Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
sruba - 27-12-2008, 03:07
jeszcze dwa lyczki i ide spac
[ Dodano: 27-12-2008, 03:07 ]
pierwszy
[ Dodano: 27-12-2008, 03:07 ]
i drugi
[ Dodano: 27-12-2008, 03:07 ]
i trzeci
[ Dodano: 27-12-2008, 03:08 ]
i czwarty
Anonymous - 27-12-2008, 03:08
pawliku, Gouda jacek11, mercedesy nie sa OK.
sruba - 27-12-2008, 03:08
cholera... nieskonczonosc ?
Cezar - 27-12-2008, 03:08
i 10 moze?
Anonymous - 27-12-2008, 03:08
Sruba, idz juz spac bo ci odbija
jacek11 - 27-12-2008, 03:09
| Sruba napisał/a: | dla chlopakow w kajdanach na szyi i z sygnaturami na paluchach |
to znaczy,że muszę sprzedać SL-a?
pawliku - 27-12-2008, 03:09
i może zleciało nam już 31 stronnic
karolgt - 27-12-2008, 03:09
nie spać tylko do 800 strony podbijamy....
pawliku - 27-12-2008, 03:09
| Deo napisał/a: | | pawliku, Gouda | a może edsamski co bo chyba sam nie wiesz
Anonymous - 27-12-2008, 03:10
jacek11, spzedawaj jak najszybciej najlepiej za 5 zl to sie poswiece i odkupie od ciebie
sruba - 27-12-2008, 03:10
| jacek11 napisał/a: | | sprzedać SL-a? |
nie znam
pawliku - 27-12-2008, 03:10
| karolgt napisał/a: | | nie spać tylko do 800 strony podbijamy.... | ja wytrzymie a wy ??
karolgt - 27-12-2008, 03:10
| jacek11 napisał/a: | | Sruba napisał/a: | dla chlopakow w kajdanach na szyi i z sygnaturami na paluchach |
to znaczy,że muszę sprzedać SL-a? |
oddać za darmo
Cezar - 27-12-2008, 03:10
| karolgt napisał/a: | | nie spać tylko do 800 strony podbijamy.... |
ooooo myslisz ze damy rade?
sruba - 27-12-2008, 03:11
chyba wytrzymam
|
|
|