To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 03:22

jaaa ???? bo ja nie mam co do roboty i mi sie nudzi a ja bez forum żyć nie moge :D :D

[ Dodano: 27-12-2008, 03:23 ]
ijeeeeee 1 zowu :D :D

Anonymous - 27-12-2008, 03:23

ej a wiecie ze za 2h i 38 sek nam zamykaja kacik i zas Sb bedzie gorace :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:23 ]
pawliku, czekam na wytlumaczenie mnie ze zaspie :D

jacek11 - 27-12-2008, 03:23

Cytat:
a wogole to czemu wy nie spicie ? :D


bo chcieliśmy zobaczyć w jakim stanie wrócisz z knajpy :D

Anonymous - 27-12-2008, 03:24

jacek11, i jak ? :D chyba nie jest tak zle jak jesio w miare pisaty jestem :D
pawliku - 27-12-2008, 03:24

Deo napisał/a:
pawliku, to tlumacz czekam bo moim szefem jest... hmm tak wlasnie to ja nim jestem ;]
eeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnooooooooooo to wcale tak wczas wstac nie musisz jak jestes szefem sam dla siebie :)
Anonymous - 27-12-2008, 03:25

jezu mam kaca :P dajcie nestea citrynowe :P
pawliku - 27-12-2008, 03:25

Deo napisał/a:
ej a wiecie ze za 2h i 38 sek nam zamykaja kacik i zas Sb bedzie gorace
no to czekamyyyyyyyyy
jacek11 - 27-12-2008, 03:25

Cytat:
jacek11, i jak ? :D chyba nie jest tak zle jak jesio w miare pisaty jestem :D


jak wstaniesz,to przeczytaj wątek :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 03:25

Deo napisał/a:
jezu mam kaca dajcie nestea citrynowe
szoruj do sklepu :P
Anonymous - 27-12-2008, 03:26

pawliku, no wlasnie chodzi o to ze o 6 jestem umowiony z gosciem na spotkanie :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:26 ]
pawliku, mlodszy jestes to ty szoruj :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:27 ]
dobra chopy jo mykom spijta spokojnie :)

[ Dodano: 27-12-2008, 03:27 ]
<ziew> wy i tak juz zasypiacie :P

Cezar - 27-12-2008, 03:28

no to pora i na mnie kolorowych zycze :)
Anonymous - 27-12-2008, 03:28

a ja samemu nie bede siedzial :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:28 ]
Cezar, dobranoc mokrych snow o new evo :P

jacek11 - 27-12-2008, 03:29

Kurde,jak się będę a Wami zadawał,to mi w tym roku 1000 postów stuknie :shock:

A myślałem,że to dopiero na wiosnę :D

pawliku - 27-12-2008, 03:29

Deo napisał/a:
pawliku, mlodszy jestes to ty szoruj
phii i co z tego ?? jak mi zapłacisz to może pójde :lol:
Deo napisał/a:
dobra chopy jo mykom spijta spokojnie
dobranoc i miłego spotkania z gościem o 6 rano :D

[ Dodano: 27-12-2008, 03:30 ]
jacek11 napisał/a:
Kurde,jak się będę a Wami zadawał,to mi w tym roku 1000 postów stuknie
a może jeszcze dzisiaj ci stuknie :)
Anonymous - 27-12-2008, 03:30

pawliku, ty materialiso :!: :!: :!: :!: :evil:
a o 6 damy rade :D jak my nie damy to juz nikt nie da :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group