Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Grześku - 03-04-2007, 01:31
| harpagan napisał/a: | A ja powiem no to naaaara |
teraz mówi się pochwa
lony
Cezar - 03-04-2007, 04:09
Grześku, zgas dzis swiatlo
Dobranoc
Grześku - 03-04-2007, 06:27
mówisz i masz
i można iść do domu
Cezar - 04-04-2007, 01:02
Jakas dziwna cisza dzis jest
AVE
karolgt - 04-04-2007, 01:09
ja jestem, tylko nie zawsze pamietam zeby napisac tutaj
McDoune - 04-04-2007, 01:23
ja jestem i już mnie nie ma
Cezar - 04-04-2007, 01:28
No nareszcie, cos sie tu ruszylo
Marcin-Krak - 05-04-2007, 00:03
To ja się po Cezar, owemu przywitam AVE
Pstryk
Cezar - 05-04-2007, 01:43
No to AVE
McDoune - 06-04-2007, 00:12
szpita ??
nie pogotowie
bry wszystkim
karolgt - 06-04-2007, 00:17
nie szpitam a korzystajac z tego ze jutro mam wolne ide grac w NFS
Marcin-Krak - 06-04-2007, 00:52
Ależ tu ostatnio jest tłumnie
Zatoichii - 06-04-2007, 00:54
Sie nie chce spac to jest tlumnie
Cezar - 06-04-2007, 01:37
AVE
Tradycyjnie czas na zwiedzanie
McDoune - 06-04-2007, 02:02
| Cytat: | nie szpitam a korzystajac z tego ze jutro mam wolne ide grac w NFS |
też jutro wolne i też pogirzyłem, a teraz spadam, do jutra
|
|
|