To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

Anonymous - 27-12-2008, 03:17

mam zle wiesci iwo sie skonczylo :( a o 5 trzeba wstac do pracy :/
chyba ide w kime na te niespelna 2h :P

pawliku - 27-12-2008, 03:17

Sruba napisał/a:
a tymczasem spadam bo mnie jedna gola do siebie wola
ino sie nie spoć za bardzo hahahaah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymous - 27-12-2008, 03:17

hahaha i zas 1 :D
pawliku - 27-12-2008, 03:17

Deo napisał/a:
mam zle wiesci iwo sie skonczylo a o 5 trzeba wstac do pracy :/
ooooooooooooo tak mi przykro
karolgt - 27-12-2008, 03:18

dobranoc :)
Anonymous - 27-12-2008, 03:18

pawliku napisał/a:
Sruba napisał/a:
a tymczasem spadam bo mnie jedna gola do siebie wola
ino sie nie spoć za bardzo hahahaah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

niech sie poci i spala kalorie co sie naobrzeral :P

Cezar - 27-12-2008, 03:18

karolgt napisał/a:
dobranoc :)

nara :)

pawliku - 27-12-2008, 03:18

karolgt, ty też idziesz spać ?? i zas tu sam zostane
Anonymous - 27-12-2008, 03:18

pawliku, i czemu kalmiesz szyderco :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:19 ]
tak zostaniesz sam a co :D

pawliku - 27-12-2008, 03:19

Deo napisał/a:
pawliku, i czemu kalmiesz szyderco
jaaaaaaaaaaaaaa ależ nigdy w życiu :lol:
jacek11 - 27-12-2008, 03:19

Cytat:
karolgt, ty też idziesz spać ?? i zas tu sam zostane


jeszcze nie

Anonymous - 27-12-2008, 03:20

Pawliku jak zaspie to bedzie Twoja wina!!

[ Dodano: 27-12-2008, 03:21 ]
pawliku, i tak ci nie wierze :D :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 03:21

Deo napisał/a:
Pawliku jak zaspie to bedzie Twoja wina!!
ok wytłumacze cie przed szefem :D

[ Dodano: 27-12-2008, 03:21 ]
Deo napisał/a:
pawliku, i tak ci nie wierze
niemusisz 8)
Anonymous - 27-12-2008, 03:21

a wogole to czemu wy nie spicie ? :D

[ Dodano: 27-12-2008, 03:22 ]
pawliku, to tlumacz czekam :) bo moim szefem jest... hmm tak wlasnie to ja nim jestem ;]

Cezar - 27-12-2008, 03:22

Deo napisał/a:
a wogole to czemu wy nie spicie ? :D

no ja to zaraz ide spac :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group