Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Cezar - 27-12-2008, 02:47
| Sruba napisał/a: | ale wiem, wiem - wam tylko diamenty we lbach |
we lbach to tylko kobiety
jacek11 - 27-12-2008, 02:48
| karolgt napisał/a: |
ja planuje kiedyś kupić sobie poloneza i zrobić z niego tak ze 250 koni, chociaz w sumie 150 by wystarczylo do zabawy z tylnim napędem |
Tyle że zawias słaby.Lubi się kłaść w zakrętach.
karolgt - 27-12-2008, 02:48
| Sruba napisał/a: | | karolgt napisał/a: | | a fuj, i co w tym fajnego ? |
bo to panie klasyk.
ale wiem, wiem - wam tylko diamenty we lbach |
nie ze diamenty ale dlamnie kazdy golf I czy II wygląda brzydko, chocby nie wiem jak super seryjny albo extra zadbany był - po prstu z tych aut nie da sie zrobic nic ciekawego, wg. mnie oczywiście.
dlatego jak juz robic jakeigos klasyka to wolalbym np Opla Kadeta z ~80 ktoregos roku czy tam ~70 ktoregos, fajnie wygladały, kumpel takiego mial ale nie wyszlo z roznych względów.
albo nie wiem co tam jeszcze...jak wymysle to dopisze, poki co sanek szukam na allegro
pawliku - 27-12-2008, 02:48
| Sruba napisał/a: | | nie moge spac - ide po piwo | idz a ja po kawke sobie pójde
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:49
| Sruba napisał/a: | | ide po piwo |
| pawliku napisał/a: | | polewa |
| karolgt napisał/a: | w samych stringach |
| karolgt napisał/a: | | a fuj, i co w tym fajnego ? |
pawliku - 27-12-2008, 02:49
| karolgt napisał/a: | | kazdy golf I czy II wygląda brzydko | jak deska do prasowania
Anonymous - 27-12-2008, 02:49
pawliku, za mlody
karolgt - 27-12-2008, 02:49
| Cezar napisał/a: | | karolgt napisał/a: | ja planuje kiedyś kupić sobie poloneza i zrobić z niego tak ze 250 koni, chociaz w sumie 150 by wystarczylo do zabawy z tylnim napędem |
a nie lepiej jakies bmfuuu? |
ta, a potem będa mnie pokazywać palcami
dzieki, wystarczy mi ze jestem prawie łysy i z NH
pawliku - 27-12-2008, 02:50
| Marcin-Krak napisał/a: | | Sruba napisał/a: | | ide po piwo |
| pawliku napisał/a: | | polewa |
| karolgt napisał/a: | w samych stringach |
| karolgt napisał/a: | | a fuj, i co w tym fajnego ? |
| nudzi ci sie ?? kurcze
karolgt - 27-12-2008, 02:51
| pawliku napisał/a: | | Marcin-Krak napisał/a: | | Sruba napisał/a: | | ide po piwo |
| pawliku napisał/a: | | polewa |
| karolgt napisał/a: | w samych stringach |
| karolgt napisał/a: | | a fuj, i co w tym fajnego ? |
| nudzi ci sie ?? kurcze |
wyrwał z kontekstu a potem będzie na zlotach szantażował
btw: Marcin: mamy jutro zlot ?
pawliku - 27-12-2008, 02:51
| Deo napisał/a: | pawliku, za mlody | witaj deo już po piwku ?? a wogóle co znowu masz do mnie co ????
Cezar - 27-12-2008, 02:52
| karolgt napisał/a: | ta, a potem będa mnie pokazywać palcami |
lepsze bmw niz polonez
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:52
| karolgt napisał/a: | btw: Marcin: mamy jutro zlot ? |
Ty masz
Anonymous - 27-12-2008, 02:53
pawliku, nic tak po piwku juz po piwku bo sumienie mnie meczylo bo ty bidny tu na mnie czekasz a ja sie rozkoszuje piwem wiec wrocilem z piwem do domu
pawliku - 27-12-2008, 02:53
| Cezar napisał/a: | | lepsze bmw niz polonez | ludzie ludzie nie polonez tylko pullonez nie pamiętacie ??
|
|
|