cezar napisał/a:
a ktora to?
nie znasz Beaty |
no pare znam i dlatego pytam o wiecej szczegolow
pawliku - 27-12-2008, 02:24
a mi spleśniały obliczył bo ja maty nio fresztein
Cezar - 27-12-2008, 02:24
| karolgt napisał/a: | | moze nie od tej strony |
ciemno zawsze jest
|
|
|