Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
sruba - 27-12-2008, 03:02
| karolgt napisał/a: | raczej 4 |
popatrz wyzej
karolgt - 27-12-2008, 03:02
| Marcin-Krak napisał/a: | | bobranoc ... |
sruba - 27-12-2008, 03:02
i znowu
Cezar - 27-12-2008, 03:02
teraz jestes pierwszy
Anonymous - 27-12-2008, 03:03
Sruba, ja miaem juz kilka szmelcow a na serwisie to szmelce mercedesy zabojady makaroniaze bawarki japonce i szczerze wybieram japonce bo sa najniej awaryjne i najwygodniejsze
pawliku - 27-12-2008, 03:03
| Deo napisał/a: | | ty kociambrze w kapelotach i co sie drzesz jak ten kaczor ? | cicho taaaaaaaaaam
sruba - 27-12-2008, 03:03
na poprzedniej stronie tez
Marcin cieniasie
karolgt - 27-12-2008, 03:03
no i? mam sie znowu pochwalić linkiem jak na 700 stronie byłem pierwszy ?
sruba - 27-12-2008, 03:04
Deo,
ja obskoczylem wszystko co mozliwe.
dresowate sa najtansze w utrzymaniu
pawliku - 27-12-2008, 03:04
| karolgt napisał/a: | | no i? mam sie znowu pochwalić linkiem jak na 700 stronie byłem pierwszy ? | starczy tego chwalenia się
Anonymous - 27-12-2008, 03:05
pawliku, i Ty synuniu chciales sie rownac z Takim Absztyfikantem jakim jest Ser Deo
jacek11 - 27-12-2008, 03:05
| Deo napisał/a: | | szmelce mercedesy |
Mercedesy są ok.
pawliku - 27-12-2008, 03:06
a spleśniały czy camembert hyyy ??
sruba - 27-12-2008, 03:06
| jacek11 napisał/a: | | Mercedesy są ok. |
dla chlopakow w kajdanach na szyi i z sygnaturami na paluchach
Anonymous - 27-12-2008, 03:07
Sruba,
ale tu nnie chodzi o to co jest najtansze tylko o to w czym najlepiej sie czujemy
a liczyles np tak:
vw golf i np. japoniec?
w golfie 2 razy czesciej wymieniasz popsute czesci niz w japoncu wiec defakto to japoniec jest tanszy
|
|
|