To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

pawliku - 28-12-2008, 00:33

jacek11 napisał/a:
pawliku, uciekaj
bo Ci się tatuaże odbiją na pewnej części ciała
eeeeeeeee fajnie bede jak ten z prison break :)

[ Dodano: 28-12-2008, 00:33 ]
ijeeeeee pierwszy :D

jacek11 - 28-12-2008, 00:33

Cytat:
może po prostu kobiet do klubu nie powinniscie dopuszczac? :P


A to z jakiego powodu?

Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:33

spiryt napisał/a:
może po prostu kobiet do klubu nie powinniscie dopuszczac? :P

To nie jest dobry pomysł :P

pawliku napisał/a:
alkoholiki jedne ino o białej butelce i skrzynkach piwa ew.o białych myszkach :D

Oj stąpasz po cienkiej linii ... nie zmuszaj do używania ciętych ripost :P

sruba - 28-12-2008, 00:34

i zapomnialem: wnosza ten delikatny powiew uroku i piekna w kraine smarow i smrodu benzyny :D
jacek11 - 28-12-2008, 00:34

pawliku napisał/a:
eeeeeeeee fajnie bede jak ten z prison break :)


tylko tamten się ruszał :D

pawliku - 28-12-2008, 00:34

Marcin-Krak napisał/a:
Oj stąpasz po cienkiej linii ... nie zmuszaj do używania ciętych ripost
eeeeeeeeeee dobra zamkne sie :)
spiryt - 28-12-2008, 00:35

bo się zachować nie umiecie. Co , jak kobieta to nie może samochodów lubić?
pawliku - 28-12-2008, 00:35

jacek11 napisał/a:
tylko tamten się ruszał
ja sie też bede ruszał jak mnie bedą zakopywali :P
jacek11 - 28-12-2008, 00:36

pawliku napisał/a:
eeeeeeeeeee dobra zamkne sie :)


nie bądż mięczakiem :?

pawliku - 28-12-2008, 00:36

spiryt napisał/a:
bo się zachować nie umiecie.
Kto :?: :?: my :?: :?: ależ umiemy :D
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:37

spiryt napisał/a:
bo się zachować nie umiecie. Co , jak kobieta to nie może samochodów lubić?

No proszę koleżankę przeprosić :P
Jak małe dzieci normalnie :D
Można - każdy lubi co innego. :mrgreen:

pawliku - 28-12-2008, 00:38

jacek11 napisał/a:
nie bądż mięczakiem
no i nie wiem kogo mam słuchać hmmmm.. nikogo nie posłucham to jest off topic i bede sobie robił co mi sie podoba :D
jacek11 - 28-12-2008, 00:39

Cytat:
bo się zachować nie umiecie. Co , jak kobieta to nie może samochodów lubić?


Jesteś przewrażliwiona :wink:

Po prostu po całym dniu gatki o samochodach
chcemy pogadać o np.alkocholu :twisted:

spiryt - 28-12-2008, 00:39

dobra, tym razem jeszcze wam wybaczę. Mistrzami pierwszego dobrego wrażenia to nie zostaniecie :P
pawliku - 28-12-2008, 00:39

jacek11 napisał/a:
alkocholu
idz sie napij a nie gadaj :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group