To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

sruba - 27-12-2008, 02:58

karolgt napisał/a:
co w tym pieknego ?


pikny jest.
takiego chce 8)

Anonymous - 27-12-2008, 02:59

pawliku, leszczyku widzialem ze 100 ale nie chodzi o ilosc postow tylko o merytoryke w tych postach :) policz ile masz takich a ile takich :)
pawliku - 27-12-2008, 02:59

Sruba napisał/a:
teraz to sie nazywa od siedzenia przed kompem
no a przed czym co ??
sruba - 27-12-2008, 02:59

pierwszy :lol:
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:59

bobranoc ...
karolgt - 27-12-2008, 02:59

pawliku napisał/a:
ałaaaaaaaaaaaaa tyłek mnie boli od 3 h siedzenia na krześle przed kompem


trzeba się przyzwyczaić, po kilku dniach po 15 godz nic nie boli :D

grunt to wstac co jakis czas i sie przejść po cherbate :P

Anonymous - 27-12-2008, 02:59

Sruba, takiego tez bym mogl miec :)
pawliku - 27-12-2008, 03:00

Deo napisał/a:
pawliku, leszczyku widzialem ze 100 ale nie chodzi o ilosc postow tylko o merytoryke w tych postach policz ile masz takich a ile takich
ooooooooooo sie czepiasz acha i ino nioe l;eszczu ty jodło :D

[ Dodano: 27-12-2008, 03:00 ]
karolgt napisał/a:
cherbate
drugi dziadek :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymous - 27-12-2008, 03:00

karolgt, lub po kawe zapalic po piwo itp :)
sruba - 27-12-2008, 03:00

karolgt napisał/a:
cherbate


albo po pifo :lol:

karolgt - 27-12-2008, 03:01

Sruba napisał/a:
pierwszy :lol:


raczej 4 :lol:

Cezar - 27-12-2008, 03:01

karolgt napisał/a:
grunt to wstac co jakis czas i sie przejść po cherbate :P

a nie lepiej poprosic kogos zeby ta herbate nam przyniosl? 8) :P

Anonymous - 27-12-2008, 03:01

pawliku, ty kociambrze w kapelotach :D i co sie drzesz jak ten kaczor ? :)
sruba - 27-12-2008, 03:01

Deo napisał/a:
takiego tez bym mogl miec :)


jeden normalny :D

pawliku - 27-12-2008, 03:02

Sruba napisał/a:
karolgt napisał/a:
cherbate


albo po pifo :lol:
albo zapałić


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group