Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
pawliku - 28-12-2008, 00:33
| jacek11 napisał/a: | pawliku, uciekaj
bo Ci się tatuaże odbiją na pewnej części ciała | eeeeeeeee fajnie bede jak ten z prison break
[ Dodano: 28-12-2008, 00:33 ]
ijeeeeee pierwszy
jacek11 - 28-12-2008, 00:33
| Cytat: | może po prostu kobiet do klubu nie powinniscie dopuszczac? |
A to z jakiego powodu?
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:33
| spiryt napisał/a: | może po prostu kobiet do klubu nie powinniscie dopuszczac? |
To nie jest dobry pomysł
| pawliku napisał/a: | alkoholiki jedne ino o białej butelce i skrzynkach piwa ew.o białych myszkach |
Oj stąpasz po cienkiej linii ... nie zmuszaj do używania ciętych ripost
sruba - 28-12-2008, 00:34
i zapomnialem: wnosza ten delikatny powiew uroku i piekna w kraine smarow i smrodu benzyny
jacek11 - 28-12-2008, 00:34
| pawliku napisał/a: | eeeeeeeee fajnie bede jak ten z prison break |
tylko tamten się ruszał
pawliku - 28-12-2008, 00:34
| Marcin-Krak napisał/a: | | Oj stąpasz po cienkiej linii ... nie zmuszaj do używania ciętych ripost | eeeeeeeeeee dobra zamkne sie
spiryt - 28-12-2008, 00:35
bo się zachować nie umiecie. Co , jak kobieta to nie może samochodów lubić?
pawliku - 28-12-2008, 00:35
| jacek11 napisał/a: | | tylko tamten się ruszał | ja sie też bede ruszał jak mnie bedą zakopywali
jacek11 - 28-12-2008, 00:36
| pawliku napisał/a: | eeeeeeeeeee dobra zamkne sie |
nie bądż mięczakiem
pawliku - 28-12-2008, 00:36
| spiryt napisał/a: | | bo się zachować nie umiecie. | Kto my ależ umiemy
Marcin-Krak - 28-12-2008, 00:37
| spiryt napisał/a: | | bo się zachować nie umiecie. Co , jak kobieta to nie może samochodów lubić? |
No proszę koleżankę przeprosić
Jak małe dzieci normalnie
Można - każdy lubi co innego.
pawliku - 28-12-2008, 00:38
| jacek11 napisał/a: | | nie bądż mięczakiem | no i nie wiem kogo mam słuchać hmmmm.. nikogo nie posłucham to jest off topic i bede sobie robił co mi sie podoba
jacek11 - 28-12-2008, 00:39
| Cytat: | | bo się zachować nie umiecie. Co , jak kobieta to nie może samochodów lubić? |
Jesteś przewrażliwiona
Po prostu po całym dniu gatki o samochodach
chcemy pogadać o np.alkocholu
spiryt - 28-12-2008, 00:39
dobra, tym razem jeszcze wam wybaczę. Mistrzami pierwszego dobrego wrażenia to nie zostaniecie
pawliku - 28-12-2008, 00:39
| jacek11 napisał/a: | | alkocholu | idz sie napij a nie gadaj
|
|
|