Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Anonymous - 27-12-2008, 03:17
mam zle wiesci iwo sie skonczylo a o 5 trzeba wstac do pracy :/
chyba ide w kime na te niespelna 2h
pawliku - 27-12-2008, 03:17
| Sruba napisał/a: | | a tymczasem spadam bo mnie jedna gola do siebie wola | ino sie nie spoć za bardzo hahahaah
Anonymous - 27-12-2008, 03:17
hahaha i zas 1
pawliku - 27-12-2008, 03:17
| Deo napisał/a: | | mam zle wiesci iwo sie skonczylo a o 5 trzeba wstac do pracy :/ | ooooooooooooo tak mi przykro
karolgt - 27-12-2008, 03:18
dobranoc
Anonymous - 27-12-2008, 03:18
| pawliku napisał/a: | | Sruba napisał/a: | | a tymczasem spadam bo mnie jedna gola do siebie wola | ino sie nie spoć za bardzo hahahaah |
niech sie poci i spala kalorie co sie naobrzeral
Cezar - 27-12-2008, 03:18
| karolgt napisał/a: | dobranoc |
nara
pawliku - 27-12-2008, 03:18
karolgt, ty też idziesz spać ?? i zas tu sam zostane
Anonymous - 27-12-2008, 03:18
pawliku, i czemu kalmiesz szyderco
[ Dodano: 27-12-2008, 03:19 ]
tak zostaniesz sam a co
pawliku - 27-12-2008, 03:19
| Deo napisał/a: | | pawliku, i czemu kalmiesz szyderco | jaaaaaaaaaaaaaa ależ nigdy w życiu
jacek11 - 27-12-2008, 03:19
| Cytat: | | karolgt, ty też idziesz spać ?? i zas tu sam zostane |
jeszcze nie
Anonymous - 27-12-2008, 03:20
Pawliku jak zaspie to bedzie Twoja wina!!
[ Dodano: 27-12-2008, 03:21 ]
pawliku, i tak ci nie wierze
pawliku - 27-12-2008, 03:21
| Deo napisał/a: | | Pawliku jak zaspie to bedzie Twoja wina!! | ok wytłumacze cie przed szefem
[ Dodano: 27-12-2008, 03:21 ]
| Deo napisał/a: | | pawliku, i tak ci nie wierze | niemusisz
Anonymous - 27-12-2008, 03:21
a wogole to czemu wy nie spicie ?
[ Dodano: 27-12-2008, 03:22 ]
pawliku, to tlumacz czekam bo moim szefem jest... hmm tak wlasnie to ja nim jestem ;]
Cezar - 27-12-2008, 03:22
| Deo napisał/a: | a wogole to czemu wy nie spicie ? |
no ja to zaraz ide spac
|
|
|