Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
sruba - 27-12-2008, 02:58
| karolgt napisał/a: | | co w tym pieknego ? |
pikny jest.
takiego chce
Anonymous - 27-12-2008, 02:59
pawliku, leszczyku widzialem ze 100 ale nie chodzi o ilosc postow tylko o merytoryke w tych postach policz ile masz takich a ile takich
pawliku - 27-12-2008, 02:59
| Sruba napisał/a: | | teraz to sie nazywa od siedzenia przed kompem | no a przed czym co ??
sruba - 27-12-2008, 02:59
pierwszy
Marcin-Krak - 27-12-2008, 02:59
bobranoc ...
karolgt - 27-12-2008, 02:59
| pawliku napisał/a: | | ałaaaaaaaaaaaaa tyłek mnie boli od 3 h siedzenia na krześle przed kompem |
trzeba się przyzwyczaić, po kilku dniach po 15 godz nic nie boli
grunt to wstac co jakis czas i sie przejść po cherbate
Anonymous - 27-12-2008, 02:59
Sruba, takiego tez bym mogl miec
pawliku - 27-12-2008, 03:00
| Deo napisał/a: | | pawliku, leszczyku widzialem ze 100 ale nie chodzi o ilosc postow tylko o merytoryke w tych postach policz ile masz takich a ile takich | ooooooooooo sie czepiasz acha i ino nioe l;eszczu ty jodło
[ Dodano: 27-12-2008, 03:00 ]
| karolgt napisał/a: | | cherbate | drugi dziadek
Anonymous - 27-12-2008, 03:00
karolgt, lub po kawe zapalic po piwo itp
sruba - 27-12-2008, 03:00
| karolgt napisał/a: | | cherbate |
albo po pifo
karolgt - 27-12-2008, 03:01
| Sruba napisał/a: | pierwszy |
raczej 4
Cezar - 27-12-2008, 03:01
| karolgt napisał/a: | grunt to wstac co jakis czas i sie przejść po cherbate |
a nie lepiej poprosic kogos zeby ta herbate nam przyniosl?
Anonymous - 27-12-2008, 03:01
pawliku, ty kociambrze w kapelotach i co sie drzesz jak ten kaczor ?
sruba - 27-12-2008, 03:01
| Deo napisał/a: | takiego tez bym mogl miec |
jeden normalny
pawliku - 27-12-2008, 03:02
| Sruba napisał/a: | | karolgt napisał/a: | | cherbate |
albo po pifo | albo zapałić
|
|
|