Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 03:46
| jacek11 napisał/a: | | Wiecie,że rekord spamowania w NM został pobity? | taaaaa a kto to taki
Anonymous - 27-12-2008, 03:46
3 2 1... znikam <znikl>
jacek11 - 27-12-2008, 03:46
| pawliku napisał/a: | | aaaaaaa to znaczy że jacek jest młodszy odemnie ?? |
wierz mi że chciałbym
pawliku - 27-12-2008, 03:47
deo a ty nie podrywaj panienki od colta
Anonymous - 27-12-2008, 03:48
pawliku, ja ? ja tylko oferuje swoja pomoc
jacek11 - 27-12-2008, 03:48
| Deo napisał/a: | | 3 2 1... znikam <znikl> |
jak magik jakiś
pawliku - 27-12-2008, 03:49
| jacek11 napisał/a: | | pawliku napisał/a: | | aaaaaaa to znaczy że jacek jest młodszy odemnie ?? |
wierz mi że chciałbym | eeeeeeeee 32 lata to nie dużo
Anonymous - 27-12-2008, 03:49
jacek11, ajak ja sie poawiam i znikam ale teraz powiedzcie mi dobranoc bo nie pojde
[ Dodano: 27-12-2008, 03:49 ]
Dobranoc Deo
pawliku - 27-12-2008, 03:49
| Deo napisał/a: | | pawliku, ja ? ja tylko oferuje swoja pomoc | tak trzymaj i ani kroku dalej
Anonymous - 27-12-2008, 03:50
Dobranoc Pawel:) dobranoc jakcek
[ Dodano: 27-12-2008, 03:50 ]
pawliku, ja juz wiem co i jak mam robic nie musisz mnie uczyc
pawliku - 27-12-2008, 03:50
Dobranoc Ser (gouda) Deo
Anonymous - 27-12-2008, 03:51
pawliku, a idz ty materialistyczny kociambrze w kapelotach
pawliku - 27-12-2008, 03:52
| Deo napisał/a: | | pawliku, a idz ty materialistyczny kociambrze w kapelotach | ja ni panimaju twego języka
jacek11 - 27-12-2008, 03:52
| Deo napisał/a: | jacek11, ajak ja sie poawiam i znikam ale teraz powiedzcie mi dobranoc bo nie pojde |
to może ja też pójdę,oglądnę czy nie ma nieproszonych gości,i spadam gnić.
rano z żoną do sklepiku muszę śmigać
Dobranoc
Anonymous - 27-12-2008, 03:53
| pawliku napisał/a: | | Deo napisał/a: | | pawliku, a idz ty materialistyczny kociambrze w kapelotach | ja ni panimaju twego języka |
panimaju panimaju i to dobrze albo z ciebie taki slazok jak ze mnie pyra
|
|
|