Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 03:22
jaaa ???? bo ja nie mam co do roboty i mi sie nudzi a ja bez forum żyć nie moge
[ Dodano: 27-12-2008, 03:23 ]
ijeeeeee 1 zowu
Anonymous - 27-12-2008, 03:23
ej a wiecie ze za 2h i 38 sek nam zamykaja kacik i zas Sb bedzie gorace
[ Dodano: 27-12-2008, 03:23 ]
pawliku, czekam na wytlumaczenie mnie ze zaspie
jacek11 - 27-12-2008, 03:23
| Cytat: | a wogole to czemu wy nie spicie ? |
bo chcieliśmy zobaczyć w jakim stanie wrócisz z knajpy
Anonymous - 27-12-2008, 03:24
jacek11, i jak ? chyba nie jest tak zle jak jesio w miare pisaty jestem
pawliku - 27-12-2008, 03:24
| Deo napisał/a: | | pawliku, to tlumacz czekam bo moim szefem jest... hmm tak wlasnie to ja nim jestem ;] | eeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnooooooooooo to wcale tak wczas wstac nie musisz jak jestes szefem sam dla siebie
Anonymous - 27-12-2008, 03:25
jezu mam kaca dajcie nestea citrynowe
pawliku - 27-12-2008, 03:25
| Deo napisał/a: | | ej a wiecie ze za 2h i 38 sek nam zamykaja kacik i zas Sb bedzie gorace | no to czekamyyyyyyyyy
jacek11 - 27-12-2008, 03:25
| Cytat: | jacek11, i jak ? chyba nie jest tak zle jak jesio w miare pisaty jestem |
jak wstaniesz,to przeczytaj wątek
pawliku - 27-12-2008, 03:25
| Deo napisał/a: | | jezu mam kaca dajcie nestea citrynowe | szoruj do sklepu
Anonymous - 27-12-2008, 03:26
pawliku, no wlasnie chodzi o to ze o 6 jestem umowiony z gosciem na spotkanie
[ Dodano: 27-12-2008, 03:26 ]
pawliku, mlodszy jestes to ty szoruj
[ Dodano: 27-12-2008, 03:27 ]
dobra chopy jo mykom spijta spokojnie
[ Dodano: 27-12-2008, 03:27 ]
<ziew> wy i tak juz zasypiacie
Cezar - 27-12-2008, 03:28
no to pora i na mnie kolorowych zycze
Anonymous - 27-12-2008, 03:28
a ja samemu nie bede siedzial
[ Dodano: 27-12-2008, 03:28 ]
Cezar, dobranoc mokrych snow o new evo
jacek11 - 27-12-2008, 03:29
Kurde,jak się będę a Wami zadawał,to mi w tym roku 1000 postów stuknie
A myślałem,że to dopiero na wiosnę
pawliku - 27-12-2008, 03:29
| Deo napisał/a: | | pawliku, mlodszy jestes to ty szoruj | phii i co z tego ?? jak mi zapłacisz to może pójde
| Deo napisał/a: | | dobra chopy jo mykom spijta spokojnie | dobranoc i miłego spotkania z gościem o 6 rano
[ Dodano: 27-12-2008, 03:30 ]
| jacek11 napisał/a: | | Kurde,jak się będę a Wami zadawał,to mi w tym roku 1000 postów stuknie | a może jeszcze dzisiaj ci stuknie
Anonymous - 27-12-2008, 03:30
pawliku, ty materialiso
a o 6 damy rade jak my nie damy to juz nikt nie da
|
|
|