Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Marcino - 27-12-2008, 02:30
Piękna ta Beata....
sruba - 27-12-2008, 02:30
| Marcin-Krak napisał/a: | to jeszcze telefon daj |
0 700 00 73 00
pawliku - 27-12-2008, 02:30
| karolgt napisał/a: | | taki kolejny stopień wtajemniczenia zaraz po pochodnych | nie dołujcie mnieeeee
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:30
| Cezar napisał/a: | Marcin-Krak napisał/a:
to jeszcze telefon daj
Marcinowi telefon, a mi adres |
I co Ci z adresu A telefon na allegro opylę
[ Dodano: 27-12-2008, 02:32 ]
Mam pomysł pozgłaszajmy wszystkie dzisiejsze posty w NM do moderatora:finga:
jacek11 - 27-12-2008, 02:32
| Cezar napisał/a: | Marcinowi telefon, a mi adres |
a ja mam żonę
pawliku - 27-12-2008, 02:32
eee wogóle ile zapisaliśmy dzisiaj stronnic ?? liczył ktoś ??
karolgt - 27-12-2008, 02:32
| pawliku napisał/a: | | karolgt napisał/a: | | taki kolejny stopień wtajemniczenia zaraz po pochodnych | nie dołujcie mnieeeee |
ale tu nie ma co dołować, moze okażesz sie jednym z tych co potrafią widzieć w 4D (tak w 4D, nie 3D)
Cezar - 27-12-2008, 02:33
| Marcin-Krak napisał/a: | Cezar napisał/a:
Marcin-Krak napisał/a:
to jeszcze telefon daj
Marcinowi telefon, a mi adres
I co Ci z adresu A telefon na allegro opylę |
cukier bym pozyczyl
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:33
Panowie Co tak wolno, że mi posty połączyło
sruba - 27-12-2008, 02:33
| pawliku napisał/a: | nie dołujcie mnieeeee |
spokojnie.
to prostsze niz wymiana uszczelniaczy trzonkow zaworowych
pawliku - 27-12-2008, 02:33
| karolgt napisał/a: |
ale tu nie ma co dołować, moze okażesz sie jednym z tych co potrafią widzieć w 4D (tak w 4D, nie 3D) | chore to jak narazie po samych wyrazach sie głupie wydaje
sruba - 27-12-2008, 02:33
| jacek11 napisał/a: | a ja mam żonę |
zona nie sciana, moze przesunac
Cezar - 27-12-2008, 02:33
| jacek11 napisał/a: | Cezar napisał/a:
Marcinowi telefon, a mi adres
a ja mam żonę |
wspolczujemy
pawliku - 27-12-2008, 02:35
| Sruba napisał/a: | | to prostsze niz wymiana uszczelniaczy trzonkow zaworowych | khm jestem pierwszy rok w technikum samochodowym i nie wiem co to jeszcze jest bo narazie na praktykach zamiast naprawiać to co tydzień sprzątamy ośrodek
karolgt - 27-12-2008, 02:35
| pawliku napisał/a: | | karolgt napisał/a: |
ale tu nie ma co dołować, moze okażesz sie jednym z tych co potrafią widzieć w 4D (tak w 4D, nie 3D) | chore to jak narazie po samych wyrazach sie głupie wydaje |
e tam głupie
pójdziesz na taki wykład to poczujesz się głupi
|
|
|