Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 03:30
| Deo napisał/a: | | <ziew> wy i tak juz zasypiacie | ależ nikt tu nie zasypia
jacek11 - 27-12-2008, 03:31
| Cezar napisał/a: | no to pora i na mnie kolorowych zycze |
teletubisie mówią pa pa
Anonymous - 27-12-2008, 03:31
jacek11, to masz 2 wyjscia albo dobijesz albo sie z nami nie zadawaj
pawliku - 27-12-2008, 03:31
hehehehe i znowu 1
[ Dodano: 27-12-2008, 03:31 ]
| jacek11 napisał/a: | | teletubisie mówią pa pa | czużby inna orientacja ??
Anonymous - 27-12-2008, 03:32
a teraz tak na serio to ja też mówie Dobranoc maniacy ja już za stary na takie maratony jestem
jacek11 - 27-12-2008, 03:32
| pawliku napisał/a: | ależ nikt tu nie zasypia |
jakoś musiał dać nogę,i nie stracić twarzy
pawliku - 27-12-2008, 03:33
| Deo napisał/a: | | pawliku, ty materialiso | nie takim TONEM prosze
Anonymous - 27-12-2008, 03:33
jacek11, cicho bo sie wyda
jacek11 - 27-12-2008, 03:33
| Deo napisał/a: | jacek11, to masz 2 wyjscia albo dobijesz albo sie z nami nie zadawaj |
na to drugie nie licz
pawliku - 27-12-2008, 03:33
| Deo napisał/a: | a teraz tak na serio to ja też mówie Dobranoc maniacy ja już za stary na takie maratony jestem | 20 lat i za stary hahaha
Anonymous - 27-12-2008, 03:34
pawliku, phi materiaista z Ciebie i tyle
pawliku - 27-12-2008, 03:34
a emeryture już masz ??
[ Dodano: 27-12-2008, 03:35 ]
| Deo napisał/a: | | materiaista z Ciebie i tyle | ja yhyyy
Anonymous - 27-12-2008, 03:35
jacek11, wiedzialem ;]
pawliku, 21 ale w wieku 19 juz mi sie 3 dni znicze palily wiec jestem za stary 3 powazne dzwony w ciagu 5,5 roku w kazdym uszkodzony kregoslup to moge mowic za stary ;]
[ Dodano: 27-12-2008, 03:36 ]
pawliku, walczylem o rente ale nie dlai mi
pawliku - 27-12-2008, 03:37
| Deo napisał/a: | jacek11, wiedzialem ;]
pawliku, 21 ale w wieku 19 juz mi sie 3 dni znicze palily wiec jestem za stary 3 powazne dzwony w ciagu 5,5 roku w kazdym uszkodzony kregoslup to moge mowic za stary ;]
[ Dodano: 27-12-2008, 03:36 ]
pawliku, walczylem o rente ale nie dlai mi | zmienia postać rzeczy
Anonymous - 27-12-2008, 03:37
ehh jeszcze brzuch mnie rozbolal :/
|
|
|