To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 03:30

Deo napisał/a:
<ziew> wy i tak juz zasypiacie
ależ nikt tu nie zasypia :D
jacek11 - 27-12-2008, 03:31

Cezar napisał/a:
no to pora i na mnie kolorowych zycze :)


teletubisie mówią pa pa :)

Anonymous - 27-12-2008, 03:31

jacek11, to masz 2 wyjscia albo dobijesz albo sie z nami nie zadawaj :P
pawliku - 27-12-2008, 03:31

hehehehe i znowu 1 :P :P :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:31 ]
jacek11 napisał/a:
teletubisie mówią pa pa
czużby inna orientacja ?? :P
Anonymous - 27-12-2008, 03:32

a teraz tak na serio to ja też mówie Dobranoc maniacy ja już za stary na takie maratony jestem :)
jacek11 - 27-12-2008, 03:32

pawliku napisał/a:
ależ nikt tu nie zasypia :D


jakoś musiał dać nogę,i nie stracić twarzy :P :wink:

pawliku - 27-12-2008, 03:33

Deo napisał/a:
pawliku, ty materialiso
nie takim TONEM prosze :D
Anonymous - 27-12-2008, 03:33

jacek11, cicho bo sie wyda :P
jacek11 - 27-12-2008, 03:33

Deo napisał/a:
jacek11, to masz 2 wyjscia albo dobijesz albo sie z nami nie zadawaj :P


na to drugie nie licz :twisted:

pawliku - 27-12-2008, 03:33

Deo napisał/a:
a teraz tak na serio to ja też mówie Dobranoc maniacy ja już za stary na takie maratony jestem :)
20 lat i za stary hahaha
Anonymous - 27-12-2008, 03:34

pawliku, phi :D materiaista z Ciebie i tyle :P
pawliku - 27-12-2008, 03:34

a emeryture już masz ??

[ Dodano: 27-12-2008, 03:35 ]
Deo napisał/a:
materiaista z Ciebie i tyle
ja yhyyy :D
Anonymous - 27-12-2008, 03:35

jacek11, wiedzialem ;]
pawliku, 21 ale w wieku 19 juz mi sie 3 dni znicze palily wiec jestem za stary 3 powazne dzwony w ciagu 5,5 roku w kazdym uszkodzony kregoslup to moge mowic za stary ;]

[ Dodano: 27-12-2008, 03:36 ]
pawliku, walczylem o rente ale nie dlai mi :(

pawliku - 27-12-2008, 03:37

Deo napisał/a:
jacek11, wiedzialem ;]
pawliku, 21 ale w wieku 19 juz mi sie 3 dni znicze palily wiec jestem za stary 3 powazne dzwony w ciagu 5,5 roku w kazdym uszkodzony kregoslup to moge mowic za stary ;]

[ Dodano: 27-12-2008, 03:36 ]
pawliku, walczylem o rente ale nie dlai mi
zmienia postać rzeczy :( :roll:
Anonymous - 27-12-2008, 03:37

ehh jeszcze brzuch mnie rozbolal :/ :x


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group