To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

jacek11 - 27-12-2008, 02:35

Sruba napisał/a:
zona nie sciana, moze przesunac :lol:


to też tak robię :twisted:
Cezar napisał/a:
wspolczujemy :twisted: :wink:


DZIĘKUJĘ :)

sruba - 27-12-2008, 02:36

pawliku napisał/a:
jestem pierwszy rok w technikum samochodowym


spokojnie 8)
pozniej bedziesz to robil jedna reka, a druga piescil wlascicielke samochodu po tyleczku :lol:

karolgt - 27-12-2008, 02:37

jacek11 napisał/a:
Cezar napisał/a:
wspolczujemy :twisted: :wink:


DZIĘKUJĘ :)


nie dziękuj, trzeba sie wspierać w trudnych czasach :D

pawliku - 27-12-2008, 02:37

Sruba napisał/a:
pozniej bedziesz to robil jedna reka, a druga piescil wlascicielke samochodu po tyleczku
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:
sruba - 27-12-2008, 02:38

zwalniamy...
jacek11 - 27-12-2008, 02:38

karolgt napisał/a:

nie dziękuj, trzeba sie wspierać w trudnych czasach :D


:D

pawliku - 27-12-2008, 02:39

Sruba napisał/a:
zwalniamy...
no chłopaki nie redukujemy na niższy bieg :D
karolgt - 27-12-2008, 02:39

pawliku napisał/a:
Sruba napisał/a:
to prostsze niz wymiana uszczelniaczy trzonkow zaworowych
khm jestem pierwszy rok w technikum samochodowym i nie wiem co to jeszcze jest bo narazie na praktykach zamiast naprawiać to co tydzień sprzątamy ośrodek :evil:


spoko, pewnie będziecie naprawiac jak klient nie będzie patrzył :D
bo w sumie to nie ma to nic lepszego jak praktykant ktory uczy sie na naszym samochodzie :twisted:

a malucha to w ile minut rozkręcasz ? :P
kup malucha, stjuninguj na seryjne 24 konie i bedzie :P

pawliku - 27-12-2008, 02:41

karolgt napisał/a:
a malucha to w ile minut rozkręcasz ?
kup malucha, stjuninguj na seryjne 24 konie i bedzie
eeeeeee narazie co robiliśmy na warsztacie to mylismy malucha :lol:
sruba - 27-12-2008, 02:41

karolgt napisał/a:
kup malucha, stjuninguj na seryjne 24 konie i bedzie :P


mnie ostatnio chodzi po glowie lepszy pomysl - zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio :twisted:

[ Dodano: 27-12-2008, 02:42 ]
pawliku napisał/a:
eeeeeee narazie co robiliśmy na warsztacie to mylismy malucha :lol:


szkoda, ze tak nisko mieszkasz, bo bym Ci przywiozl co nieco do umycia :twisted:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:42

pawliku napisał/a:
eeeeeee narazie co robiliśmy na warsztacie to mylismy malucha :lol:

teraz to pewnie dadzą wam przystanek do wyklepania, żeby Pug 206 powstał, jak w tej reklamie ;)

pawliku - 27-12-2008, 02:42

Sruba napisał/a:
mnie ostatnio chodzi po glowie lepszy pomysl - zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio
bleeeeeeeeeee to se już kup malacza kabrio :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sruba - 27-12-2008, 02:42

zwaaaaaaaaalniamy...
Cezar - 27-12-2008, 02:43

Sruba napisał/a:
zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio :twisted:

klasyka gatunku, tylko szukaj z ostatnich lat produkcji :wink:

jacek11 - 27-12-2008, 02:43

pawliku napisał/a:
eeeeeee narazie co robiliśmy na warsztacie to mylismy malucha :lol:


heh,co oni wam tam karzą robić :D
ale to grupowo?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group