To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Anonymous - 27-12-2008, 03:11

800? a moze odrazu walimy do 1000 :D
pawliku - 27-12-2008, 03:11

Sruba napisał/a:
jacek11 napisał/a:
sprzedać SL-a?


nie znam :shock:

:lol:
jak można nie znać takiego auta ??
sruba - 27-12-2008, 03:11

tfu... wytrzymie :lol:
pawliku - 27-12-2008, 03:12

Cezar napisał/a:
karolgt napisał/a:
nie spać tylko do 800 strony podbijamy....

ooooo myslisz ze damy rade? :wink:
ja dam rade bo mam kawke koło siebie :D
Anonymous - 27-12-2008, 03:12

haha i zas 1 :D
karolgt - 27-12-2008, 03:12

no ja spadam :?

w soboty siłownia tylko do 16 wiec pasuje wstac o 13 najpóźniej :D a jak posiedze do 5 to moze być z tym cięzko :D

sruba - 27-12-2008, 03:12

pawliku napisał/a:
ak można nie znać takiego auta ??


bo ja prosty chlopak jestem pawliku - kumasz:
szlugi, wóda, gołe baby :lol:
no i meczyki 8)

Anonymous - 27-12-2008, 03:12

ja tez bo ide po piwo do lodowki i zapalic wiec z/w
pawliku - 27-12-2008, 03:13

Deo napisał/a:
800? a moze odrazu walimy do 1000
no a potem bedziesz marudził że jesteś nie wyspany wkurzony i.t.d i.t.p :P
karolgt - 27-12-2008, 03:13

pawliku napisał/a:
Cezar napisał/a:
karolgt napisał/a:
nie spać tylko do 800 strony podbijamy....

ooooo myslisz ze damy rade? :wink:
ja dam rade bo mam kawke koło siebie :D


nie ma ze wspomaganiem.... naturalniei musi być :P

pawliku - 27-12-2008, 03:14

Sruba napisał/a:
bo ja prosty chlopak jestem pawliku - kumasz:
szlugi, wóda, gołe baby
no i meczyki
kumam odrazu mi sie mój sąsiad przypomniał hehe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jacek11 - 27-12-2008, 03:14

Deo napisał/a:
jacek11, spzedawaj jak najszybciej najlepiej za 5 zl to sie poswiece i odkupie od ciebie :P


co prawda,nie mam takiego auta,i chyba bym nie mógł takim jażdzić.
najbardziej drażni mnie to,że wnętrze praktycznie się nie zmieniło odkąd
zaczeli produkować 190-tkę :evil:
ale silniki mają trwałe,a i zawias też niezły 8)

pawliku - 27-12-2008, 03:15

karolgt napisał/a:
nie ma ze wspomaganiem.... naturalniei musi być
dobra odstawiam jeszcze sie napic nie zdążyłem :P
sruba - 27-12-2008, 03:15

pawliku napisał/a:
kumam


no to jestesmy w domu.
a tymczasem spadam bo mnie jedna gola do siebie wola :lol:

dobranoc spamerzy.

Cezar - 27-12-2008, 03:15

Sruba napisał/a:
gołe baby :lol:

wlasnie, Tomek gdzie tam w Gdansku jest jakis dobry lokal z tanczacymi nagimi paniami, co by wieczor kawalerski byl udany? :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group