To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

karolgt - 27-12-2008, 02:54

Cezar napisał/a:
karolgt napisał/a:
ta, a potem będa mnie pokazywać palcami :D

lepsze bmw niz polonez :wink:


lepsza mina osoby która polonez objechał w jej nowiuteńkim beemfu :D

Anonymous - 27-12-2008, 02:54

fajny był pullonez chciałbym takiego :D
pawliku - 27-12-2008, 02:54

Deo napisał/a:
pawliku, nic tak po piwku juz po piwku bo sumienie mnie meczylo bo ty bidny tu na mnie czekasz a ja sie rozkoszuje piwem wiec wrocilem z piwem do domu
nooooooooooooooooooooooo tak trzymać :D
Anonymous - 27-12-2008, 02:55

a ja pamietam miny tych lysoli z BMW jak ich maluchem spod swiatel bralem :D
sruba - 27-12-2008, 02:55

wy sie tam znacie na golfach.
jezdzicie wszyscy tym samym, a wypowiadacie sie o pieknych samochodach.
zreszta jak w hitlerowie robili wageny, to japonce sprezyny nawijali na patykach :lol:

Cezar - 27-12-2008, 02:56

karolgt napisał/a:
lepsza mina osoby która polonez objechał w jej nowiuteńkim beemfu :D

no to kup syrene :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 02:56

ałaaaaaaaaaaaaa tyłek mnie boli od 3 h siedzenia na krześle przed kompem
Anonymous - 27-12-2008, 02:56

Sruba, ale szmelcwagen i tak bedzie tylko szmelc wagenem a japonce to jest klasa :)
jacek11 - 27-12-2008, 02:56

a może takie cuś? http://moto.allegro.pl/it...serati_422.html
sruba - 27-12-2008, 02:57

o zona sie obudzila 8)
karolgt - 27-12-2008, 02:57

Sruba napisał/a:
wy sie tam znacie na golfach.
jezdzicie wszyscy tym samym, a wypowiadacie sie o pieknych samochodach.
zreszta jak w hitlerowie robili wageny, to japonce sprezyny nawijali na patykach :lol:




ehe... i co w tym pieknego ?


Anonymous - 27-12-2008, 02:57

jezu jakie tu jest posto bicie :D
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:57

piciu sie skończyło :|
kryzys
chyba pora iść spać :roll:

sruba - 27-12-2008, 02:57

pawliku napisał/a:
tyłek mnie boli od 3 h siedzenia na krześle przed kompem


teraz to sie nazywa od siedzenia przed kompem :lol:

pawliku - 27-12-2008, 02:57

te spamer zobacz ile se postów nabiłem jak cie nie było hahaha nie dogonisz mnie hahaha :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group