To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Cezar - 27-12-2008, 02:47

Sruba napisał/a:
ale wiem, wiem - wam tylko diamenty we lbach :D

we lbach to tylko kobiety :twisted:

jacek11 - 27-12-2008, 02:48

karolgt napisał/a:

ja planuje kiedyś kupić sobie poloneza i zrobić z niego tak ze 250 koni, chociaz w sumie 150 by wystarczylo do zabawy z tylnim napędem :evil:


Tyle że zawias słaby.Lubi się kłaść w zakrętach.

karolgt - 27-12-2008, 02:48

Sruba napisał/a:
karolgt napisał/a:
a fuj, i co w tym fajnego ?


bo to panie klasyk.
ale wiem, wiem - wam tylko diamenty we lbach :D


nie ze diamenty ale dlamnie kazdy golf I czy II wygląda brzydko, chocby nie wiem jak super seryjny albo extra zadbany był - po prstu z tych aut nie da sie zrobic nic ciekawego, wg. mnie oczywiście.

dlatego jak juz robic jakeigos klasyka to wolalbym np Opla Kadeta z ~80 ktoregos roku czy tam ~70 ktoregos, fajnie wygladały, kumpel takiego mial ale nie wyszlo z roznych względów.

albo nie wiem co tam jeszcze...jak wymysle to dopisze, poki co sanek szukam na allegro :D

pawliku - 27-12-2008, 02:48

Sruba napisał/a:
nie moge spac - ide po piwo
idz a ja po kawke sobie pójde :D
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:49

Sruba napisał/a:
ide po piwo
pawliku napisał/a:
polewa
karolgt napisał/a:
w samych stringach :P
karolgt napisał/a:
a fuj, i co w tym fajnego ?

pawliku - 27-12-2008, 02:49

karolgt napisał/a:
kazdy golf I czy II wygląda brzydko
jak deska do prasowania :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymous - 27-12-2008, 02:49

pawliku, za mlody :P
karolgt - 27-12-2008, 02:49

Cezar napisał/a:
karolgt napisał/a:
ja planuje kiedyś kupić sobie poloneza i zrobić z niego tak ze 250 koni, chociaz w sumie 150 by wystarczylo do zabawy z tylnim napędem :evil:

a nie lepiej jakies bmfuuu? :wink:


ta, a potem będa mnie pokazywać palcami :D

dzieki, wystarczy mi ze jestem prawie łysy i z NH :D

pawliku - 27-12-2008, 02:50

Marcin-Krak napisał/a:
Sruba napisał/a:
ide po piwo
pawliku napisał/a:
polewa
karolgt napisał/a:
w samych stringach :P
karolgt napisał/a:
a fuj, i co w tym fajnego ?
nudzi ci sie ?? kurcze :D
karolgt - 27-12-2008, 02:51

pawliku napisał/a:
Marcin-Krak napisał/a:
Sruba napisał/a:
ide po piwo
pawliku napisał/a:
polewa
karolgt napisał/a:
w samych stringach :P
karolgt napisał/a:
a fuj, i co w tym fajnego ?
nudzi ci sie ?? kurcze :D


wyrwał z kontekstu a potem będzie na zlotach szantażował :D

btw: Marcin: mamy jutro zlot ? :D

pawliku - 27-12-2008, 02:51

Deo napisał/a:
pawliku, za mlody :P
witaj deo już po piwku ?? a wogóle co znowu masz do mnie co ????
Cezar - 27-12-2008, 02:52

karolgt napisał/a:
ta, a potem będa mnie pokazywać palcami :D

lepsze bmw niz polonez :wink:

Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:52

karolgt napisał/a:
btw: Marcin: mamy jutro zlot ? :D

Ty masz :mrgreen:

Anonymous - 27-12-2008, 02:53

pawliku, nic :D tak po piwku juz po piwku bo sumienie mnie meczylo bo ty bidny tu na mnie czekasz a ja sie rozkoszuje piwem wiec wrocilem z piwem do domu :D
pawliku - 27-12-2008, 02:53

Cezar napisał/a:
lepsze bmw niz polonez
ludzie ludzie nie polonez tylko pullonez :D nie pamiętacie ??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group