Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
jacek11 - 28-12-2008, 00:40
| pawliku napisał/a: | i bede sobie robił co mi sie podoba |
będą z Ciebie ludzie
pawliku - 28-12-2008, 00:41
| spiryt napisał/a: | | dobra, tym razem jeszcze wam wybaczę |
jacek11 - 28-12-2008, 00:42
| spiryt napisał/a: | Mistrzami pierwszego dobrego wrażenia to nie zostaniecie |
Może zostaniemy mistrzami drugiego wrażenia
pawliku - 28-12-2008, 00:42
| jacek11 napisał/a: | | będą z Ciebie ludzie | aaaaa widzisz
sruba - 28-12-2008, 00:43
| spiryt napisał/a: | Mistrzami pierwszego dobrego wrażenia to nie zostaniecie |
zyskujemy przy blizszym poznaniu
pawliku - 28-12-2008, 00:44
| Sruba napisał/a: | | zyskujemy przy blizszym poznaniu | już chciałem coś napisać ale sie powstrzymałem
sruba - 28-12-2008, 00:46
dzisiaj cos kiepsko idzie...
ide jarac
Juiceman - 28-12-2008, 00:47
Chwile mnie nie ma i już 2 strony zmajstrowaliście heh
pawliku - 28-12-2008, 00:47
| Sruba napisał/a: | | ide jarac | a już myslałem że napalony jesteś
jacek11 - 28-12-2008, 00:48
| Sruba napisał/a: | ide jarac |
pal,pal,nowy rok niebawem
[ Dodano: 28-12-2008, 00:49 ]
| Juiceman napisał/a: | Chwile mnie nie ma i już 2 strony zmajstrowaliście heh |
trzeba pospamować,bo pawliku grazi że mnie dzisiaj dogoni w postach
pawliku - 28-12-2008, 00:50
| jacek11 napisał/a: | | Sruba napisał/a: | ide jarac |
pal,pal,nowy rok niebawem | aaaaa no tak zapomniałem przecież ty rzucasz palenie po nowym roku
[ Dodano: 28-12-2008, 00:51 ]
| jacek11 napisał/a: | | trzeba pospamować,bo pawliku grazi że mnie dzisiaj dogoni w postach | oooooooo a taki niechętny byłeś
jacek11 - 28-12-2008, 00:52
| pawliku napisał/a: | oooooooo a taki niechętny byłeś |
zależy na co
pawliku - 28-12-2008, 00:55
| jacek11 napisał/a: | | zależy na co | no a na co oczywiście że na spamowanie
jacek11 - 28-12-2008, 00:57
| pawliku napisał/a: | no a na co oczywiście że na spamowanie |
nie będę się zapierał
czy koleżanka Agnieszka jest tu jeszcze z nami
pawliku - 28-12-2008, 00:58
| jacek11 napisał/a: | | nie będę się zapierał | masz jakieś nieludzkie myśli
[ Dodano: 28-12-2008, 01:01 ]
oooooo karolek sie pojawił
|
|
|