To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

jacek11 - 28-12-2008, 00:40

pawliku napisał/a:
i bede sobie robił co mi sie podoba :D


będą z Ciebie ludzie 8)

pawliku - 28-12-2008, 00:41

spiryt napisał/a:
dobra, tym razem jeszcze wam wybaczę
:finga: :prayer:
jacek11 - 28-12-2008, 00:42

spiryt napisał/a:
Mistrzami pierwszego dobrego wrażenia to nie zostaniecie :P


Może zostaniemy mistrzami drugiego wrażenia :wink:

pawliku - 28-12-2008, 00:42

jacek11 napisał/a:
będą z Ciebie ludzie
aaaaa widzisz :D
sruba - 28-12-2008, 00:43

spiryt napisał/a:
Mistrzami pierwszego dobrego wrażenia to nie zostaniecie :P


zyskujemy przy blizszym poznaniu :P

pawliku - 28-12-2008, 00:44

Sruba napisał/a:
zyskujemy przy blizszym poznaniu
już chciałem coś napisać ale sie powstrzymałem :P
sruba - 28-12-2008, 00:46

dzisiaj cos kiepsko idzie...
ide jarac :p

Juiceman - 28-12-2008, 00:47

Chwile mnie nie ma i już 2 strony zmajstrowaliście heh :biggrin:
pawliku - 28-12-2008, 00:47

Sruba napisał/a:
ide jarac
a już myslałem że napalony jesteś :)
jacek11 - 28-12-2008, 00:48

Sruba napisał/a:
ide jarac :p


pal,pal,nowy rok niebawem :twisted:

[ Dodano: 28-12-2008, 00:49 ]
Juiceman napisał/a:
Chwile mnie nie ma i już 2 strony zmajstrowaliście heh :biggrin:


trzeba pospamować,bo pawliku grazi że mnie dzisiaj dogoni w postach :lol:

pawliku - 28-12-2008, 00:50

jacek11 napisał/a:
Sruba napisał/a:
ide jarac :p


pal,pal,nowy rok niebawem :twisted:
aaaaa no tak zapomniałem przecież ty rzucasz palenie po nowym roku :)

[ Dodano: 28-12-2008, 00:51 ]
jacek11 napisał/a:
trzeba pospamować,bo pawliku grazi że mnie dzisiaj dogoni w postach
oooooooo a taki niechętny byłeś :P
jacek11 - 28-12-2008, 00:52

pawliku napisał/a:
oooooooo a taki niechętny byłeś :P


zależy na co 8)

pawliku - 28-12-2008, 00:55

jacek11 napisał/a:
zależy na co
no a na co oczywiście że na spamowanie :D
jacek11 - 28-12-2008, 00:57

pawliku napisał/a:
no a na co oczywiście że na spamowanie :D


nie będę się zapierał 8)

czy koleżanka Agnieszka jest tu jeszcze z nami :?:

pawliku - 28-12-2008, 00:58

jacek11 napisał/a:
nie będę się zapierał
masz jakieś nieludzkie myśli :P

[ Dodano: 28-12-2008, 01:01 ]
oooooo karolek sie pojawił :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group