Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
jacek11 - 27-12-2008, 02:35
| Sruba napisał/a: | zona nie sciana, moze przesunac |
to też tak robię | Cezar napisał/a: | wspolczujemy |
DZIĘKUJĘ
sruba - 27-12-2008, 02:36
| pawliku napisał/a: | | jestem pierwszy rok w technikum samochodowym |
spokojnie
pozniej bedziesz to robil jedna reka, a druga piescil wlascicielke samochodu po tyleczku
karolgt - 27-12-2008, 02:37
| jacek11 napisał/a: | | Cezar napisał/a: | wspolczujemy |
DZIĘKUJĘ |
nie dziękuj, trzeba sie wspierać w trudnych czasach
pawliku - 27-12-2008, 02:37
| Sruba napisał/a: | | pozniej bedziesz to robil jedna reka, a druga piescil wlascicielke samochodu po tyleczku |
sruba - 27-12-2008, 02:38
zwalniamy...
jacek11 - 27-12-2008, 02:38
| karolgt napisał/a: |
nie dziękuj, trzeba sie wspierać w trudnych czasach |
pawliku - 27-12-2008, 02:39
| Sruba napisał/a: | | zwalniamy... | no chłopaki nie redukujemy na niższy bieg
karolgt - 27-12-2008, 02:39
| pawliku napisał/a: | | Sruba napisał/a: | | to prostsze niz wymiana uszczelniaczy trzonkow zaworowych | khm jestem pierwszy rok w technikum samochodowym i nie wiem co to jeszcze jest bo narazie na praktykach zamiast naprawiać to co tydzień sprzątamy ośrodek |
spoko, pewnie będziecie naprawiac jak klient nie będzie patrzył
bo w sumie to nie ma to nic lepszego jak praktykant ktory uczy sie na naszym samochodzie
a malucha to w ile minut rozkręcasz ?
kup malucha, stjuninguj na seryjne 24 konie i bedzie
pawliku - 27-12-2008, 02:41
| karolgt napisał/a: | a malucha to w ile minut rozkręcasz ?
kup malucha, stjuninguj na seryjne 24 konie i bedzie | eeeeeee narazie co robiliśmy na warsztacie to mylismy malucha
sruba - 27-12-2008, 02:41
| karolgt napisał/a: | kup malucha, stjuninguj na seryjne 24 konie i bedzie |
mnie ostatnio chodzi po glowie lepszy pomysl - zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio
[ Dodano: 27-12-2008, 02:42 ]
| pawliku napisał/a: | eeeeeee narazie co robiliśmy na warsztacie to mylismy malucha |
szkoda, ze tak nisko mieszkasz, bo bym Ci przywiozl co nieco do umycia
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:42
| pawliku napisał/a: | eeeeeee narazie co robiliśmy na warsztacie to mylismy malucha |
teraz to pewnie dadzą wam przystanek do wyklepania, żeby Pug 206 powstał, jak w tej reklamie
pawliku - 27-12-2008, 02:42
| Sruba napisał/a: | | mnie ostatnio chodzi po glowie lepszy pomysl - zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio | bleeeeeeeeeee to se już kup malacza kabrio
sruba - 27-12-2008, 02:42
zwaaaaaaaaalniamy...
Cezar - 27-12-2008, 02:43
| Sruba napisał/a: | zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio |
klasyka gatunku, tylko szukaj z ostatnich lat produkcji
jacek11 - 27-12-2008, 02:43
| pawliku napisał/a: | eeeeeee narazie co robiliśmy na warsztacie to mylismy malucha |
heh,co oni wam tam karzą robić
ale to grupowo?
|
|
|