Off Topic - KˇCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Cezar - 28-03-2007, 03:35
| Robson86 napisał/a: | | Jaki wynik obstawiacie |
Oczywiscie wygrana bialo-czerwonych, innej opcji brak
Robson86 - 28-03-2007, 03:44
| Cezar napisał/a: | | Oczywiscie wygrana bialo-czerwonych, innej opcji brak |
trafna odpowiedz hehe
miejmy nadzieje ze Benhaker powolal dobry squad
łoki ja lece=>za 2 godzinki musze wstawac...ehhh
Dobranoc
Cezar - 28-03-2007, 03:45
Kolorowych zycze
karolgt - 28-03-2007, 04:31
dobranoc ;]
Adaho_krak - 29-03-2007, 00:17
PSTRYK OTWIERAM i to na dzi¶ tyle DOBRANOC
McDoune - 29-03-2007, 00:29
Te s±siad, pamiętaj ze mn±, żebym Ci nigdy samochodu nie pożyczał
również witam wszystkich
karolgt - 29-03-2007, 00:36
| adaho_krak napisał/a: | :idea: PSTRYK OTWIERAM i to na dzi¶ tyle DOBRANOC |
no co Ty tak wczesnie
ja witam wszystkich, i pewnie znowu do ~3-4 posiedze a potem znowu pojde spac taki:
Cezar - 29-03-2007, 00:48
AVE
Nocne ludki
McDoune - 29-03-2007, 02:47
no to dobranocka
Cezar - 29-03-2007, 04:23
To sie zasiedzialem
Pora spac
harpagan - 30-03-2007, 00:00
to ja psssssssssssstryk i juz
Grze¶ku - 30-03-2007, 00:04
ahoy!
kto jeszcze nie ¶pi łapka do góry
Cezar - 30-03-2007, 01:27
| Grze¶ku napisał/a: | | kto jeszcze nie ¶pi łapka do góry |
AVE
Grze¶ku - 30-03-2007, 02:05
| Cezar napisał/a: | AVE |
Cezar
co jak co, ale na zlocie (będziesz ?) musimy AVE zrobić na dwie nogi
Cezar - 30-03-2007, 02:15
Grze¶ku, tak jest
Moze byc na dwie nogi, a nawet i na cztery kola
Z przykroscia ide spac, bo rano musze wstac
Dobranocka
|
|
|