To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

sruba - 27-12-2008, 03:02

karolgt napisał/a:
raczej 4 :lol:


popatrz wyzej :lol:

karolgt - 27-12-2008, 03:02

Marcin-Krak napisał/a:
bobranoc ...


:wave: :wave: :wave: :wave:

sruba - 27-12-2008, 03:02

i znowu :lol:
Cezar - 27-12-2008, 03:02

teraz jestes pierwszy :P
Anonymous - 27-12-2008, 03:03

Sruba, ja miaem juz kilka szmelcow a na serwisie to szmelce mercedesy zabojady makaroniaze bawarki japonce i szczerze wybieram japonce bo sa najniej awaryjne i najwygodniejsze :)
pawliku - 27-12-2008, 03:03

Deo napisał/a:
ty kociambrze w kapelotach i co sie drzesz jak ten kaczor ?
cicho taaaaaaaaaam :D
sruba - 27-12-2008, 03:03

na poprzedniej stronie tez :D
Marcin cieniasie :lol:

karolgt - 27-12-2008, 03:03

no i? mam sie znowu pochwalić linkiem jak na 700 stronie byłem pierwszy ? :P :P
sruba - 27-12-2008, 03:04

Deo,
ja obskoczylem wszystko co mozliwe.
dresowate sa najtansze w utrzymaniu :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 03:04

karolgt napisał/a:
no i? mam sie znowu pochwalić linkiem jak na 700 stronie byłem pierwszy ?
starczy tego chwalenia się :D
Anonymous - 27-12-2008, 03:05

pawliku, i Ty synuniu chciales sie rownac z Takim Absztyfikantem jakim jest Ser Deo :P
jacek11 - 27-12-2008, 03:05

Deo napisał/a:
szmelce mercedesy


Mercedesy są ok.

pawliku - 27-12-2008, 03:06

Deo napisał/a:
Ser Deo
a spleśniały czy camembert hyyy ?? :D :D :D :D :P :P :P :P :twisted:
sruba - 27-12-2008, 03:06

jacek11 napisał/a:
Mercedesy są ok.


dla chlopakow w kajdanach na szyi i z sygnaturami na paluchach :lol:

Anonymous - 27-12-2008, 03:07

Sruba,
ale tu nnie chodzi o to co jest najtansze tylko o to w czym najlepiej sie czujemy :)
a liczyles np tak:
vw golf i np. japoniec?
w golfie 2 razy czesciej wymieniasz popsute czesci niz w japoncu wiec defakto to japoniec jest tanszy :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group