To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 03:46

jacek11 napisał/a:
Wiecie,że rekord spamowania w NM został pobity?
taaaaa a kto to taki :D
Anonymous - 27-12-2008, 03:46

3 2 1... znikam <znikl>
jacek11 - 27-12-2008, 03:46

pawliku napisał/a:
aaaaaaa to znaczy że jacek jest młodszy odemnie ??


wierz mi że chciałbym 8)

pawliku - 27-12-2008, 03:47

deo a ty nie podrywaj panienki od colta :D :D
Anonymous - 27-12-2008, 03:48

pawliku, ja ? :shock: ja tylko oferuje swoja pomoc :oops:
jacek11 - 27-12-2008, 03:48

Deo napisał/a:
3 2 1... znikam <znikl>

jak magik jakiś :shock:

pawliku - 27-12-2008, 03:49

jacek11 napisał/a:
pawliku napisał/a:
aaaaaaa to znaczy że jacek jest młodszy odemnie ??


wierz mi że chciałbym 8)
eeeeeeeee 32 lata to nie dużo :)
Anonymous - 27-12-2008, 03:49

jacek11, ajak ja sie poawiam i znikam ale teraz powiedzcie mi dobranoc bo nie pojde :P

[ Dodano: 27-12-2008, 03:49 ]
Dobranoc Deo

pawliku - 27-12-2008, 03:49

Deo napisał/a:
pawliku, ja ? ja tylko oferuje swoja pomoc
tak trzymaj i ani kroku dalej :P :P :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Anonymous - 27-12-2008, 03:50

Dobranoc Pawel:) dobranoc jakcek :)

[ Dodano: 27-12-2008, 03:50 ]
pawliku, ja juz wiem co i jak mam robic nie musisz mnie uczyc :P

pawliku - 27-12-2008, 03:50

Dobranoc Ser (gouda) Deo :lol: :lol:
Anonymous - 27-12-2008, 03:51

pawliku, a idz ty materialistyczny kociambrze w kapelotach
pawliku - 27-12-2008, 03:52

Deo napisał/a:
pawliku, a idz ty materialistyczny kociambrze w kapelotach
ja ni panimaju twego języka :D
jacek11 - 27-12-2008, 03:52

Deo napisał/a:
jacek11, ajak ja sie poawiam i znikam ale teraz powiedzcie mi dobranoc bo nie pojde :P


to może ja też pójdę,oglądnę czy nie ma nieproszonych gości,i spadam gnić.
rano z żoną do sklepiku muszę śmigać :(

Dobranoc :)

Anonymous - 27-12-2008, 03:53

pawliku napisał/a:
Deo napisał/a:
pawliku, a idz ty materialistyczny kociambrze w kapelotach
ja ni panimaju twego języka :D

panimaju panimaju i to dobrze albo z ciebie taki slazok jak ze mnie pyra :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group