Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
harpagan - 08-04-2007, 01:34
Hehe
Stara gwardia czuwa ]
O ktorej jedzie Kubica?
Rafal_Szczecin - 08-04-2007, 01:35
nie wiem , nie dzwonil do mnie a mial zadzwonic i powiedziec co i jak ...
harpagan - 08-04-2007, 01:39
Pewnie mu sie POP skonczyl
Rafal_Szczecin - 08-04-2007, 01:41
pewno ta, bo wiesz roaming i te sprawy
[ Dodano: 08-04-2007, 01:43 ]
ok ja znikam . dobranoc
harpagan - 08-04-2007, 01:50
Na mnie tez juz czas
Pzdr1800
McDoune - 08-04-2007, 02:54
hej no dopiero się rozkeręcamy, Kubica o 8AM kupa czasu i piwa do wypicia
Tylko o 6 trzeba ładnie wyglądać (a to boli)
[ Dodano: 08-04-2007, 03:25 ]
dobłanoc
Marcin-Krak - 09-04-2007, 00:03
Co WY jeszcze jecie
Bry
Rafal_Szczecin - 09-04-2007, 00:06
bry
czy tu bija ?
karolgt - 09-04-2007, 00:08
bry...
bija
Rafal_Szczecin - 09-04-2007, 00:10
| karolgt napisał/a: |
bija |
to ja tu nie bede siedziec
Marcin-Krak - 09-04-2007, 00:11
Rafal_Szczecin, Ty tu nie rób z siebie tego zwierzaka co się ma go w koszyku, a za którego niektórzy red bara dostają
karolgt - 09-04-2007, 00:11
a jest tu jakis cwaniak ?
Rafal_Szczecin - 09-04-2007, 00:13
| Marcin-Krak napisał/a: | | _Szczecin, Ty tu nie rób z siebie tego zwierzaka co się ma go w koszyku, a za którego niektórzy red bara dostają |
a jaki to zwierzaczek ?
Marcin-Krak - 09-04-2007, 00:15
| Cytat: | | a jaki to zwierzaczek ? |
Jak śpiewa Kazik : "na głowie kwietny ma wianek - a przed nią bierzy ..."
I tam gdzie te ... - nie będzie Rafałek
Rafal_Szczecin - 09-04-2007, 00:21
beeeeeeeeeee ?
|
|
|