Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
spiryt - 28-12-2008, 00:27
no podejrzewam:) Choc znam i takich co cala dobe by o autach gadali. Zresztą to jest dział OT:)
jacek11 - 28-12-2008, 00:27
| Marcin-Krak napisał/a: |
Co najmniej skrzynka piwa dla każdego piszącego - chyba że masz białą butelkę |
A ten już zaczyna
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:27
Sruba, a za ostatnie wyniki w typerze - to nie gadam z Tobą
Juiceman - 28-12-2008, 00:27
Heh niezapomniane te reguły odbiór dopiero 28 sierpnia xD
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:28
| jacek11 napisał/a: | A ten już zaczyna |
Najważniejsze, że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy
A biała butelka musi się pojawić od czasu do czasu
sruba - 28-12-2008, 00:29
| Marcin-Krak napisał/a: | chyba że masz białą butelkę |
ew. białe myszki
a pawlika sam osobiście uduszę swoimi wytatuowanymi łapskami za ten nietakt
pawliku - 28-12-2008, 00:29
WRÓCIŁEM
jacek11 - 28-12-2008, 00:29
| Marcin-Krak napisał/a: | A biała butelka musi się pojawić od czasu do czasu |
się rozumie
pawliku - 28-12-2008, 00:30
| Sruba napisał/a: | | a pawlika sam osobiście uduszę swoimi wytatuowanymi łapskami za ten nietakt | uuuuuuu z gdańska masz daleko
jacek11 - 28-12-2008, 00:31
pawliku, uciekaj
bo Ci się tatuaże odbiją na pewnej części ciała
spiryt - 28-12-2008, 00:31
może po prostu kobiet do klubu nie powinniscie dopuszczac?
sruba - 28-12-2008, 00:31
| pawliku napisał/a: | | uuuuuuu z gdańska masz daleko |
wybiorę się na delegacje
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:32
| pawliku napisał/a: | uuuuuuu z gdańska masz daleko |
żebyś się nie zdziwił
Ale swoją droga to, trochę zimnej wody się może przydać - mało jest kobiet na Forum. więc nie zniechęcać ich
pawliku - 28-12-2008, 00:32
alkoholiki jedne ino o białej butelce i skrzynkach piwa ew.o białych myszkach
sruba - 28-12-2008, 00:33
| spiryt napisał/a: | może po prostu kobiet do klubu nie powinniscie dopuszczac? |
ale nikt tu masochista nie jest
zreszta kobiety lagodza obyczaje
|
|
|