Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
karolgt - 27-12-2008, 02:54
| Cezar napisał/a: | | karolgt napisał/a: | ta, a potem będa mnie pokazywać palcami |
lepsze bmw niz polonez |
lepsza mina osoby która polonez objechał w jej nowiuteńkim beemfu
Anonymous - 27-12-2008, 02:54
fajny był pullonez chciałbym takiego
pawliku - 27-12-2008, 02:54
| Deo napisał/a: | | pawliku, nic tak po piwku juz po piwku bo sumienie mnie meczylo bo ty bidny tu na mnie czekasz a ja sie rozkoszuje piwem wiec wrocilem z piwem do domu | nooooooooooooooooooooooo tak trzymać
Anonymous - 27-12-2008, 02:55
a ja pamietam miny tych lysoli z BMW jak ich maluchem spod swiatel bralem
sruba - 27-12-2008, 02:55
wy sie tam znacie na golfach.
jezdzicie wszyscy tym samym, a wypowiadacie sie o pieknych samochodach.
zreszta jak w hitlerowie robili wageny, to japonce sprezyny nawijali na patykach
Cezar - 27-12-2008, 02:56
| karolgt napisał/a: | lepsza mina osoby która polonez objechał w jej nowiuteńkim beemfu |
no to kup syrene
pawliku - 27-12-2008, 02:56
ałaaaaaaaaaaaaa tyłek mnie boli od 3 h siedzenia na krześle przed kompem
Anonymous - 27-12-2008, 02:56
Sruba, ale szmelcwagen i tak bedzie tylko szmelc wagenem a japonce to jest klasa
jacek11 - 27-12-2008, 02:56
a może takie cuś? http://moto.allegro.pl/it...serati_422.html
sruba - 27-12-2008, 02:57
o zona sie obudzila
karolgt - 27-12-2008, 02:57
| Sruba napisał/a: | wy sie tam znacie na golfach.
jezdzicie wszyscy tym samym, a wypowiadacie sie o pieknych samochodach.
zreszta jak w hitlerowie robili wageny, to japonce sprezyny nawijali na patykach |
ehe... i co w tym pieknego ?
Anonymous - 27-12-2008, 02:57
jezu jakie tu jest posto bicie
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:57
piciu sie skończyło
kryzys
chyba pora iść spać
sruba - 27-12-2008, 02:57
| pawliku napisał/a: | | tyłek mnie boli od 3 h siedzenia na krześle przed kompem |
teraz to sie nazywa od siedzenia przed kompem
pawliku - 27-12-2008, 02:57
te spamer zobacz ile se postów nabiłem jak cie nie było hahaha nie dogonisz mnie hahaha
|
|
|