To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

jacek11 - 27-12-2008, 03:38

pawliku napisał/a:
czużby inna orientacja ?? :P


a teletubisie są ok. :supz:

pawliku - 27-12-2008, 03:38

Deo napisał/a:
ehh jeszcze brzuch mnie rozbolal :/
ty idz sie już naprawdę połóż spać :)

[ Dodano: 27-12-2008, 03:39 ]
hehe na forum została trójca wspanialych :D

Anonymous - 27-12-2008, 03:39

pawliku, 1 wypadek mialem na rajdzie uszkodzony kregoslup (rook na psychoropach i rok przerwy od rajdow) rok i 9 miesiecy pozniej mialem 2 jak jechalem w MPK do szkoly to samoleczenie i rok i 9 miesiecy pozniej mialem dzwon z malucha co mi 3 dni znicze palili 3 dni spiaczki 2 tyg na wozku 9 miesiecy o kulach rok i 9 miesiecy miaj wteraz w grudniu wiec trzeba uwazac na klatwe
pawliku - 27-12-2008, 03:39

jacek11 napisał/a:
a teletubisie są ok.
:shock:
Anonymous - 27-12-2008, 03:40

niom trójca :D
Deo, pawliku, jacek11, :D :D

pawliku - 27-12-2008, 03:40

Deo napisał/a:
pawliku, 1 wypadek mialem na rajdzie uszkodzony kregoslup (rook na psychoropach i rok przerwy od rajdow) rok i 9 miesiecy pozniej mialem 2 jak jechalem w MPK do szkoly to samoleczenie i rok i 9 miesiecy pozniej mialem dzwon z malucha co mi 3 dni znicze palili 3 dni spiaczki 2 tyg na wozku 9 miesiecy o kulach rok i 9 miesiecy miaj wteraz w grudniu wiec trzeba uwazac na klatwe
to ty siedz w domu i sie z niego nie ruszaj :)

[ Dodano: 27-12-2008, 03:42 ]
Deo napisał/a:
niom trójca :D
Deo, pawliku, jacek11, :D :D
a nie lepiej pawliku Deo jacek11
Anonymous - 27-12-2008, 03:42

nie no ja nie wysiedze w domu a powiem ci ze tydzien temu albo 2 mialbym takiego dzwona ze lohoh
i co smieszne na tej samej ulicy co 2 wczesniejsze niecaly km od domu :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:42 ]
pawliku, nie nie od najstarszego idziemy :P

jacek11 - 27-12-2008, 03:43

Wiecie,że rekord spamowania w NM został pobity?
pawliku - 27-12-2008, 03:43

Deo napisał/a:
nie no ja nie wysiedze w domu a powiem ci ze tydzien temu albo 2 mialbym takiego dzwona ze lohoh
i co smieszne na tej samej ulicy co 2 wczesniejsze niecaly km od domu
to naprawde jakaś klątwa :shock:
Anonymous - 27-12-2008, 03:43

Jacek sie pogubil i nie nadaza za nami :D Pawel my kuzwa wszystkich wykonczymy :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:44 ]
jacek11, dzis ?:D

jacek11 - 27-12-2008, 03:44

Deo napisał/a:

pawliku, nie nie od najstarszego idziemy :P


to ja powinienem być pierwszy :mrgreen:

Anonymous - 27-12-2008, 03:44

bora mykam dobranoc wam milego spamowania :)

[ Dodano: 27-12-2008, 03:45 ]
jacek11, ale ty malo pisny jestes :P

pawliku - 27-12-2008, 03:45

Deo napisał/a:
pawliku, nie nie od najstarszego idziemy
aaaaaaa to znaczy że jacek jest młodszy odemnie ??
jacek11 - 27-12-2008, 03:45

Deo napisał/a:
jacek11, dzis ?:D


dziś

Anonymous - 27-12-2008, 03:45

nie to znaczy ze tak czy siak ja jestem pierwszy :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group