To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

spiryt - 28-12-2008, 00:27

no podejrzewam:) Choc znam i takich co cala dobe by o autach gadali. Zresztą to jest dział OT:)
jacek11 - 28-12-2008, 00:27

Marcin-Krak napisał/a:

Co najmniej skrzynka piwa dla każdego piszącego :D - chyba że masz białą butelkę :D :twisted:


A ten już zaczyna :D

Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:27

Sruba, a za ostatnie wyniki w typerze - to nie gadam z Tobą :P
Juiceman - 28-12-2008, 00:27

Heh niezapomniane te reguły odbiór dopiero 28 sierpnia xD
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:28

jacek11 napisał/a:
A ten już zaczyna :D

Najważniejsze, że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy :D
A biała butelka musi się pojawić od czasu do czasu :P

sruba - 28-12-2008, 00:29

Marcin-Krak napisał/a:
chyba że masz białą butelkę :D :twisted:


ew. białe myszki :lol:

a pawlika sam osobiście uduszę swoimi wytatuowanymi łapskami za ten nietakt :twisted:

pawliku - 28-12-2008, 00:29

WRÓCIŁEM :D :D
jacek11 - 28-12-2008, 00:29

Marcin-Krak napisał/a:
A biała butelka musi się pojawić od czasu do czasu :P


się rozumie :twisted:

pawliku - 28-12-2008, 00:30

Sruba napisał/a:
a pawlika sam osobiście uduszę swoimi wytatuowanymi łapskami za ten nietakt
uuuuuuu z gdańska masz daleko :P
jacek11 - 28-12-2008, 00:31

pawliku, uciekaj :!:
bo Ci się tatuaże odbiją na pewnej części ciała :wink:

spiryt - 28-12-2008, 00:31

może po prostu kobiet do klubu nie powinniscie dopuszczac? :P
sruba - 28-12-2008, 00:31

pawliku napisał/a:
uuuuuuu z gdańska masz daleko


wybiorę się na delegacje :twisted:

Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:32

pawliku napisał/a:
uuuuuuu z gdańska masz daleko :P

żebyś się nie zdziwił :P

Ale swoją droga to, trochę zimnej wody się może przydać - mało jest kobiet na Forum. więc nie zniechęcać ich :roll:

pawliku - 28-12-2008, 00:32

alkoholiki jedne ino o białej butelce i skrzynkach piwa ew.o białych myszkach :D
sruba - 28-12-2008, 00:33

spiryt napisał/a:
może po prostu kobiet do klubu nie powinniscie dopuszczac? :P


ale nikt tu masochista nie jest :roll:

zreszta kobiety lagodza obyczaje :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group