To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 27-12-2008, 03:53

ehhhhhh to co ja też sie zmywam dobranoc i na dzień dzisiejszy zaamykam











EVO :D :D :lol:

Anonymous - 27-12-2008, 03:54

dobranoc po raz ostatni :)
pawliku - 27-12-2008, 03:54

ijeeeeeeee znowu :D
Anonymous - 27-12-2008, 03:55

pawliku, doczytales na poprzedniej stronie ? :D
jacek11 - 27-12-2008, 03:55

Echhh,zamknął,a światła nie zgasił...

Pstryk

Anonymous - 27-12-2008, 03:56

dobra mlody my tez mykamy szkodac gadac o niczym lepiej sie wyspac ty masz wolne zas pospisz do 14 :P
pawliku - 27-12-2008, 03:57

Deo napisał/a:
pawliku, doczytales na poprzedniej stronie ?
doczytałem ale ja nie jestem slązok :)
jacek11 napisał/a:
Echhh,zamknął,a światła nie zgasił...
teeeeee to moja rola zapal je z powrotem bo nie wiem ka jest pstryczek :D
Anonymous - 27-12-2008, 03:58

gg off skype off mitsumaniaki.com off Deo też off :D
pawliku - 27-12-2008, 04:02

pffff pawliku OFF i dobrze że sie kawy nie napiłem :)

[ Dodano: 27-12-2008, 04:03 ]
ooooooo co was sie nagle o czwartej tak dużo wzieło

[ Dodano: 28-12-2008, 00:01 ]
EVOOOOOOOOOOO :P







PIERWSZY :D

sruba - 28-12-2008, 00:06

pawliku, ty baranie wystraszyles spiryt :evil:
pawliku - 28-12-2008, 00:07

Sruba napisał/a:
pawliku, ty baranie wystraszyles spiryt
kto wystraszył ten wystraszył :evil:
sruba - 28-12-2008, 00:08

a kto wyjechal z robieniem "takich" fotek ? :evil: :P :lol:
Juiceman - 28-12-2008, 00:08

AVE

[ Dodano: 28-12-2008, 00:09 ]
pawliku napisał/a:
Sruba napisał/a:
pawliku, ty baranie wystraszyles spiryt
kto wystraszył ten wystraszył :evil:


Sruba dostał już blokade konta :?: :P :wink:

pawliku - 28-12-2008, 00:09

Sruba napisał/a:
a kto wyjechal z robieniem "takich" fotek ?
a no ja :lol: ,a kto zażyczył sobie fotki normalnie jak byś nie wyżyty był :lol: :lol: :D :D

[ Dodano: 28-12-2008, 00:10 ]
Juiceman napisał/a:
Sruba dostał już blokade konta
dobrze mu tak :P

[ Dodano: 28-12-2008, 00:11 ]
eee no wszem i wobec spiryt I'm SORRY :biggrin:

jacek11 - 28-12-2008, 00:12

Jakoś tu dzisiaj spokojnie 8)

wczoraj o tej porze były dwie strony zapisane :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group