Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Rafal_Szczecin - 18-04-2007, 00:03
ide spac
dobranoc siersciuchy
McDoune - 18-04-2007, 00:11
bry
Zatoichii - 18-04-2007, 00:25
Siema
Rafal_Szczecin - 18-04-2007, 01:08
dobranoc powiedzialem
Cezar - 18-04-2007, 01:09
AVE
Marcin-Krak - 19-04-2007, 00:03
dobry
a czy Wy wiecie gdzie będzie Euro 2012
Robson86 - 19-04-2007, 00:13
| Marcin-Krak napisał/a: | | a czy Wy wiecie gdzie będzie Euro 2012 |
cos o Arabii S. slyszalem heheheh
Polska&Ukraina
Pozdroo
Cezar - 19-04-2007, 00:18
| Marcin-Krak napisał/a: | | a czy Wy wiecie gdzie będzie Euro 2012 |
Warszawa, Gdansk, Poznan i Wroclaw
Plus Ukraina
No i witam tradycyjnym AVE
Robson86 - 19-04-2007, 00:24
+ ewentualnie Krakow i Chorzow gdyby powiekszyla sie liczba druzyn do 24ech
zmykam spac...jutro kolejny ciezki dzien
Dobranoc Miski
Marcin-Krak - 19-04-2007, 00:27
wreszcie jakieś fajne drużynki przyjadą Brazylia, Argentyna
McDoune - 19-04-2007, 00:46
| Marcin-Krak napisał/a: | wreszcie jakieś fajne drużynki przyjadą Brazylia, Argentyna |
nio i do tego Stany
Tadżykistan, Uzbekistan....
BRY
Grześku - 19-04-2007, 02:05
ahoy
jak zawsze Polska po prawej stronie Wisły została pominięta ....
no cóż, zawsze lepsze to niż RPA
Cezar - 19-04-2007, 03:03
No to dobranoc tym co jeszcze tu siedza
Grześku - 19-04-2007, 03:26
na przekór oszczędnym - dziś nie gaszę światła. A nóż widelec ktoś przyjdzie nad ranem ...
Arturro ma inną strefę - może nas wziąć z zaskoczenia
Anonymous - 19-04-2007, 05:11
| Grześku napisał/a: | Arturro ma inną strefę - może nas wziąć z zaskoczenia |
dokladnie ale juz tylko do niedzieli bo czas wracac
juz wczesniej to pisalem ze moglbym tu bic rekordy
|
|
|