Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
McDoune - 10-04-2007, 02:39
a mnie się udało nie przytyć w te święta, przezornie zrobiłem to jakiś czas wcześniej
Dobranoc wszystkim
Grześku - 11-04-2007, 00:01
ahoy
Marcin-Krak - 11-04-2007, 00:03
dzień dobry wieczór i dobranoc
McDoune - 11-04-2007, 00:04
hej cześć i czołem
Cezar - 11-04-2007, 00:04
No AVE
Grześku - 11-04-2007, 00:05
prawie jak "w szeregu wystąp"
Rafal_Szczecin - 11-04-2007, 00:06
| Grześku napisał/a: | | prawie jak "w szeregu wystąp |
witam
Marcin-Krak - 11-04-2007, 00:07
no widzę że Was tu dużo - więc grzeczni bądźcie
Adios
Grześku - 11-04-2007, 00:12
| Marcin-Krak napisał/a: | więc grzeczni bądźcie |
jak zawsze zresztą
Rafal_Szczecin - 11-04-2007, 00:12
ja tez juz uciekam . jutro do szkolki dobranocka
Zatoichii - 11-04-2007, 00:26
witam, ale tu gwarno tej nocy
Grześku - 11-04-2007, 00:37
wiosna idzie, to i młodzież spać nie może
Cezar - 11-04-2007, 00:38
W zime tez nie spala
Zatoichii - 11-04-2007, 01:06
to ja ide spac, dobranoc
Grześku - 11-04-2007, 01:12
| Zatoichii napisał/a: | | to ja ide spac, dobranoc |
wapniak
|
|
|