Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 27-12-2008, 03:53
ehhhhhh to co ja też sie zmywam dobranoc i na dzień dzisiejszy zaamykam
EVO
Anonymous - 27-12-2008, 03:54
dobranoc po raz ostatni
pawliku - 27-12-2008, 03:54
ijeeeeeeee znowu
Anonymous - 27-12-2008, 03:55
pawliku, doczytales na poprzedniej stronie ?
jacek11 - 27-12-2008, 03:55
Echhh,zamknął,a światła nie zgasił...
Pstryk
Anonymous - 27-12-2008, 03:56
dobra mlody my tez mykamy szkodac gadac o niczym lepiej sie wyspac ty masz wolne zas pospisz do 14
pawliku - 27-12-2008, 03:57
| Deo napisał/a: | | pawliku, doczytales na poprzedniej stronie ? | doczytałem ale ja nie jestem slązok | jacek11 napisał/a: | | Echhh,zamknął,a światła nie zgasił... | teeeeee to moja rola zapal je z powrotem bo nie wiem ka jest pstryczek
Anonymous - 27-12-2008, 03:58
gg off skype off mitsumaniaki.com off Deo też off
pawliku - 27-12-2008, 04:02
pffff pawliku OFF i dobrze że sie kawy nie napiłem
[ Dodano: 27-12-2008, 04:03 ]
ooooooo co was sie nagle o czwartej tak dużo wzieło
[ Dodano: 28-12-2008, 00:01 ]
EVOOOOOOOOOOO
PIERWSZY
sruba - 28-12-2008, 00:06
pawliku, ty baranie wystraszyles spiryt
pawliku - 28-12-2008, 00:07
| Sruba napisał/a: | | pawliku, ty baranie wystraszyles spiryt | kto wystraszył ten wystraszył
sruba - 28-12-2008, 00:08
a kto wyjechal z robieniem "takich" fotek ?
Juiceman - 28-12-2008, 00:08
AVE
[ Dodano: 28-12-2008, 00:09 ]
| pawliku napisał/a: | | Sruba napisał/a: | | pawliku, ty baranie wystraszyles spiryt | kto wystraszył ten wystraszył |
Sruba dostał już blokade konta
pawliku - 28-12-2008, 00:09
| Sruba napisał/a: | | a kto wyjechal z robieniem "takich" fotek ? | a no ja ,a kto zażyczył sobie fotki normalnie jak byś nie wyżyty był
[ Dodano: 28-12-2008, 00:10 ]
| Juiceman napisał/a: | | Sruba dostał już blokade konta | dobrze mu tak
[ Dodano: 28-12-2008, 00:11 ]
eee no wszem i wobec spiryt I'm SORRY
jacek11 - 28-12-2008, 00:12
Jakoś tu dzisiaj spokojnie
wczoraj o tej porze były dwie strony zapisane
|
|
|