Off Topic - KĄCIK DLA NOCNYCH MARKÓW CZYNNY 00:00 - 06:00
Rafal_Szczecin - 20-04-2007, 00:18
...
[ Dodano: 20-04-2007, 00:33 ]
dobranoc
Cezar - 20-04-2007, 04:54
| Rafal_Szczecin napisał/a: | | dobranoc |
To i na mnie pora
Kolorowych
Rafal_Szczecin - 21-04-2007, 00:00
czy jest tu kto
Anonymous - 21-04-2007, 00:02
| Rafal_Szczecin napisał/a: | czy jest tu kto |
Oczywiscie ze jest tu kto ....
Zatoichii - 21-04-2007, 00:03
i tu tez jest kto!
BUBU - 21-04-2007, 00:15
Jestem
Rafal_Szczecin - 21-04-2007, 00:21
ide spiochac . dobranoc miski
Anonymous - 21-04-2007, 00:22
| Rafal_Szczecin napisał/a: | ide spiochac . dobranoc miski |
Milych snow Towarzyszu
Zatoichii - 21-04-2007, 00:33
No to ja tez zycze milych snow.
Musze wypoczac przed urodzinami przyszlego tescia
Przepije chlopa - niech se nie mysli ze cienias sie pcha do rodziny
Dobranoc
Cezar - 21-04-2007, 01:11
To i ja sie przywitam
AVE
McDoune - 21-04-2007, 01:14
BRY
Cezar - 21-04-2007, 01:15
Nie bry, tylko zimny i wietrzny
McDoune - 21-04-2007, 01:19
nie przyjrzałem się dokładnie bo przede wszystkim ciemny...
ale ogólnie to jednak obstawałbym przy bry
Cezar - 21-04-2007, 01:22
No to ok, niech bedzie bry
Ja ide w cos pograc, bo zaraz zasne
Jeszcze tu wroce
McDoune - 21-04-2007, 02:13
ja już swoje pograłem, teraz spać
BRAnoc
|
|
|