Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
sruba - 27-12-2008, 02:24
poczekajcie...
pogrzebie chwilke i zaraz bedzie
karolgt - 27-12-2008, 02:24
Marcin moze idź spać bo nigdy w takim tempie Cie nie przegonie w ilości postów
Juiceman - 27-12-2008, 02:26
| pawliku napisał/a: | a mi spleśniały obliczył bo ja maty nio fresztein |
Spoko nauczysz sie tego przy algorytmach calek potegowalnych do 3 a arctg ^^
Dobra Panowie milo bylo pospamowac, teraz trzeba odespac wczorajszy dzionek Kolorowych
EVO
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:26
| karolgt napisał/a: | Marcin moze idź spać bo nigdy w takim tempie Cie nie przegonie w ilości postów |
Zaraz ostatnio dawałem Ci fory - nie wykorzystałeś tego
Cezar - 27-12-2008, 02:26
Juiceman, kolorowych
pawliku - 27-12-2008, 02:27
| Juiceman napisał/a: | | Spoko nauczysz sie tego przy algorytmach calek potegowalnych do 3 a arctg ^^ | co to takiego ???
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:27
Napisałem tego wieczoru ponad 30 postów
sruba - 27-12-2008, 02:27
Beata jaka zapamietałem:
karolgt - 27-12-2008, 02:28
| Marcin-Krak napisał/a: | | karolgt napisał/a: | Marcin moze idź spać bo nigdy w takim tempie Cie nie przegonie w ilości postów |
Zaraz ostatnio dawałem Ci fory - nie wykorzystałeś tego |
świeta były, musialem jeść i grać w NFS'a
teraz mialem isc znowu to żal nie spamować
grać czy spamować - OTo jest pytanie
Cezar - 27-12-2008, 02:28
| Sruba napisał/a: | | Beata jaka zapamietałem: |
woda musi byc troche zimna
pawliku - 27-12-2008, 02:28
| Sruba napisał/a: | Beata jaka zapamietałem:
Obrazek | czy to napewno ona ??
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:28
| Cytat: | | Beata jaka zapamietałem: |
to jeszcze telefon daj
karolgt - 27-12-2008, 02:29
| pawliku napisał/a: | | Juiceman napisał/a: | | Spoko nauczysz sie tego przy algorytmach calek potegowalnych do 3 a arctg ^^ | co to takiego ??? |
taki kolejny stopień wtajemniczenia zaraz po pochodnych
pawliku - 27-12-2008, 02:29
| Marcin-Krak napisał/a: | | Napisałem tego wieczoru ponad 30 postów | mało ja chyba z 80
Cezar - 27-12-2008, 02:29
| Marcin-Krak napisał/a: | to jeszcze telefon daj |
Marcinowi telefon, a mi adres
|
|
|