To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00

jacek11 - 28-12-2008, 01:01

pawliku napisał/a:
masz jakieś nieludzkie myśli :P


zapierał,w sensie wypierał ochoty na spamowanie :P

karolgt - 28-12-2008, 01:01

EVO :D

oj widze ze se RB posypaly :P
spamery jedne, ładnie to tak? nie dosc ze nie a temat to niekulturalnie :P :P

pawliku - 28-12-2008, 01:02

jacek11 napisał/a:
czy koleżanka Agnieszka jest tu jeszcze z nami
koleżanka Agnieszka chyba doczytuje NM bo szybko piszemy :D

[ Dodano: 28-12-2008, 01:02 ]
karolgt napisał/a:
spamery jedne, ładnie to tak? nie dosc ze nie a temat to niekulturalnie
odczep sie odemnie :evil:
jacek11 - 28-12-2008, 01:03

karolgt napisał/a:
EVO :D


Bry :)

spiryt - 28-12-2008, 01:03

a co chcecie po mesku pogadac :P ??
karolgt - 28-12-2008, 01:04

spiryt napisał/a:
a co chcecie po mesku pogadac :P ??


nieeee my tak nie umiemy :P

pawliku - 28-12-2008, 01:04

spiryt napisał/a:
a co chcecie po mesku pogadac
a o czym by koleżanka chciała pogadać dostosujemy sie :P
jacek11 - 28-12-2008, 01:04

Cytat:
odczep sie odemnie :evil:


a ja od razu mówiłem że dzisiaj jakiś nerwowy :D

karolgt - 28-12-2008, 01:05

jacek11 napisał/a:
Cytat:
odczep sie odemnie :evil:


a ja od razu mówiłem że dzisiaj jakiś nerwowy :D


to przez ten wątek o pięknych kobietach :D

pawliku - 28-12-2008, 01:05

jacek11 napisał/a:
a ja od razu mówiłem że dzisiaj jakiś nerwowy
ty też sie odczep :evil: sie podniecają że RB dostałem

[ Dodano: 28-12-2008, 01:06 ]
karolgt napisał/a:
to przez ten wątek o pięknych kobietach
kurcze zatkaj sie :lol:
spiryt - 28-12-2008, 01:07

na razie szukam tego drugiego wrażenia o was...A jak chcecie po mesku to moze nie bede sie wtracac, zeby nie przeszkadac :P
sruba - 28-12-2008, 01:07

wrocilem :twisted:
karolgt - 28-12-2008, 01:07

pawliku napisał/a:
jacek11 napisał/a:
a ja od razu mówiłem że dzisiaj jakiś nerwowy
ty też sie odczep :evil: sie podniecają że RB dostałem

[ Dodano: 28-12-2008, 01:06 ]
karolgt napisał/a:
to przez ten wątek o pięknych kobietach
kurcze zatkaj sie :lol:


prawda boli :?: :P :P

jacek11 - 28-12-2008, 01:08

Cytat:
ty też sie odczep :evil: sie podniecają że RB dostałem


prawdziwi faceci podniecają się na dwa sposoby

1-Kobiety,
2-samochody

aczkolwiek kolejność w różnych przypadkach może być różna :)

sruba - 28-12-2008, 01:09

spiryt napisał/a:
na razie szukam tego drugiego wrażenia o was...


Tutaj masz drugie wrażenie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group