To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

sruba - 27-12-2008, 02:24

poczekajcie...
pogrzebie chwilke i zaraz bedzie 8)

karolgt - 27-12-2008, 02:24

Marcin moze idź spać bo nigdy w takim tempie Cie nie przegonie w ilości postów :D
Juiceman - 27-12-2008, 02:26

pawliku napisał/a:
a mi spleśniały obliczył bo ja maty nio fresztein :D :D :D


Spoko nauczysz sie tego przy algorytmach calek potegowalnych do 3 a arctg ^^

Dobra Panowie milo bylo pospamowac, teraz trzeba odespac wczorajszy dzionek Kolorowych

EVO

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:26

karolgt napisał/a:
Marcin moze idź spać bo nigdy w takim tempie Cie nie przegonie w ilości postów :D

Zaraz ostatnio dawałem Ci fory - nie wykorzystałeś tego :mrgreen:

Cezar - 27-12-2008, 02:26

Juiceman, kolorowych :)
pawliku - 27-12-2008, 02:27

Juiceman napisał/a:
Spoko nauczysz sie tego przy algorytmach calek potegowalnych do 3 a arctg ^^
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: co to takiego ???
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:27

Napisałem tego wieczoru ponad 30 postów :mrgreen: :twisted:
sruba - 27-12-2008, 02:27

Beata jaka zapamietałem:

karolgt - 27-12-2008, 02:28

Marcin-Krak napisał/a:
karolgt napisał/a:
Marcin moze idź spać bo nigdy w takim tempie Cie nie przegonie w ilości postów :D

Zaraz ostatnio dawałem Ci fory - nie wykorzystałeś tego :mrgreen:


świeta były, musialem jeść i grać w NFS'a :D

teraz mialem isc znowu to żal nie spamować

grać czy spamować - OTo jest pytanie :D

Cezar - 27-12-2008, 02:28

Sruba napisał/a:
Beata jaka zapamietałem:

woda musi byc troche zimna :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 02:28

Sruba napisał/a:
Beata jaka zapamietałem:
Obrazek
:shock: czy to napewno ona ??
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:28

Cytat:
Beata jaka zapamietałem:

to jeszcze telefon daj :D :wink:

karolgt - 27-12-2008, 02:29

pawliku napisał/a:
Juiceman napisał/a:
Spoko nauczysz sie tego przy algorytmach calek potegowalnych do 3 a arctg ^^
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: co to takiego ???


taki kolejny stopień wtajemniczenia zaraz po pochodnych :)

pawliku - 27-12-2008, 02:29

Marcin-Krak napisał/a:
Napisałem tego wieczoru ponad 30 postów
mało ja chyba z 80 :D
Cezar - 27-12-2008, 02:29

Marcin-Krak napisał/a:
to jeszcze telefon daj :D :wink:

Marcinowi telefon, a mi adres :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group