Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:43
| Sruba napisał/a: | mnie ostatnio chodzi po glowie lepszy pomysl - zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio |
W wersji kombii
pawliku - 27-12-2008, 02:44
| Sruba napisał/a: | | szkoda, ze tak nisko mieszkasz, bo bym Ci przywiozl co nieco do umycia | i tak już mam za dużo roboty z tym sprzątaniem tam w ośrodku
sruba - 27-12-2008, 02:44
| pawliku napisał/a: | bleeeeeeeeeee to se już kup malacza kabrio |
trudniejszy do tjuningu
a do golfa wrzucilbym VR6 i po sprawie...
karolgt - 27-12-2008, 02:44
| Sruba napisał/a: | | karolgt napisał/a: | kup malucha, stjuninguj na seryjne 24 konie i bedzie |
mnie ostatnio chodzi po glowie lepszy pomysl - zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio
|
a fuj, i co w tym fajnego ?
ja planuje kiedyś kupić sobie poloneza i zrobić z niego tak ze 250 koni, chociaz w sumie 150 by wystarczylo do zabawy z tylnim napędem
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:44
o pierwszy
pawliku - 27-12-2008, 02:45
| Marcin-Krak napisał/a: | | W wersji kombii | nooooooooooooooooooo i kabrio
hmm auto 2 in 1 kabrio i kombi jak co kiedy potrzebne
sruba - 27-12-2008, 02:45
| jacek11 napisał/a: | heh,co oni wam tam karzą robić |
na dodatek w bikini
Cezar - 27-12-2008, 02:45
| Marcin-Krak napisał/a: | o pierwszy |
tak se tlumacz
sruba - 27-12-2008, 02:46
| karolgt napisał/a: | | a fuj, i co w tym fajnego ? |
bo to panie klasyk.
ale wiem, wiem - wam tylko diamenty we lbach
karolgt - 27-12-2008, 02:46
| Sruba napisał/a: | | jacek11 napisał/a: | heh,co oni wam tam karzą robić |
na dodatek w bikini |
w samych stringach
o bleeee
Cezar - 27-12-2008, 02:46
| karolgt napisał/a: | ja planuje kiedyś kupić sobie poloneza i zrobić z niego tak ze 250 koni, chociaz w sumie 150 by wystarczylo do zabawy z tylnim napędem |
a nie lepiej jakies bmfuuu?
pawliku - 27-12-2008, 02:46
| jacek11 napisał/a: | heh,co oni wam tam karzą robić
ale to grupowo? | no a jak jedyn polewa drugi myje trzreci płucze czwarty wyciera a reszta ??... reszta sie uczy
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:46
| Sruba napisał/a: | ale wiem, wiem - wam tylko diamenty we lbach |
Mi tam kto, co innego
sruba - 27-12-2008, 02:46
nie moge spac - ide po piwo
pawliku - 27-12-2008, 02:47
| karolgt napisał/a: | | Sruba napisał/a: | | jacek11 napisał/a: | heh,co oni wam tam karzą robić |
na dodatek w bikini |
w samych stringach
o bleeee | nie noooooooooooontak zle nie jest
|
|
|