Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
jacek11 - 27-12-2008, 03:38
| pawliku napisał/a: | czużby inna orientacja ?? |
a teletubisie są ok.
pawliku - 27-12-2008, 03:38
| Deo napisał/a: | | ehh jeszcze brzuch mnie rozbolal :/ | ty idz sie już naprawdę połóż spać
[ Dodano: 27-12-2008, 03:39 ]
hehe na forum została trójca wspanialych
Anonymous - 27-12-2008, 03:39
pawliku, 1 wypadek mialem na rajdzie uszkodzony kregoslup (rook na psychoropach i rok przerwy od rajdow) rok i 9 miesiecy pozniej mialem 2 jak jechalem w MPK do szkoly to samoleczenie i rok i 9 miesiecy pozniej mialem dzwon z malucha co mi 3 dni znicze palili 3 dni spiaczki 2 tyg na wozku 9 miesiecy o kulach rok i 9 miesiecy miaj wteraz w grudniu wiec trzeba uwazac na klatwe
pawliku - 27-12-2008, 03:39
| jacek11 napisał/a: | | a teletubisie są ok. |
Anonymous - 27-12-2008, 03:40
niom trójca
Deo, pawliku, jacek11,
pawliku - 27-12-2008, 03:40
| Deo napisał/a: | | pawliku, 1 wypadek mialem na rajdzie uszkodzony kregoslup (rook na psychoropach i rok przerwy od rajdow) rok i 9 miesiecy pozniej mialem 2 jak jechalem w MPK do szkoly to samoleczenie i rok i 9 miesiecy pozniej mialem dzwon z malucha co mi 3 dni znicze palili 3 dni spiaczki 2 tyg na wozku 9 miesiecy o kulach rok i 9 miesiecy miaj wteraz w grudniu wiec trzeba uwazac na klatwe | to ty siedz w domu i sie z niego nie ruszaj
[ Dodano: 27-12-2008, 03:42 ]
| Deo napisał/a: | niom trójca
Deo, pawliku, jacek11, | a nie lepiej pawliku Deo jacek11
Anonymous - 27-12-2008, 03:42
nie no ja nie wysiedze w domu a powiem ci ze tydzien temu albo 2 mialbym takiego dzwona ze lohoh
i co smieszne na tej samej ulicy co 2 wczesniejsze niecaly km od domu
[ Dodano: 27-12-2008, 03:42 ]
pawliku, nie nie od najstarszego idziemy
jacek11 - 27-12-2008, 03:43
Wiecie,że rekord spamowania w NM został pobity?
pawliku - 27-12-2008, 03:43
| Deo napisał/a: | nie no ja nie wysiedze w domu a powiem ci ze tydzien temu albo 2 mialbym takiego dzwona ze lohoh
i co smieszne na tej samej ulicy co 2 wczesniejsze niecaly km od domu | to naprawde jakaś klątwa
Anonymous - 27-12-2008, 03:43
Jacek sie pogubil i nie nadaza za nami Pawel my kuzwa wszystkich wykonczymy
[ Dodano: 27-12-2008, 03:44 ]
jacek11, dzis ?:D
jacek11 - 27-12-2008, 03:44
| Deo napisał/a: |
pawliku, nie nie od najstarszego idziemy |
to ja powinienem być pierwszy
Anonymous - 27-12-2008, 03:44
bora mykam dobranoc wam milego spamowania
[ Dodano: 27-12-2008, 03:45 ]
jacek11, ale ty malo pisny jestes
pawliku - 27-12-2008, 03:45
| Deo napisał/a: | | pawliku, nie nie od najstarszego idziemy | aaaaaaa to znaczy że jacek jest młodszy odemnie ??
jacek11 - 27-12-2008, 03:45
| Deo napisał/a: | | jacek11, dzis ?:D |
dziś
Anonymous - 27-12-2008, 03:45
nie to znaczy ze tak czy siak ja jestem pierwszy
|
|
|