To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

sruba - 28-12-2008, 00:12

pawliku napisał/a:
a kto zażyczył sobie fotki normalnie jak byś nie wyżyty był


zyczenie fotek, to jedno.
proponowanie "takich" fotek, to drugie.

a co do wyzycia - jam tylko koneser kobiecego piekna...
a nie napalony malolat :lol:

Juiceman napisał/a:
Sruba dostał już blokade konta


nie mozna zablokowac czegos, czego nie ma :twisted:

Cezar - 28-12-2008, 00:13

podpisuje liste obecnosci i znikam do wyra bo rano do pracy :|


ave :D

pawliku - 28-12-2008, 00:13

Dobrej nocki :)

[ Dodano: 28-12-2008, 00:14 ]
i poszło 400 postów :D :D

[ Dodano: 28-12-2008, 00:15 ]
uwaga spiryt już podgląda :P

[ Dodano: 28-12-2008, 00:16 ]
eeeeeenooooooooo panowie co tak powoli piszecie bo mi posty łączy

Juiceman - 28-12-2008, 00:17

3maj sie Cezar:)

Pawliku uważaj, bo się na rente pchasz:P Zaraz dostaniesz ciętą ripostę mistrza henia i koniec będzie a do 500 postów jeszcze troche xD

pawliku - 28-12-2008, 00:18

Juiceman napisał/a:
Pawliku uważaj, bo się na rente pchasz:P
dobra siedze już cicho :D :)

[ Dodano: 28-12-2008, 00:18 ]
wracam za 5 min ide się umyć :)

jacek11 - 28-12-2008, 00:19

pawliku napisał/a:
uwaga spiryt już podgląda :P


To co?uciekamy :?: :D

A tak na serio,to zapraszamy do pogawędki :)

Juiceman - 28-12-2008, 00:20

To gdzie uciekamy ^^ xD
spiryt - 28-12-2008, 00:21

tja...podejrzewałam , że z facetami kobieta o autach nie pogada tak łatwo :)
jacek11 - 28-12-2008, 00:22

Dzień dobry Agnieszko :)
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:23

spiryt, się nie przejmuj :D
A skoro już tu zawitałaś - to nie wiem czy znasz tutejsze reguły i bynajmniej nie chodzi o foty ;)

Bry :P

sruba - 28-12-2008, 00:23

spiryt, pogada jak najbardziej powaznie, ale to nie to podforum :P
zerknij tu

spiryt - 28-12-2008, 00:24

hmm...tzn?
Cytat:
to nie wiem czy znasz tutejsze reguły i bynajmniej nie chodzi o foty ;)

jacek11 - 28-12-2008, 00:24

Na dobrą sprawę,w tym topicu mało się pisze o samochodach 8)
sruba - 28-12-2008, 00:25

Na dobrą sprawę , na tym podforum mało się pisze o samochodach 8)
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:26

spiryt napisał/a:
hmm...tzn?

Co najmniej skrzynka piwa dla każdego piszącego :D - chyba że masz białą butelkę :D :twisted:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group