To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:43

Sruba napisał/a:
mnie ostatnio chodzi po glowie lepszy pomysl - zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio :twisted:


W wersji kombii :?: :mrgreen:

pawliku - 27-12-2008, 02:44

Sruba napisał/a:
szkoda, ze tak nisko mieszkasz, bo bym Ci przywiozl co nieco do umycia
i tak już mam za dużo roboty z tym sprzątaniem tam w ośrodku :P
sruba - 27-12-2008, 02:44

pawliku napisał/a:
bleeeeeeeeeee to se już kup malacza kabrio :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


trudniejszy do tjuningu
a do golfa wrzucilbym VR6 i po sprawie...

karolgt - 27-12-2008, 02:44

Sruba napisał/a:
karolgt napisał/a:
kup malucha, stjuninguj na seryjne 24 konie i bedzie :P


mnie ostatnio chodzi po glowie lepszy pomysl - zastanawiam sie nad Golfem MK I w cabrio :twisted:



a fuj, i co w tym fajnego ?

ja planuje kiedyś kupić sobie poloneza i zrobić z niego tak ze 250 koni, chociaz w sumie 150 by wystarczylo do zabawy z tylnim napędem :evil:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:44

o pierwszy :D
pawliku - 27-12-2008, 02:45

Marcin-Krak napisał/a:
W wersji kombii
nooooooooooooooooooo i kabrio




hmm auto 2 in 1 kabrio i kombi jak co kiedy potrzebne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sruba - 27-12-2008, 02:45

jacek11 napisał/a:
heh,co oni wam tam karzą robić :D


na dodatek w bikini :lol:

Cezar - 27-12-2008, 02:45

Marcin-Krak napisał/a:
o pierwszy :D

tak se tlumacz :P

sruba - 27-12-2008, 02:46

karolgt napisał/a:
a fuj, i co w tym fajnego ?


bo to panie klasyk.
ale wiem, wiem - wam tylko diamenty we lbach :D

karolgt - 27-12-2008, 02:46

Sruba napisał/a:
jacek11 napisał/a:
heh,co oni wam tam karzą robić :D


na dodatek w bikini :lol:


w samych stringach :P

o bleeee :mrgreen:

Cezar - 27-12-2008, 02:46

karolgt napisał/a:
ja planuje kiedyś kupić sobie poloneza i zrobić z niego tak ze 250 koni, chociaz w sumie 150 by wystarczylo do zabawy z tylnim napędem :evil:

a nie lepiej jakies bmfuuu? :wink:

pawliku - 27-12-2008, 02:46

jacek11 napisał/a:
heh,co oni wam tam karzą robić
ale to grupowo?
no a jak jedyn polewa drugi myje trzreci płucze czwarty wyciera a reszta ??... reszta sie uczy :D
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:46

Sruba napisał/a:
ale wiem, wiem - wam tylko diamenty we lbach :D

Mi tam kto, co innego :finga: :D

sruba - 27-12-2008, 02:46

nie moge spac - ide po piwo
pawliku - 27-12-2008, 02:47

karolgt napisał/a:
Sruba napisał/a:
jacek11 napisał/a:
heh,co oni wam tam karzą robić :D


na dodatek w bikini :lol:


w samych stringach :P

o bleeee :mrgreen:
nie noooooooooooontak zle nie jest :lol: :lol: :lol: :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group