Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Anonymous - 27-12-2008, 03:11
800? a moze odrazu walimy do 1000
pawliku - 27-12-2008, 03:11
| Sruba napisał/a: | | jacek11 napisał/a: | | sprzedać SL-a? |
nie znam
| jak można nie znać takiego auta ??
sruba - 27-12-2008, 03:11
tfu... wytrzymie
pawliku - 27-12-2008, 03:12
| Cezar napisał/a: | | karolgt napisał/a: | | nie spać tylko do 800 strony podbijamy.... |
ooooo myslisz ze damy rade? | ja dam rade bo mam kawke koło siebie
Anonymous - 27-12-2008, 03:12
haha i zas 1
karolgt - 27-12-2008, 03:12
no ja spadam
w soboty siłownia tylko do 16 wiec pasuje wstac o 13 najpóźniej a jak posiedze do 5 to moze być z tym cięzko
sruba - 27-12-2008, 03:12
| pawliku napisał/a: | | ak można nie znać takiego auta ?? |
bo ja prosty chlopak jestem pawliku - kumasz:
szlugi, wóda, gołe baby
no i meczyki
Anonymous - 27-12-2008, 03:12
ja tez bo ide po piwo do lodowki i zapalic wiec z/w
pawliku - 27-12-2008, 03:13
| Deo napisał/a: | | 800? a moze odrazu walimy do 1000 | no a potem bedziesz marudził że jesteś nie wyspany wkurzony i.t.d i.t.p
karolgt - 27-12-2008, 03:13
| pawliku napisał/a: | | Cezar napisał/a: | | karolgt napisał/a: | | nie spać tylko do 800 strony podbijamy.... |
ooooo myslisz ze damy rade? | ja dam rade bo mam kawke koło siebie |
nie ma ze wspomaganiem.... naturalniei musi być
pawliku - 27-12-2008, 03:14
| Sruba napisał/a: | bo ja prosty chlopak jestem pawliku - kumasz:
szlugi, wóda, gołe baby
no i meczyki | kumam odrazu mi sie mój sąsiad przypomniał hehe
jacek11 - 27-12-2008, 03:14
| Deo napisał/a: | jacek11, spzedawaj jak najszybciej najlepiej za 5 zl to sie poswiece i odkupie od ciebie |
co prawda,nie mam takiego auta,i chyba bym nie mógł takim jażdzić.
najbardziej drażni mnie to,że wnętrze praktycznie się nie zmieniło odkąd
zaczeli produkować 190-tkę
ale silniki mają trwałe,a i zawias też niezły
pawliku - 27-12-2008, 03:15
| karolgt napisał/a: | | nie ma ze wspomaganiem.... naturalniei musi być | dobra odstawiam jeszcze sie napic nie zdążyłem
sruba - 27-12-2008, 03:15
no to jestesmy w domu.
a tymczasem spadam bo mnie jedna gola do siebie wola
dobranoc spamerzy.
Cezar - 27-12-2008, 03:15
| Sruba napisał/a: | gołe baby |
wlasnie, Tomek gdzie tam w Gdansku jest jakis dobry lokal z tanczacymi nagimi paniami, co by wieczor kawalerski byl udany?
|
|
|