Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Rafal_Szczecin - 31-03-2007, 01:02
dobranoc .
wszystkim zycze wszystkiego najlepszego, a przedewszystkim chyba zdrowka, bo to najwazniejsze bo z reszta jakos mozna sobie poradzic . pap
karolgt - 31-03-2007, 01:20
pogralem w NFS'a
czas przegladnac forum
Cezar - 31-03-2007, 01:38
zawijam do wyra, pora isc spac
Matejko - 31-03-2007, 02:09
ale buba
prawie weekend
prawie nawalony
ide spac
prawie
Marcin-Krak - 01-04-2007, 00:00
Witam.
Zapalam
McDoune - 01-04-2007, 00:03
witam i o zdrowie pytam
Marcin-Krak - 01-04-2007, 00:07
McDoune, a Ty nie w pracy
Cóż za zaszczyt że tu zawitałeś
McDoune - 01-04-2007, 00:10
| Marcin-Krak napisał/a: | McDoune, a Ty nie w pracy |
no bez przesady, z roboty na ogól przed 22 udaje się wybyć
karolgt - 01-04-2007, 00:10
Rowniez witam :]
Marcin-Krak - 01-04-2007, 00:12
| McDoune napisał/a: | no bez przesady, z roboty na ogól przed 22 udaje się wybyć |
No tak - ale zielona duma nie pozwala tu zaglądać
karolgt, witaj - widzę że Ty też spamować zacząłeś
karolgt - 01-04-2007, 00:14
| Marcin-Krak napisał/a: | karolgt, witaj - widzę że Ty też spamować zacząłeś |
nie spamuje, tylko sie kulturalnie witam
harpagan - 01-04-2007, 00:14
Witam pokolenie komputerowe
karolgt - 01-04-2007, 00:17
| harpagan napisał/a: | Witam pokolenie komputerowe |
bez przesady, 10-15 godzin dziennie przed kompem i odrazu pokolenie komputerowe ?:D
harpagan - 01-04-2007, 00:21
Rozmawialem ostatnio ze znajomkiem i doszlismy do tego, ze to nocne granie/internetowanie doprowdzilo do tego ze teraz nie wazne co robiac i tak sie nie chodzi spac o noramlnej porze
McDoune - 01-04-2007, 00:21
| Marcin-Krak napisał/a: | No tak - ale zielona duma nie pozwala tu zaglądać |
normalnie zazdrość przez Ciebie przemawia
| karolgt napisał/a: | | bez przesady, 10-15 godzin dziennie przed kompem i odrazu pokolenie komputerowe ?:D | czasami 20 ale to faktycznie jeszcze o niczym nie świadczt
|
|
|