Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
sruba - 28-12-2008, 00:12
| pawliku napisał/a: | | a kto zażyczył sobie fotki normalnie jak byś nie wyżyty był |
zyczenie fotek, to jedno.
proponowanie "takich" fotek, to drugie.
a co do wyzycia - jam tylko koneser kobiecego piekna...
a nie napalony malolat
| Juiceman napisał/a: | | Sruba dostał już blokade konta |
nie mozna zablokowac czegos, czego nie ma
Cezar - 28-12-2008, 00:13
podpisuje liste obecnosci i znikam do wyra bo rano do pracy
ave
pawliku - 28-12-2008, 00:13
Dobrej nocki
[ Dodano: 28-12-2008, 00:14 ]
i poszło 400 postów
[ Dodano: 28-12-2008, 00:15 ]
uwaga spiryt już podgląda
[ Dodano: 28-12-2008, 00:16 ]
eeeeeenooooooooo panowie co tak powoli piszecie bo mi posty łączy
Juiceman - 28-12-2008, 00:17
3maj sie Cezar:)
Pawliku uważaj, bo się na rente pchasz:P Zaraz dostaniesz ciętą ripostę mistrza henia i koniec będzie a do 500 postów jeszcze troche xD
pawliku - 28-12-2008, 00:18
| Juiceman napisał/a: | | Pawliku uważaj, bo się na rente pchasz:P | dobra siedze już cicho
[ Dodano: 28-12-2008, 00:18 ]
wracam za 5 min ide się umyć
jacek11 - 28-12-2008, 00:19
| pawliku napisał/a: | uwaga spiryt już podgląda |
To co?uciekamy
A tak na serio,to zapraszamy do pogawędki
Juiceman - 28-12-2008, 00:20
To gdzie uciekamy ^^ xD
spiryt - 28-12-2008, 00:21
tja...podejrzewałam , że z facetami kobieta o autach nie pogada tak łatwo
jacek11 - 28-12-2008, 00:22
Dzień dobry Agnieszko
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:23
spiryt, się nie przejmuj
A skoro już tu zawitałaś - to nie wiem czy znasz tutejsze reguły i bynajmniej nie chodzi o foty
Bry
sruba - 28-12-2008, 00:23
spiryt, pogada jak najbardziej powaznie, ale to nie to podforum
zerknij tu
spiryt - 28-12-2008, 00:24
hmm...tzn?
| Cytat: | to nie wiem czy znasz tutejsze reguły i bynajmniej nie chodzi o foty |
jacek11 - 28-12-2008, 00:24
Na dobrą sprawę,w tym topicu mało się pisze o samochodach
sruba - 28-12-2008, 00:25
Na dobrą sprawę , na tym podforum mało się pisze o samochodach
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:26
| spiryt napisał/a: | | hmm...tzn? |
Co najmniej skrzynka piwa dla każdego piszącego - chyba że masz białą butelkę
|
|
|